10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Arkadaşlar kafa bu bu kafaya napcaz ((resimliii))

Arkadaşlar kafa bu bu kafaya napcaz ((resimliii))

Evet arkardasşlar kafamiz bu sindi bu kafaya napcaz
    23 yasindayim bu zmana kadar hicbirsey kullanmadim
    resimdede gordugunuz gibi durum birz vasat nasi bisey
    kullancam bilmiyorum cok bisey istemiyorum sadece tepe kapansin
    yeter ) simdi napcukk yarimmm lutfennn
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 2016-05-16 19.50.01.jpg‎   2016-05-16 19.50.07.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Yaşın başarı için musait sadece miracle losyon bile iş görebilir. Ama zaman kaybetmek istemiyorsan min-dut ta ekleyebilirsiniz. Ama tedavilerin yanında un-sekeri hayatından çıkar. Günlük yeşil çay nane çayı içip doğal oral yollarla destekle. Günlük 15-20 dakika masaj yap 3 ay gözlemle müthiş başarı da gelebilir ,hüsran da olabilir ama geri gitmezsin biraz sabır işi .
    Birde dahiliyede kan testi yaptırmani onerirm ona göre destek de alabilirsiniz.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

SaçımınDoktoru Üyesi
    6 ay boyunca, aralıksız kesintisiz her gün dutasteride ve minoxil. (oral ilaçlarda hem fin hem dut için doktora danışmakta fayda var, ben yetkin biri değilim)

6 aydan sonra duruma göre 3 ay boyunca dutasteride seyreltilebilir, minoxil ile miracle birlikte kullanılabilir.

ondan sonra da minoxil yerine miracle alacak şekilde lokal tedavi değiştirilip dutasteride yerine finasteride alacak şekilde oral sabit ilaç belirlersin.

oral fin ve miracle ile 1 senede ne elde ettiysen ömür boyu korursun diye düşünüyorum.

Kan testinden bisey cikmadi doktorlara gelince bence burdakiler doktorlardan daha bilgili en azindan farkli seyler var doktar hemen genetik yapck bisey yk diyo yada minoxil kullandiriyo acikcasi minoxil kullanmak isyemiyorum dongu vs den dolayi ama min+dut denenebilir onuda biraktik diyelim komple gidicek mi yada gene dongu olayi varmi

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahmet123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kan testinden bisey cikmadi doktorlara gelince bence burdakiler doktorlardan daha bilgili en azindan farkli seyler var doktar hemen genetik yapck bisey yk diyo yada minoxil kullandiriyo acikcasi minoxil kullanmak isyemiyorum dongu vs den dolayi ama min+dut denenebilir onuda biraktik diyelim komple gidicek mi yada gene dongu olayi varmi
    Minox kullanmadan işin zor diyim, bırakınca eski haline döner misin? kesinlikle
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Peki hocam min+dut olayi senden cikti galiba
    kac senefir kullaniyosun duzenli olarak
    hala devam ediyomusun
    yan etki olayi nasil
    ben dermaroll den sonra kullanmayi dusunuyorum yan etki olayi artar mi
    biraz fazla soru dordum ama resimdede gordugun gibi durum fena
    cevablarin cok onemli lutfen yardimci ol yani kafana b*k surdesen surecem okadar yani(

Peki hocam min+dut olayi senden cikti galiba
    kac senefir kullaniyosun duzenli olarak
    hala devam ediyomusun
    yan etki olayi nasil
    ben dermaroll den sonra kullanmayi dusunuyorum yan etki olayi artar mi
    biraz fazla soru dordum ama resimdede gordugun gibi durum fena
    cevablarin cok onemli lutfen yardimci ol yani kafana b*k surdesen surecem okadar yani(
    Kullanım zorluğundan dolayı bıraktım, yan etki yapmadı, dermaroller sonrası kullanım emilimi arttırır. Kombin bir tedavi yapman lazım.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Dermaroll ((haftada 2 ))
    Min+dut 2gun dermaroll dan sonra diger gunler azel,keto kremlerden dan sonra
    Her aksam
    miracle losyon her sabah
    haftada 2 nizo sampuan

bu tedavi nasi hocam

Dermaroll ((haftada 2 ))
    Min+dut 2gun dermaroll dan sonra diger gunler azel,keto kremlerden dan sonra
    Her aksam
    miracle losyon her sabah
    haftada 2 nizo sampuan

bu tedavi nasi hocam
    Dermarolleri haftada 1 yap.

Öncelikle;

Sonrasında;

Cok sagol hocam