Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Saç için yardim

Alıntı Look_up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, saçlarınız gayet güzel ve kurtulmaya müsait. Eğer foruma göz gezdirdiyseniz bir fikir oluşmuştur kafanızda tedavilerle alakalı min-dut miracle cell kremler vs vitamin ağırlıklı bi tedavi düşünüyorsunuz galiba. Losyon kullanmak istersenizde miracle losyonla başlayabilirsiniz.
    1. Tedavinize biotin ekleyebilirsiniz 5 mg en az.
    2. Yağ tedavisinin sayısını artırmalısınız haftada bir çok etkili olmayacaktır. Ayrıca emu, hint,nane yağı vs kullanabilirsiniz.
    3. Dermaroller
    4. M-furo kortizon içerikli bi krem sanırsam miracle hoca önermiyordu bu tür kremleri deriyi incelttiği için ama sebore için kullanıyorsunuz galiba , bu konuda bilgili arkadaşlarda ek tavsiye verebilir.
    5. Beslenmenize zerdeçal+karabiber, pulbiber, siyah çekirdekli kuru üzüm eklemelisiniz. Kaliteli bir polen bulabilirseniz vit tabletini kullanmanıza gerek kalmaz. Xpecia için ise çok kuvvetli değil içeriği biotin 2 mg isoflavonların işe yarayan miktarı en az 75 mg magnezyum çok az bunu çıkarıp farklı bir ürün ekleyebilirsiniz.
    6. Olmazsa olmaz masaj günlük 20 30 dk
    Şimdilik aklıma gelen bunlar tedavinizi zaten siz kendiniz zamanlar belirlersiniz sürece göre.
    m-furo hafta 2-3 çok iyi işler yapar ben bir yerde kortizonlu krem önermem mi demişim ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    m-furo hafta 2-3 çok iyi işler yapar ben bir yerde kortizonlu krem önermem mi demişim ?
    Yanlış hatırlamışım o zaman abi kusura bakma bi ara bende yönelmiştim ama vazgeçmiştim bu kremlerden deriyi incelttiğinden bahsediyordun belki ben yanlış yorumlamışımdır

Yeni Üye Cemeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa
    Hocam bu miracle losyonu omur boyu kullanmak mi gerekiyor minoxil gibi forumda boyle seyler okudum ama bilgilendirirmisiniz beni ve halen nasil bir tedavi uygulayacagim bilemiyorum

jackal__1907
    Guest
    Hocam bir şey sormak istiyorum,derinin incelmesi iyi bir şey mi bizim için ? Ornegin sakaklardaki deri çok ince fakat en önce dökülüp en zor sonuç alinan bölgede orası..Acaba siz ne düşünüyorsunuz bu konuda..

Sayfa 2/2 İlkİlk 12