Sayfa 5/17 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
164 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Saf Minoxidil Hazırlama Yönergesi

Alıntı Ender60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün etil alkol ve gliserin aldım distile su bulamadım hazırlayacağım 10 kapsülde proscar atmayi dusunuyorum. İlk minox deneyimim olucak iki günde bir kullanmayı düşünüyorum. Zamanla bilgilendirmeye devam edecem
    1 adet proscar yeterli
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında kampanyalarla 27 tl civarı alınıyor bana pahalı değil ama ppg den iyice nefret ettim elseve ile hazırlıyorum pratik ya da alkol gliserinle toplu alıyorum arada bir kaç kişide ekleniyor haliyle gelmişken isterseniz haber veririm bu arada kullandım ve kesinlikle etkin taze bir ürün alkol içinde aylarca beklemiş stok minoxidiller o kadar etkili değiller.
    Üstad saf mınoxıle beni de dahil eder misin?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad saf mınoxıle beni de dahil eder misin?
    Tamam anl acilse var elimde almıştım bayağı gönderebilirim yakında alacağım tekrar etkisi çok iyi çok memnun kaldım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 adet proscar yeterli
    http://www.sacimindoktoru.com/finast...n-ve-krem.html

Hocam bu konudan referans almıştım burada 100ml losyona 20 kapsül önerilmiş.Uyarınız için teşekkürler sayıyı düşürücem
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Miracle Üstad bende alabilirim eğer mümkünse.

Yeni Üye
    Merhaba arkadaşlar ben de ppgsiz minox kullanıyorum.Miracle hocam bana göndermişti bir miktar karışımı hazırlayıp kullanmaya başladım.Normal minox kullanırken kafa derim patates tarlası gibiydi ve çok kaşınıyordu,ama ppgsiz minoxu 3 gündür kullanıyorum o kaşıntı ve kabuklanmalar yüzde 90 gitti diyebilirim çünkü 2 gün saçı yıkamasam bile çok fazla kaşıntı olmuyor hatta neredeyse hiç diyebilirim.Etkisine gelince, daha yeni kullanmaya başladığım için etkisi hakkında pek bir yorum yapamam herhalde ama kafaya sıkınca bir rahatlama hissi geliyor kafa derisine.Ve bir de miracle ile kullanmaya başladım ve sanırım miracle kullanınca kafamda hafif bi kuruluk oluştu ve az biraz kaşınıyor diyebilirim..Fakat tek başına ppgsiz minox büyük ihtimalle kullananda kaşıntı kuruluk ve pullanma yapmayacaktır diye düşünüyorum

Yeni Üye
    Ve formülü de miracle hocamın söylediği gibi 10 ml distile su 10 gliserin ve 40 ml alkol ile yaptım fakat losyonu sıktıktan sonra kafada biraz çabuk kuruyor diyebilirim bu oranlarla.Ona göre gliserin ve distile su arasından farklı varyasyonlar deneyebilirsiniz daha geç kurusun diye.

Alıntı mr_robot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben de ppgsiz minox kullanıyorum.Miracle hocam bana göndermişti bir miktar karışımı hazırlayıp kullanmaya başladım.Normal minox kullanırken kafa derim patates tarlası gibiydi ve çok kaşınıyordu,ama ppgsiz minoxu 3 gündür kullanıyorum o kaşıntı ve kabuklanmalar yüzde 90 gitti diyebilirim çünkü 2 gün saçı yıkamasam bile çok fazla kaşıntı olmuyor hatta neredeyse hiç diyebilirim.Etkisine gelince, daha yeni kullanmaya başladığım için etkisi hakkında pek bir yorum yapamam herhalde ama kafaya sıkınca bir rahatlama hissi geliyor kafa derisine.Ve bir de miracle ile kullanmaya başladım ve sanırım miracle kullanınca kafamda hafif bi kuruluk oluştu ve az biraz kaşınıyor diyebilirim..Fakat tek başına ppgsiz minox büyük ihtimalle kullananda kaşıntı kuruluk ve pullanma yapmayacaktır diye düşünüyorum
    Bu allerjinin ppg den kaynaklandığını bulmam neredeyse yılllar aldı ve uğraşların boşa gitmediğini görmek çok çok güzel zaten başka kullanıcılarda böyle geri dönüş yaptı.

Alıntı falan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle Üstad bende alabilirim eğer mümkünse.
    Her zaman kolay erişemem diye fazla almıştım olur sorun yok.

Miracle beni de eklermisin kardesim listeye mümkünse ben de katilayim deneylere

Sayfa 5/17 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon