Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon
164 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saf Minoxidil Hazırlama Yönergesi

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi
    Teşekkürler
    Konu Barret tarafından (14.05.2016 Saat 02:06 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aliexpress te var saf minox bende alacağım miracle hocam güzel konuya değinmiş ayrıca böyle çok daha ekonomik olacak.

Bir çok satıcı ile tecrübesi olanları tanıyorum çoğunda ya ürün geçmedi gümrükte ya da sahte bozuk ürünler geldi bu nedenle kesinlile aliexpress vb önermiyorum yurt dışına gidip gelen bir arkadaşınız ya da siz gidiyorsanız kendiniz gidip almanız gerekiyor. Ben aylık kullanımı aldığım miktara göre 13-15 tl ye malediyorum hem ekonomik hemde saf toz olduğundan en etkili taze bir durumda iken kullanma fırsatım oluyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gliserin merck ürünü olursa çok daha iyi olur çünkü ondan daha kaliteli vg ve pg şuan piyasada yok. Aslında vg alımı da yapabiliriz ben elektronik sigara kullandığım için elimde vardı ama bitti. İsteyen olursa 50 şer ml den 5 kişi alım yapabiliriz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gliserin merck ürünü olursa çok daha iyi olur çünkü ondan daha kaliteli vg ve pg şuan piyasada yok. Aslında vg alımı da yapabiliriz ben elektronik sigara kullandığım için elimde vardı ama bitti. İsteyen olursa 50 şer ml den 5 kişi alım yapabiliriz.
    Nereden ve ne kadara alım yapabiliriz ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    vg ve pg ne

Alıntı Barret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nereden ve ne kadara alım yapabiliriz ?
    Alıntı Look_up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vg ve pg ne
    @Barret Pahalı bişey değil 250 ml 100 tl felan tutar 5 e bolersek 20 tl tutar kişi başı. Satın alacağım kişi izmirde keyf adıyla elektronik sigara forumunda satış yapıyor.

@Look_up VG, vegetable gliserin yani miracle hocanin bahsettiği gliserin. Pg de propilen glikol yada ppg

Edit: ppg iyi bir taşıyıcı ve antibakteriyel özelliği vardır. Vg de cilt dostudur ama ppg ciltte kızarıklık vb yan etkiler yapabilir yada kaşıntı yapabilir. O yüzden sağlıklı bir minox için miracle hocanin bahsettiği formul cok işe yarar uzun donemde.
    Konu Muzdarip tarafından (15.05.2016 Saat 21:32 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    @Barret Pahalı bişey değil 250 ml 100 tl felan tutar 5 e bolersek 20 tl tutar kişi başı. Satın alacağım kişi izmirde keyf adıyla elektronik sigara forumunda satış yapıyor.

@Look_up VG, vegetable gliserin yani miracle hocanin bahsettiği gliserin. Pg de propilen glikol yada ppg

Edit: ppg iyi bir taşıyıcı ve antibakteriyel özelliği vardır. Vg de cilt dostudur ama ppg ciltte kızarıklık vb yan etkiler yapabilir yada kaşıntı yapabilir. O yüzden sağlıklı bir minox için miracle hocanin bahsettiği formul cok işe yarar uzun donemde.
    Bana uyar kişi başı 20 tl ama daha uygun fiyata yok mu? 45 tl saf minox a, diğerine de para gidecek biraz yani yine 80 90 a vuruyor fiyatı sanırım. En ucuza mal etmeye çalışıyorum.

Ppg mi daha iyidir yoksa gliserin mi? Neden vg yerine ppg ile yapılır minoxlar?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kardeş 5 litre 100 tl ye satılıyor
    http://www.molarkimya.com/icerik/gliserin

250 ml nasıl 100 olur

Hani kaliteden deseniz yine arada uçurum var. Kalite ile ilgisi olmaz ki bu kadar fiyat uçurumunun. Mercin ne farkı olabilir ki 20 tl ye 50 ml alalım??

Veyahut, http://m.n11.com/gliserin-yagi-orjin...0-ml-P95209453

50 ml 7.5 tl.

Farkı, kalitesi vs. aylık 10 ml kalacağımız minox için değer mi sizce???
    Konu Barret tarafından (16.05.2016 Saat 04:58 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Barret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş 5 litre 100 tl ye satılıyor
    http://www.molarkimya.com/icerik/gliserin

250 ml nasıl 100 olur

Hani kaliteden deseniz yine arada uçurum var. Kalite ile ilgisi olmaz ki bu kadar fiyat uçurumunun. Mercin ne farkı olabilir ki 20 tl ye 50 ml alalım??

Veyahut, http://m.n11.com/gliserin-yagi-orjin...0-ml-P95209453

50 ml 7.5 tl.

Farkı, kalitesi vs. aylık 10 ml kalacağımız minox için değer mi sizce???
    Şimdi sitesine baktım net bilgi vermek için en az 500 ml satılıyor fiyatı da 80 tl. 10 kişi alınabilir belki ama kargo işi felan adamı baya zorlar açıkçası. Miracle hocayla konuşmak lazım. Kalite bakimindan inan uçurumlar var ben bunlari vg pg nicotin ve aromayla likit yapıp içiyorum yani ona gore yorum yaptım

Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon