Sayfa 16/17 İlkİlk ... 614151617 SonSon
164 sonuçtan 151 ile 160 arası

Konu: Saf Minoxidil Hazırlama Yönergesi

Yeni Üye
    Alıntı Munadi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, saf minoxidil kullananlara bir sorum var, normal minoxidil kullanırken hafif balığımsı kokar, sülfat versiyonunu kullanıyorum. Bunda aynı koku yok. Normal versiyon çamaşır suyu ile tepkimeye girip turuncu renk alıyor, sülfat versiyonunda bu olmuyor.

@miracle üstad ve diğer sülfat versiyonu kullananlardan koku hakkında bilgi ve çamaşır suyuna bir puff sıkıp ne olduğuna bakmalarını rica ediyorum.
    @Miracle üstad sizden cevap alabilir miyim? Diğer arkadaşlar dönemedi henüz.

Alıntı Munadi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Miracle üstad sizden cevap alabilir miyim? Diğer arkadaşlar dönemedi henüz.
    Uzakdoğu ucuz ürünler ya çok kalitesiz ya da tamamen farklı kullanmayınız böyle ürün alıp satmaya çalışan ya da kendisi alan çok tavsiye etmiyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Merhaba, saf minoxu nereden alıyorsunuz alan varsa?
    23 Ocak 2015 Minoxil Sprey+Dutasterid (Avodart)
    Konazol Şampuan
    2 Mart 2015 Miracle Losyon
    2 Mart 2015 Ketoral+Azalderm Krem

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı niteblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, saf minoxu nereden alıyorsunuz alan varsa?
    Miracle ile ortak alıyoruz mesaj atabilirsiniz yer varsa ekler alıma.

Hocam saf minox hazırlamak istiyorum, yada hazırlatmak yardımcı olabilirmisiniz

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzakdoğu ucuz ürünler ya çok kalitesiz ya da tamamen farklı kullanmayınız böyle ürün alıp satmaya çalışan ya da kendisi alan çok tavsiye etmiyorum.
    Hocam bende minoxil alımına dahil olmak istiyorum tabi yer varsa çok sevinirim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı nart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bende minoxil alımına dahil olmak istiyorum tabi yer varsa çok sevinirim
    Özelden mesaj atabilirsiniz cuma günü alım olacak ben de listedeyim.
    Advancell ve Setipiprant kullanıyorum bu sayede saçlarımı koruyorum bütçem olduğunda peptid ekliyorum.

Yeni Üye
    Dostun aynı sorun bendede var özellikle dudaklarım çok şişiyor. Haftada 2 ye düşürmeme rağmen sürdüğüm günün ertesi günü şişiyor yüzüm. Şuanda böyle bir problemin var mı ? Devam ediyor musun minoxile ?

Alıntı Maximus2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostun aynı sorun bendede var özellikle dudaklarım çok şişiyor. Haftada 2 ye düşürmeme rağmen sürdüğüm günün ertesi günü şişiyor yüzüm. Şuanda böyle bir problemin var mı ? Devam ediyor musun minoxile ?
    hangi marka kullanıyorsun?

Yeni Üye
    Alopexi kullanıyorum şuan. Önceleri pak dorou , kırkland çeşitlerinide kullandım. 7-8 yıldır kullanıyorum minoxil fakat bir türlü yüzümden kilo veremediğimi farkedince sorunun minoxilden kaynaklandığını anladım. Şuan 10 gündür kullanmıyorum çene hattım belirgin şekilde görünüyor. Bu ilacı bırakmam benim için söz konusu değil bu duruma rağmen. Nasıl bir çözüm bulabiliriz bu duruma onuda bilmiyorum açıkçası.

Sayfa 16/17 İlkİlk ... 614151617 SonSon