Sayfa 16/16 İlkİlk ... 6141516
153 sonuçtan 151 ile 153 arası

Konu: Saf Minoxidil Hazırlama Yönergesi

Yeni Üye
    Alıntı Munadi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, saf minoxidil kullananlara bir sorum var, normal minoxidil kullanırken hafif balığımsı kokar, sülfat versiyonunu kullanıyorum. Bunda aynı koku yok. Normal versiyon çamaşır suyu ile tepkimeye girip turuncu renk alıyor, sülfat versiyonunda bu olmuyor.

@miracle üstad ve diğer sülfat versiyonu kullananlardan koku hakkında bilgi ve çamaşır suyuna bir puff sıkıp ne olduğuna bakmalarını rica ediyorum.
    @Miracle üstad sizden cevap alabilir miyim? Diğer arkadaşlar dönemedi henüz.

Alıntı Munadi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Miracle üstad sizden cevap alabilir miyim? Diğer arkadaşlar dönemedi henüz.
    Uzakdoğu ucuz ürünler ya çok kalitesiz ya da tamamen farklı kullanmayınız böyle ürün alıp satmaya çalışan ya da kendisi alan çok tavsiye etmiyorum.
    Altta yer alan etkenleri ilaveten ağırlıklı olarak scalp (saç derisi) bağışıklığını düzenleyen bir peptid ekledim ve bu sayede tamamen stabil ve giderek iyileşen düzelen bir saç yapısına sahibim.

Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum yoğunluk sebebi ile anlayış göstereceğinizi düşünüyorum.

Yeni Üye
    Evet bendeki uzak doğu menşei ama sizden de koku olarak bilgi almak istedim.

Sulfate versiyonu base minoxidilden ayrılıyor. İkisi tamamen farklı şeyler. Bu konuda yapılan bir deney var isteyene makalesini atabilirim. Sulfate 14 kat daha etkili ama losyon içinde karışım olarak stabil değil, en az %10 15 oranında kullanılmalı ayrıca emilim olarak minoxil base'den çok daha geç emiliyor. Şu çamaşır suyu ve koku konusunda bilgi alabilirsem çok daha tatmin olacam saygılar.

Sayfa 16/16 İlkİlk ... 6141516