Sayfa 15/17 İlkİlk ... 51314151617 SonSon
164 sonuçtan 141 ile 150 arası

Konu: Saf Minoxidil Hazırlama Yönergesi

SaçımınDoktoru Üyesi
    minoxil forte eczanede satılıyor, ppg den şikayetçiyseniz üzerine losyon ekleyerek kullanın, bir zarar görmezsiniz, ben minoxu %5 alıyorum, %2 ye seyrelterek kullanıyorum, üzerine tresan tonik döküyorum, her batında 2ml olacak şekilde %2 kullanıyorum, eczanede 128,80 tl ilaç fiyatıdır, şu an piyasada olanlar 19.05.2019 üretimli ama taze sıkıntı yok, ben 95 tl ye anlaştım eczacıyla, indirim yapabiliyorlar, ama internette sahteleri çok bilginiz olsun,

PPg küçük miktarlarda bile olsa sorundur ppg içeren hiçbir şey kullanmamanızı öneririm.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı glaurung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minoxil forte eczanede satılıyor, ppg den şikayetçiyseniz üzerine losyon ekleyerek kullanın, bir zarar görmezsiniz, ben minoxu %5 alıyorum, %2 ye seyrelterek kullanıyorum, üzerine tresan tonik döküyorum, her batında 2ml olacak şekilde %2 kullanıyorum, eczanede 128,80 tl ilaç fiyatıdır, şu an piyasada olanlar 19.05.2019 üretimli ama taze sıkıntı yok, ben 95 tl ye anlaştım eczacıyla, indirim yapabiliyorlar, ama internette sahteleri çok bilginiz olsun,
    Ben geçen sene internetten aldığım bir kutu minox,un barkod numaralarını üretici firmaya mail atmıştım. Bunlar gerçek ürün müdür diye. firmadan bir hafta sonra geç de olsa yanıt gelmişti. İlgili barkod bizim üretimimizdir şeklinde. Şüphesi olan arkadaşlar kutudaki üretici firmaya mail atabilirler.

Yeni Üye
    hocam nası mesaj atıcağız size forumu tam manasıyla kullanmayı bilmiyorumda

Yeni Üye
    Arkadaşlar sakal için kullanan var mı saf minoxil i ben yaklaşık 21 gündür kullanıyorum gözle görülür birşey yok şuanda

Yeni Üye
    Hocam merhaba, ben de saf minoxidil temini hakkında bilgi alabilir miyim,
    Egzama yüzünden minoxu 1,5 sene önce bırakmıştım, bu metodla geri dönmeyi düşünüyorum.

arkadaşlar merhaba saf minoxidil mi yoksa saf dutasterid mi ikiside toz hangisi daha iyi olur benmm gözlemlediğim kadarı ile mavi su da kullanılan dutastrrid kristal beyaz toz şeklinde httaa altnda ufak bir tortu bulunuyor ordan farkettm mavi su kardesm kullaniyor gözlemleme şansm olduu

Yeni Üye
    eczaneden minoxil almayalım mı yani bunu kullansak daha mı mantıklıdır hocam

Yeni Üye
    Kardeşim saf dutasterid alabildin mi ?

Yeni Üye
    Merhaba, saf minoxidil kullananlara bir sorum var, normal minoxidil kullanırken hafif balığımsı kokar, sülfat versiyonunu kullanıyorum. Bunda aynı koku yok. Normal versiyon çamaşır suyu ile tepkimeye girip turuncu renk alıyor, sülfat versiyonunda bu olmuyor.

@miracle üstad ve diğer sülfat versiyonu kullananlardan koku hakkında bilgi ve çamaşır suyuna bir puff sıkıp ne olduğuna bakmalarını rica ediyorum.

Sayfa 15/17 İlkİlk ... 51314151617 SonSon