Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
48 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Şampuanlara katılan bemiks,evigen,bepanthene ampuller

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tarz ek destekler kesinlikle önemli.Dht yi engellemiyor saç dökülmesini engellemez deyip sallanıyor genelde forumlarda.Tedavi temelinde mutlaka antiandrojen olacak gerek oral finas gerek topikal antiandrojen.Ama bunları biotindir,bu ampullerdir vb. desteklemek lazım , dökülmeye çare değil diye sallamak çok mantıksız.Biz sonuçta saç dökülmesini engellemeye çalışan isviçreli bilim adamı değiliz dökülmeyi nasıl yok ederim değil amacımız güzel saçlara sahip olmak bunlar için de bu tarz ekstralar yapılmalı.Isırganla ilgili paylaşımınızı bekliyorum ama aktarlarda satılan kuru ısırganlara ulaşabiliyorum en fazla bunlarla da ne kadar etki elde ederim bilmiyorum.Bu arada badem yağı için marka önemli mi arkdaşar ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tarz ek destekler kesinlikle önemli.Dht yi engellemiyor saç dökülmesini engellemez deyip sallanıyor genelde forumlarda.Tedavi temelinde mutlaka antiandrojen olacak gerek oral finas gerek topikal antiandrojen.Ama bunları biotindir,bu ampullerdir vb. desteklemek lazım , dökülmeye çare değil diye sallamak çok mantıksız.Biz sonuçta saç dökülmesini engellemeye çalışan isviçreli bilim adamı değiliz dökülmeyi nasıl yok ederim değil amacımız güzel saçlara sahip olmak bunlar için de bu tarz ekstralar yapılmalı.Isırganla ilgili paylaşımınızı bekliyorum ama aktarlarda satılan kuru ısırganlara ulaşabiliyorum en fazla bunlarla da ne kadar etki elde ederim bilmiyorum.Bu arada badem yağı için marka önemli mi arkdaşar ?
    Badem yağı soğuk sıkım düşünün hocam eğer kullanmayı düşünüyorsanız,marka istersen özelden atarım.
    Badem yağı özellikle saç bakım yağ karışımlarında olmazsa olmaz herhalde içeriğindeki bileşenlerden dolayı bazıları şu şekilde:Bakır, demir, çinko, kalsiyum, potasyum, fosfor, magnezyum, A, B, C, E Vitaminleri, Omega-3 ve Omega-9 yağ asitleri.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam aktardan 5 liraya aldım da çok içime sinmedi kalitesiz olup olmadığından değil sadece ilk defa aldığım için bilgisizim bütçeyi çok zorlamayacak marka varsa alırım bi dal

yüzüme kil yaparken haftada bir içine bemiks ve e vitaminide katıp komple saçımada sürüyorum acaba bi faydası olurmu birçok ürün kullandıım için net faydası olup olmadığını anlayamadım

bu karışımların içine çamterebentin katmak nasıl olur forumda baktım fakat çamterebendin ile ilgili yazı bulamadım
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    badem yağını ben eczaneden aldım eczacılar odasının eczaneye yolladığı özel büyük kutudaki badem yağından bi şurup şişesi aldım bence hazır ekstre olanlardan almayın eczanelere gidin badem yağı almak için bide çam terebendi şampuana katılabilir diğer yağlarla karıştırılarak saçada sürülebilir kan dolaşımını hızlandıran bi etkisi var diye biliyorum ben

Yeni Üye
    merhaba karışık satılan saç bakım yağları var, saçlarım uzunken kullanıyordum. mecitefendi, barcelona, redit gibi, rediti kullanmadım hiç, mecitefendiyi beğenmedim, barceleno saçlarım uzunken daha parlak canlı görünmesini sağlıyordu, şimdi ampulleri bu saç bakım yağına karıştırarak miracle losyonuna ek kullanmaya başladım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar bu ampullerden sebamed şampuana katmak istiyorum deneyen varmı sebamed şampuanda ? bi sonuş geliş farkeden oldumu ? birde 200ml lik şampuana kaçar tane ampul atayım ? Son olarak miracle losyonada katabiliyormuyuz ?
    -Dermaroller ( Haftada 2 kez 192 iğneli 1mm)
    -Ketoral-Azalderm krem günde 2 kere
    -Çörek otu yağı ( saçlarımı yıkayacağım günler )
    -Yakı otu-nane çayı günde 1 bardak içiyorum.

Şu anlık hiçbirini kullanmıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar ne diyorsunuz deneyen varmı birde sebamedi kafada ne kadar bekletelim ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşşlar şampuana kattım ampullerden kafamı yıkarken alnım kaşlarım vs şampuan oluyor sonra hemen oraları duruluyorum oralarda kıllanma olurmu ?

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon