Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: bioxcin forte ?

Hybrid View

Yeni Üye

bioxcin forte ?

Öncelikle merhaba arkadaşlar ben 2 3 aydır bioxcin forte kullanıyorum ve aslında pek araştırmamıştım iyi degilmiş sanırım. birde şakak bölgelerimde açılma var. bunun için ne önerebilirsiniz en iyi şampuan hangisidir. unutmadan ve bioxcin birakinca saç çok dökülüyor diyorlar bununla nasıl başa çıkabilirm bilgi verirseniz çok minnettar kalırm

Yeni Üye
    bilgisi olan yokmu arkadaşlar :/

dostum bioxcin kullanma zaten bir halta yaramaz. şampuanlar da saç çıkarmaz bu arada ama illa şampuan kullanmak istiyorsan ketoral veya konazol kullan az da olsa faydasını görürsün.
    kullanmayı bıraktıktan sonra saçların geri döküldüğü ürün de minoxil forte sprey dir yanlış anlamışşın.
    forumda bir çok tedavi yöntemi var araştır biraz kendine en uygun olanını bul ve uygula

Yeni Üye
    Alıntı hsnsrbst Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum bioxcin kullanma zaten bir halta yaramaz. şampuanlar da saç çıkarmaz bu arada ama illa şampuan kullanmak istiyorsan ketoral veya konazol kullan az da olsa faydasını görürsün.
    kullanmayı bıraktıktan sonra saçların geri döküldüğü ürün de minoxil forte sprey dir yanlış anlamışşın.
    forumda bir çok tedavi yöntemi var araştır biraz kendine en uygun olanını bul ve uygula

Çok sagol kardeşim

Ketoral/konazol şamp. haftada 2-3 seferden fazla kullanmayın günlük kullanım için uygun değil. Sebamed yada Dermoday anti-hair şamp. kullanabilirsin.

Yeni Üye
    Alıntı hayalet1924 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ketoral/konazol şamp. haftada 2-3 seferden fazla kullanmayın günlük kullanım için uygun değil. Sebamed yada Dermoday anti-hair şamp. kullanabilirsin.
    bunu söyledigin daha iyi oldu çok sagol dostum

Banned
    bioxin forte için burada tartışmamız bile bir Zaman kaybı. Ne dökülmeye ve ne çıkarmaya bir etkisi yok. Boşa para kaptırmayın..Günde 2,5 - 3 litre su için, bioxinden daha fazla fayda görürsünüz Aslında bu konuyu da kilitleyip mesaja kapatmak gerekiyor; ancak sonra ifade özgürlüğü demesinler diye ellemedim
    Konu DoktorCan tarafından (12.05.2016 Saat 13:50 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bioxin forte için burada tartışmamız bile bir Zaman kaybı. Ne dökülmeye ve ne çıkarmaya bir etkisi yok. Boşa para kaptırmayın..Günde 2,5 - 3 litre su için, bioxinden daha fazla fayda görürsünüz Aslında bu konuyu da kilitleyip mesaja kapatmak gerekiyor; ancak sonra ifade özgürlüğü demesinler diye ellemedim
    heheeh sagol kardeşim ya valla sorma araştirsam zaten bulaşmazdim buna ) ama sorun suki hangi şampuanı kullansam bilemiyorum ya seninde nacizane düşüncelerine ihtiyacim var )) HC Şampuan varmiş bitkiselmiş nasılmiş sence bilgin varmi

Bende 6 aydır bioxcin forte kullanıyorum. Yani ne artı nede eksisi yok bence.Öylesine bir ürün işte.

Ben ayrıca Minoxil %5 kullanıyordum.Dökülmeyi önlemişti ama saçlarımı çok yıprattı.Uzun saçlarım.Hep koptular.Önlerde %30 kadarı kopmuş boyu yarıya inmiş.

Minoxili bırakıyorum çünkü ciddi yan etkileri var.Şimdi şu miracle losyonu sordum forumda arkadaşlara ama moderatör arkadaşlar zahmet edip yorumları yayınlarsa bende cevaplara bakacağım.

Ayrıca şu ahmet maranki bitkisel yağlardan karışım yapmış.Çok işe yaradığını okuyorum yüzlerce kişiden.Bu da aklımda.

Yeni Üye
    Alıntı Saçları kurtaralım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 6 aydır bioxcin forte kullanıyorum. Yani ne artı nede eksisi yok bence.Öylesine bir ürün işte.

Ben ayrıca Minoxil %5 kullanıyordum.Dökülmeyi önlemişti ama saçlarımı çok yıprattı.Uzun saçlarım.Hep koptular.Önlerde %30 kadarı kopmuş boyu yarıya inmiş.

Minoxili bırakıyorum çünkü ciddi yan etkileri var.Şimdi şu miracle losyonu sordum forumda arkadaşlara ama moderatör arkadaşlar zahmet edip yorumları yayınlarsa bende cevaplara bakacağım.

Ayrıca şu ahmet maranki bitkisel yağlardan karışım yapmış.Çok işe yaradığını okuyorum yüzlerce kişiden.Bu da aklımda.
    Alıntı hercai_bjk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam minoxun saclari kurutmasi ve kopmasi benmde en buyuk sorunm minoxu o yuzden surdukten sonra saci durulyrm daha iyi qibi birde minoxtan sonra zeyyin yagi surmek kuruluga iyi geliuor denms bide onu denicem..

Ben bioxcin forteyi bıraktim miracle losyondan deniycem monoxil daha hiç kullanmadım ama düşünüyorum kullanmayi bakalım

Sayfa 1/2 12 SonSon