Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: bioxcin forte ?

Alıntı hercai_bjk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam minoxun saclari kurutmasi ve kopmasi benmde en buyuk sorunm minoxu o yuzden surdukten sonra saci durulyrm daha iyi qibi birde minoxtan sonra zeyyin yagi surmek kuruluga iyi geliuor denms bide onu denicem..
    Dostum doğrumu anladım bilmiyorum ama minoxil ile suyu sakın karıştırma. Kuru saça sür ve benim gibi rahatsız ediyorsa 1 saat sonra normal şekilde yıka saçlarını. Yani ilaç emilmeden su temas ettirme.

Valla ben kopmaları da göze alıp 1 senenin dolmasını bekliyordum en azından haftada bir kullanıma geçince rahat ederim dedim ama cinsellik ve kalp konularında çok fazla makale ve yorum okudum.Bu hafta bıraktım o yüzden. Ben biraz pimpirikli bir adamım.Sorun bende olabilir.Sizi olumsuz etkilemek istemem.

Yeni Üye
    Alıntı Saçları kurtaralım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 6 aydır bioxcin forte kullanıyorum. Yani ne artı nede eksisi yok bence.Öylesine bir ürün işte.

Ben ayrıca Minoxil %5 kullanıyordum.Dökülmeyi önlemişti ama saçlarımı çok yıprattı.Uzun saçlarım.Hep koptular.Önlerde %30 kadarı kopmuş boyu yarıya inmiş.

Minoxili bırakıyorum çünkü ciddi yan etkileri var.Şimdi şu miracle losyonu sordum forumda arkadaşlara ama moderatör arkadaşlar zahmet edip yorumları yayınlarsa bende cevaplara bakacağım.

Ayrıca şu ahmet maranki bitkisel yağlardan karışım yapmış.Çok işe yaradığını okuyorum yüzlerce kişiden.Bu da aklımda.
    Alıntı hercai_bjk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam minoxun saclari kurutmasi ve kopmasi benmde en buyuk sorunm minoxu o yuzden surdukten sonra saci durulyrm daha iyi qibi birde minoxtan sonra zeyyin yagi surmek kuruluga iyi geliuor denms bide onu denicem..

Ben bioxcin forteyi bıraktim miracle losyondan deniycem monoxil daha hiç kullanmadım ama düşünüyorum kullanmayi bakalım

Yeni Üye
    forte çıkalı o kadar olmuş mu ya?
    mixodil ile kullanıp fayda gören oldu mu acaba?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12