Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Terlemeye Karşı

Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam eğer dediğin gibi uyguna yapıyorlarsa benım ıcınde bır fıyat alma sansın varsa iyi olur.Yada telefon numarası varsa bende arayıp fiyat alabilirim.

El ve ayak için botoks dusunuyorum.
    Cumartesi sorarım direk gidicem nasılsa... iki el + iki ayak şeklinde ayrı ve toplu fiyat sorarım sen bana bi hatırlart pazar ya da pazartesi
    TEDAVİLER---------------KULLANIM

Miracle Losyon------------Her Gece
    Biotin 5mg-----------------Her gün 1 tablet
    Derma Stamp-------------Kafama estikçe
    Hint Yağı-------------------Her Gece

Hocam eğer dediğin gibi uyguna yapıyorlarsa benım ıcınde bır fıyat alma sansın varsa iyi olur.Yada telefon numarası varsa bende arayıp fiyat alabilirim.

El ve ayak için botoks dusunuyorum.
    Okansa ben yaptirdim elimdeki izler yeni yeni geciyor hastalikli gibi bir suru igne izi vardi avuc icimde, yaklasik 50-60 igne darbesi bir avuca. iki el icin sordum 600 TL dedi cok gibi gelebilir belki ama arastir daha uygun yapacak bu kadar ilgili baska bir doktor bence zor. el ayak bir arada sordum direk dedigi ayak cok zor el ayak birlikte istenirse anestezi uzmani cagiririm dedi lokal anestezi altinda yapiyormus ki hak veriyorum, Tek elime yapilirken bile muthis derecede aciyor. Ben yapilirken bagirmaktan helak oldum
    neyse doktor el ayak icin oyle diyince fiyat sormadim ama kadin cok anlayisli buyuk ihtimal tek el 300 iki el 600 ise el ayak komple 1200 TL diyecek cunku her bolgeye actigi malzemeden dolayi standart fiyat ama + anestezi olayi ne kadar daha eklenir bilmiyorum acikcasi.

Yeni Üye
    bu konuda çok sıkıntı çekmiş kişilerden biriyimdir. haliyle bir çok yöntemide denedim. kısaca bahsetmeye çalışayım belki faydam olur. öncelikle birçok bitkisel ilaçlar kremler denedim en ufak bir sonuç alamadım. tıbbi uygulamalara gelince emin olun belkide gelişmeleri ilk uygulatanlardan biriyimdir. 2001 de ellerime botoks yaptırdım sonuç alamadım çektiğim acı kar kaldı. 2002 de iyontoforez yaptırdım alman hastahanesinde 1 hafta 10 gün kadar sonra makineleri alıp kendim evde uygulamaya devam ettim. sonuç olumluydu ama belli bir süre sonra etkisini yitirdi sanırım kısır döngüye girme durumu oluşuyor ayrıca uygulaması çok zahmetli. 2003 de ter bezlerine klips taktırdım ama sadece ellerim ve koltuk altı için. ayaklar için yaptırmadım çünkü zor bir ameliyat yanlış hatırlamıyorsam belden girilmesi gerekiyordu. koltuk altlarından girilip klips takıldı 1-2gün ağrı çekiliyor ama sonuç olarak buna değeceğini düşünüyorum. eskiye göre çok rahatladım eller ve koltukaltlarında normal insanlarınki kadar terleme var yani rahatsızlık yaratmıyor. umarım yardımcı olabilmişimdir
    Konu furayja tarafından (03.05.2016 Saat 02:51 ) değiştirilmiştir.

Alıntı furayja Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konuda çok sıkıntı çekmiş kişilerden biriyimdir. haliyle bir çok yöntemide denedim. kısaca bahsetmeye çalışayım belki faydam olur. öncelikle birçok bitkisel ilaçlar kremler denedim en ufak bir sonuç alamadım. tıbbi uygulamalara gelince emin olun belkide gelişmeleri ilk uygulatanlardan biriyimdir. 2001 de ellerime botoks yaptırdım sonuç alamadım çektiğim acı kar kaldı. 2002 de iyontoforez yaptırdım alman hastahanesinde 1 hafta 10 gün kadar sonra makineleri alıp kendim evde uygulamaya devam ettim. sonuç olumluydu ama belli bir süre sonra etkisini yitirdi sanırım kısır döngüye girme durumu oluşuyor ayrıca uygulaması çok zahmetli. 2003 de ter bezlerine klips taktırdım ama sadece ellerim ve koltuk altı için. ayaklar için yaptırmadım çünkü zor bir ameliyat yanlış hatırlamıyorsam belden girilmesi gerekiyordu. koltuk altlarından girilip klips takıldı 1-2gün ağrı çekiliyor ama sonuç olarak buna değeceğini düşünüyorum. eskiye göre çok rahatladım eller ve koltukaltlarında normal insanlarınki kadar terleme var yani rahatsızlık yaratmıyor. umarım yardımcı olabilmişimdir
    ayaklar için kasıklardan giriliyor evet o yüzden ben tamamen ETS ameliyatından vazgeçmiştim. tek bölgeden hepsi hallolsaydı bende yaptırıcaktım. iyontoforez bende evde denedim ama yok o zahmet çekilmez yani... botox bende işe yarıyor açıkçası o yüzden bu şekilde devam ediyorum, yoksa krem losyon falan hiç bir halta yaramıyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Hisoka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayaklar için kasıklardan giriliyor evet o yüzden ben tamamen ETS ameliyatından vazgeçmiştim. tek bölgeden hepsi hallolsaydı bende yaptırıcaktım. iyontoforez bende evde denedim ama yok o zahmet çekilmez yani... botox bende işe yarıyor açıkçası o yüzden bu şekilde devam ediyorum, yoksa krem losyon falan hiç bir halta yaramıyor.
    Hisoka selamlar hocam,

Terleme için botoks yaptırmaya devam ediyor musunuz ?
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Hisoka selamlar hocam,

Terleme için botoks yaptırmaya devam ediyor musunuz ?
    Merhaba Okansa, en son haziran da yaptırmıştım etkisi geçen ay geçti. yani tam gaz devam şuanda... İşe yarıyor mu evet ama geçici ve acısından dolayı sık aralıklarla yaptırmak yemiyor. Acı eşiği yüksek biri olarak söylüyorum korkutmak gibi olmasın ama korkun yani dişimi uyuşturmadan dolgu yaptırabilen ya da çektirebilen biriyim ama ele ayağa yapılan botoxun acısı anlatılmaz yaşanır.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Hisoka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Okansa, en son haziran da yaptırmıştım etkisi geçen ay geçti. yani tam gaz devam şuanda... İşe yarıyor mu evet ama geçici ve acısından dolayı sık aralıklarla yaptırmak yemiyor. Acı eşiği yüksek biri olarak söylüyorum korkutmak gibi olmasın ama korkun yani dişimi uyuşturmadan dolgu yaptırabilen ya da çektirebilen biriyim ama ele ayağa yapılan botoxun acısı anlatılmaz yaşanır.
    Doğrudur hocam normalde bende acıya dayanıklı biriyim ama boğaz kısmıma epilasyon yaptırmıştımfena can yakmıştı

Hocam bazı yerler soğutma ve uyuşturma işlemleri yapıyormuş acıyı dindirmek adına.Acaba yerine göre değşiyormu bunlar.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Doğrudur hocam normalde bende acıya dayanıklı biriyim ama boğaz kısmıma epilasyon yaptırmıştımfena can yakmıştı

Hocam bazı yerler soğutma ve uyuşturma işlemleri yapıyormuş acıyı dindirmek adına.Acaba yerine göre değşiyormu bunlar.
    direk lokal anestezi dışında elinde bu dediklerin bir halta yaramıyor uyuşturucu krem + soğutma yapıldı ama.. çığlık çığlığa geçiyor seans

Pskolojik olarak rahat hissetmiyorsanız terlemeniz normal olabilir. Onun dışında ter bezlerinizde bir problem olabilir.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12