Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
77 sonuçtan 71 ile 77 arası

Konu: Xpecia Kullanıcı Yorumları

Yeni Üye
    Yer
    Samsun
    Sizde ne alemde saç tedaviniz acaba yorumunuzu gördüm ve çok iddialı geldi hocam saygılar iyi akşamlar

Yeni Üye
    Yer
    Samsun
    Xpecia da 6.günüm kafamdaki yanmalar epey azaldı 3 aydır şiddetli saçım dökülüyordu yanmalar oluyordu dökülme biraz azaldı ama yine var ne olduysa 3 ayda oldu evvelden saçlarım samanlık gibiydi şimdi açılma başladı tepede genetik dökülmem var tahlillerde normal ama 3 ayda böyle olmadı insanı yiyip bitiriyor foruma dün akşam üye oldum umarım kurtuluruz bu dertten yaş 21

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçlarımda seyreklik mevcut değil sadece takviye olarak ve belki günlük dökülmeme etkisi olur diye xpecia aldım fakat bazı yorumlarda yanetkilerden bahsedildiğini okudum. İçerisinde 60 tablet var ben hergün yarım tablet alıp kullanım süresini uzatsam etki yanetki konusunda nasıl olur sizce?

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yankialk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçlarımda seyreklik mevcut değil sadece takviye olarak ve belki günlük dökülmeme etkisi olur diye xpecia aldım fakat bazı yorumlarda yanetkilerden bahsedildiğini okudum. İçerisinde 60 tablet var ben hergün yarım tablet alıp kullanım süresini uzatsam etki yanetki konusunda nasıl olur sizce?
    yarım tableti boşa içersin hiç içme daha iyi .. ben 1 sene önce kullanmıstım 2-3 kutu hiç bir yan etki görmedim gogus büyüme vs.. kafama görede almadım doktor önermişti bana minoxil ile kullan diye
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yookkk zaten sac cıkaran ilac ooo nerde ben propecia kullandım 7 sene bu isin kralıdır o bile sac cıkarmadı sadece varolanı oda hepsini degil yuzde 70 korudu 7 senede dusun artık
    hocam zix de aynı şekilde 10 senede en az %60-70 koruyormuş, izole folikülde 5ar’ı %90-100 inhibe ediyor (yüksek oranda çinko sülfatın enzimi direkt kapattığı söylenmiş araştırmada). finasterid ile karşılasak muadil denilebilir mi?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    2 yıldır xpecia tablet kullandım ısrarla. Hiçbir faydası yoktur bence

Yeni Üye
    hocam o zaman enden kullandınız ki o kadar süre? az önce eczaneden 90 tl ye aldım içim acıdı

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678