Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
77 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Xpecia Kullanıcı Yorumları

Teşekkür ederim tavsiyelerinizi uygulucam.saçlarım tamamen dökük sayılır saç çıkarmak için içerden destekleme yani.fiyatı 60 tl sanırım içeriğini bende beğendim ama taymin edecek kadar kullanıcı yorumu yok bide buraya sorıyım dedim

filozof
    Guest
    arkadaşlar 7 ay shenmin kullanmış biri olarak diyorum ki bir cacığa faydası olmaz shenminin içeriği taklit edilerek yapılmış bir ürün ve içerik shenmine çok benziyor ama daha dar sawpalmetto eczanede satılan prostagoodu da çok kullandım bir tek tel saç artışı yok giden paranın haddi hesabı yok birde sawpalmettoyu bıraktıktan sonrasonra yok zannettiğim libido düşüklüğünün farkına vardım tecrübeyi tecrübe etmeyin 30 yaşındayım çok ürün kullandım tek tavsiyem şuan için Miracle Losyon

ben bir kutu kullandım. kutusu tabletlerin paketlenişi ve şekli çok basit duruyordu. güvenemedim ve bıraktım.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben kullandım sadece bir kac ay kullandım kafadaki yanmayı azalttı yanma dokulme demektir faydası yuzde 20 30 oldu dokulme devam etti saclar buyumedi cansız kaldı ama icinde vitamin vs var diye 3 4 gunde bir tablet biotin niyetine atıyorum hem daha fiyatı karsılanabilir geliyor diger tedavim proscar miracle losyona baslayacagım

yookkk zaten sac cıkaran ilac ooo nerde ben propecia kullandım 7 sene bu isin kralıdır o bile sac cıkarmadı sadece varolanı oda hepsini degil yuzde 70 korudu 7 senede dusun artık

Peki ne kullanmamı önerirsiniz ?

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 7 ay shenmin kullanmış biri olarak diyorum ki bir cacığa faydası olmaz shenminin içeriği taklit edilerek yapılmış bir ürün ve içerik shenmine çok benziyor ama daha dar sawpalmetto eczanede satılan prostagoodu da çok kullandım bir tek tel saç artışı yok giden paranın haddi hesabı yok birde sawpalmettoyu bıraktıktan sonrasonra yok zannettiğim libido düşüklüğünün farkına vardım tecrübeyi tecrübe etmeyin 30 yaşındayım çok ürün kullandım tek tavsiyem şuan için Miracle Losyon
    filozof bu prostagood benim rüyamdı ya tam baslayacaktim..faydasini görmedin mi cidden? ne kadar süre kullandin peki ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

dygml sac dokulmesi farklı farklı bayana baska erkege baska ben simdi sana bayanların vitaminsizlik kansızlık guatr yada menepoz vs dokulmeleri var bunların normalse genetik dokulme varsa sende bu herkeste olan bunun cözümü onceikle finanstreid iceren maddeler kulanma (propecia dutastreid proscar) bunlar bayanlara yasak cocuk dogururken cocuga cok zararlı minox denen bir sprey var ben bunuda onermem neden? cıkanı geri dokuyor daha buyuk bunalıma sokar insanı onerim şu 1)dogal besinlerden dunyada sac icin ispatlı testlı urunler soya fasulyesi soya yagı soya peyniri ve acı biber ve kafein bunları gunluk yeme icmene kat goreceksin genetik dokulmene en az yuzde 40 fayda saglayacaksın soya yagını saclarına sür fayda goreceksin 2)bu sitede losyon var onuda denebilirsin miracle losyon ben denemedim deneyecegim henuz ne durumda fikrim yok 3)xpecia sana fayda saglayabilir icerigi bos degil güzel maddi sıkıntım yok diyosan xxpecia icinde biotin ginko bloba saw palmetto soya fasulyesi var yani icerigi guzel ama dedigim gibi kesmesse dokulmeyi gücü yetm,yor demektir dedigim besinlerle ve losyonla takviye et muhtemelen dokulmen durur

Finasterid sadece dht azaltan bir antiandrojendir. Çocuk beklemiyorsanız kullanımında hiç bir mahzur yoktur sizin açınızdan. Ayrıca erkeklerden çok daha az etkilenirsiniz. Hamimilelik durumunda zaten ne d.k. hapı ne finas nede başka antiandrojen kullanılmaz şayet çocuğunuz kız olacak ise yine bir mahzuru yoktur. Destek olarak yada tek başına soya sütü yeşil çay saw palmetto ve expecia tarzı ürünler kullanabilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Ne kadar güzel bir site iyiki varsınız herkes birbirine fayda sağlama amacında hepinize çok teşekkür ederim.miracle losyonu kullanıorum dökülmede azalma oldu henüz çok erken zaten.finasterid biraz ağır geldi bekarım 20 yaşındayım pko ve seboroik dermatitim var.losyinla beraber içten nasıl destekleyebilirim tablet olarak karar veremiorum.

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon