Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
47 sonuçtan 41 ile 47 arası

Konu: desloratadine pgd2 inhibitörü

Yeni Üye
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    derken bıraktıktan sonra dökülmeye başladı m demek istiyorsunuz
    Yok hocam bahar ve yaz aylarında 5 yildir kullanıyorum.Saçlarım dökülüyor bir etkisi olsa görürdüm demek istedim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    desloratadine yazmışsınız AERIUS 5MG DESLORATADİN BEN SAMAN NEZLESİ İCİN KULLANIYORUM ORAL OLARAK SAÇA FAYDASIMI VAR YENI DUYUYORUM D alerji olan hastalara verılıyor bu ılaclar dıkkatlı kullanın derım saman nezlesı olanlar ıcın verılyıor
    Tedavimde Başarıya Ulaştıran Ilaçlar...

BİOXCİNİN FORTE %5

BEBEK ŞAMPUANI

Yeni Üye
    Doxafin şurup aldım turuncu renkte.
    Minoxilden sonra kullansam nasıl olur. Ben şu ana kadar min+allerset kullaniyordum miracle hoca bu daha iyi diyince ben de bunu aldım. Min+set ten sonra mı önce mı kullansam. Ya da şurup formu işe yarar mı

Yeni Üye
    antihistaminik ilaçlar içerisinde en güçlü olan pgd2 inhibitörü levosetrizindir

Tek başına pge2 artıran ve pgd2 bloke eden etkenler kullanmak yeterli değil diye biliyorum. Maliyeti yormayacak şekilde bu 2 etkeni kullanmanın bir yolunu bulabilirseniz bana da haber verin lütfen Masaj ve iğneleme ile birlikte uygulayanlar başarılı olmuş. pgd2 blockerlerinin yarılanma ömürlerine de dikkat etmek gerekiyor. Bir de doğru çözücüde çözmek ve saç derisini nemli tutmek önemli. Keşke çözücü olarak alkol dışında alternatifler olsa .

Yeni Üye
    Doxafini topikal kullansak olur mu minoxil ile beraber

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Levosetrizin topikal losyon yapın nasıl yapıldığının konusu var forumda birde sinemaki otundan losyon yapıp kullanın histamin kaynaklı pgd2 inhibisyonu ve pge2 aktivasyonu sağlamış olursunuz
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345