8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Bioxinin Forte Sprey(%5 Minoksidil) Döngü evreleri

jackal__1907
    Guest

Bioxinin Forte Sprey(%5 Minoksidil) Döngü evreleri

Merhabalar herkese.9 aylık minoksidil içerikli sprey tecrubemi paylasmak istiyorum.Öncelikle yaşım 23 öğrenciyim cok asırı maddi durumum olmadıgından minoxil yerine bioxinin forte sprey %5 minoksidil içeren spreyı kullanndım.temmuz 2015 te kullanıma baslamadan önce,ön çizgi hariç 3 numaralı saçımın durumu fotograftaki gibi.Kasım 2015 civarı saclarımda güzel bir görüntü olustu tepeden bir fotografım yok o zamanlar ama yınede bir fotograf atacagım.subat 2016 gibi dökülmelerim olmaya basladı eczacı ile görüştügümde 1 ay ara verip tekrar baslamamı söyledi 9 mart 2016 da tekrar basladım en son ki fotografımıda paylasacagım.Malesef elimi her attıgımda müthiş derecede dökülme oluyor.Ve aşırı derecede yağlı bir sacım var.Ben ekstra olarak bu spreyi dut la karıstırmayı düşünüyorum artık.Ve dermarol temin edip baslamayı dusunuyorum.Bu surecte kaybettıgım sacları geri kazanabılecegım ve olan sacları koruyabılecegım bır yontem onerebılırmısınız acaba.Oral olmasından yana degılım cunku yan etkılerınden bir hayli ürküyorum.Tesekkur ederım herkese iyi forumlar.

Temmuz 2015 tedavi öncesi
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_20150713_185839-1.jpg
Görüntüleme: 193
Büyüklüğü:  185.7 KB (Kilobyte)
ID:	3271

Resmin ismi:  IMG_20150714_192538.jpg
Görüntüleme: 185
Büyüklüğü:  232.1 KB (Kilobyte)
ID:	3272

kasım 2015 net belirgin olmasada saç durumu iyi.

Resmin ismi:  IMG_20151120_161416.jpg
Görüntüleme: 192
Büyüklüğü:  107.8 KB (Kilobyte)
ID:	3273

Son olarak 16 nisan 2016 tedaviye ara verdikten sonra baslayalı 1.5 ay.

Resmin ismi:  P_20160414_051422.jpg
Görüntüleme: 187
Büyüklüğü:  376.1 KB (Kilobyte)
ID:	3274

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üstadlar ne önerir bilmem ama 35 40 lira bildiğim kadarıyla bioxinin forte onun yerine miracle başla fiyatıda cok tutmuyor yağlanmanida keser

jackal__1907
    Guest
    Alıntı talhayaldiz96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstadlar ne önerir bilmem ama 35 40 lira bildiğim kadarıyla bioxinin forte onun yerine miracle başla fiyatıda cok tutmuyor yağlanmanida keser
    Teşekkür ederim.Miracle losyonda aklımda var.Birde 3 yıldır vucut geliştirme yapıyorum malesef kardiyosuz.Onunda testestoron seviyesini arttırdıgını öğrendim.Bırakmakta istemiyorum.Durum bir hayli karısık valla Allah hepimize ilk başta sabır versin..Bu arada bioxinin forte spreyi 3 kutu 60 tl olarak temin ediyorum
    Konu jackal__1907 tarafından (21.04.2016 Saat 01:30 ) değiştirilmiştir. Sebep: eksik

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Miracle losyon yaglanmana da çözüm olur. Günde bir kullanacaksanız 50 ml hazırlayın. Sporu bırakmayın devam edin,eğer saclarinizin testoya duyarlı olduğunu düşünüyorsanız nane çayı ekleyebilirsiniz
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

jackal__1907
    Guest
    Alıntı Ender60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyon yaglanmana da çözüm olur. Günde bir kullanacaksanız 50 ml hazırlayın. Sporu bırakmayın devam edin,eğer saclarinizin testoya duyarlı olduğunu düşünüyorsanız nane çayı ekleyebilirsiniz
    tesekkür ederim.Fakat miraclee yada dut secımıyle bırlıkte acaba minoksidil döngüsünü ortadan kaldırabılırmıyız.Yanı sacta kalıcı bır gerıleme yasamaya devam edermiyiz acaba.
    Konu jackal__1907 tarafından (21.04.2016 Saat 02:49 ) değiştirilmiştir.

jackal__1907
    Guest
    Abilerim,kardeslerim resimlerdede görüldüğü üzere 8 aylık minoksidil kullaniyorum saclarimi en son 4 numaraya vurdum simdi fakat dokulme tam gaz devam ediyor miracleye baslamayi dusunuyorum minoksidili günde 1 keze dusurup miracle yi de 1 kez mi uygulayayim sizin fikirleriniz nedir bu konuda acaba..

Artık sadece minoxidil yetmiyor buna farklı etkenlerle müdahale etmen yerinde olacaktır forumdaki güvenli antiinflamatuar antidht çözümlerine göz at kendin için en iyi en güvenli tedaviyi uygula.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

jackal__1907
    Guest
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık sadece minoxidil yetmiyor buna farklı etkenlerle müdahale etmen yerinde olacaktır forumdaki güvenli antiinflamatuar antidht çözümlerine göz at kendin için en iyi en güvenli tedaviyi uygula.
    Çok teşekkür ederim hocam..

Bu Konudaki Etiketler