Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ru + minox ile saçsizliga açtigim savaş

Lightbulb Ru + minox ile saçsizliga açtigim savaş

Herkeze selam arkadaslar öncelikle kendimden biraz bahsetmek isterim yas 23 16 yasımdan beri agrasif dökülme yasıyorum ve sımdıye kadar sadece Minox ile sonuç almıştım Ta ki 20 yaşına bastıktan sonra.. 20 yaşımdan sonra herşey kabus oldu çok tedavi denedim şu son 2 sene içerisinde özellikle denemediğim yol kalmamıştı miracle , finas , cell , vesayre hiç birinden verim alamadım. Ve son 2 ay içerisinde Levent abi sağolsun ondan ru siparisi verdim yabancı forumlarda biraz araştırmalar yaptım Ru ile minox kullananlar çok iyi sonuç almışlar sanırım döngü olayını bloke etmeyi başaran bir kaç arkadaş olmuş. bende Ru Yanına minox ekledim ve 1 ay içinde hiç beklemediğim sonuçlar aldım O dökülme bıçak gibi kesildi ilk 2 haftada saç derisinde tüylenmeler keşif ettim son zamanlarda yani şimdiki halim saç tellerinde acayip siyahlaşma var hiç beklemiyordum böyle bir sonuç allaha şükür olsun sakın umudunuzu kesmeyin herkezin bünyesi farklıdır belki ama denemenizde fayda var size nasıl kullandığımdan da bahsedeyim..

- 30ml Elseve içine 1 çay kaşığı dolu dolu RU. ( ve her hafta losyonu değiştiriyorum özellikle son zamanlarda dikkatimi çekti 1 haftadan sonra losyon kokuyor ve etkisini kaybedebilir diye düşünüyorum )

Sabahları öncelikle Damlalık ile ru sürüyorum saç derisine ve aradan 15 dakika sonra minox uyguluyorum sabah akşam aynı şekilde sıralamayı bozmadan önce ru sonra minox şeklinde şuan sonuçlar iyi bakalım biraz daha zaman geçsin ne olacak. Fotoları da atıcam yakın zamanda herkeze geçmiş olsun diyorum denemenizde fayda var sağlıcakla kalın bir sorunuz olursa yazın cevaplarım.

Tedaviye Başlamadan oncekı halim. Tepe Bölgesi

20150921_204251.jpg

Tedaviye başladıktan 38. Gün sonra..

yeni.jpg
    Konu frenzy59 tarafından (20.04.2016 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun en kısa surede fotoğraflarınızi eklerseniz çok iyi olur. Bu arada ru'yu elseve de çözen de ilk defa gordum valla etkiliyse kesinlikle denenebilir.

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ruyu elsevede çözen ılk defa mı gordun sıtenın cogu elsevede cozuo zaten ruyu

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun en kısa surede fotoğraflarınızi eklerseniz çok iyi olur. Bu arada ru'yu elseve de çözen de ilk defa gordum valla etkiliyse kesinlikle denenebilir.
    Evet elseve ile çözüyorum 30ml şeklinde haftada bir yeniliyorum losyonu . kolay bi şekilde çözülüyor zaten üstelik hiç yanetkide görmedim en kısa zamanda atıcam fotolarıda..

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ru nun ozellıgı zaten yan etkının olmaması

Fotolar eklenmiştir..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hareketlenmeler var. 38 gün çok erken zaten. Tedavinizde başarılar. Yaz tatilimde bende tedavimi agrasifleştirerek, 3-4 ay sağlam bir programla saç sorunuma nokta koymayı umuyorum. Ondan sonrası korumaya kalacak inşallah. Ve ru kesinlikle kullanmayı düşünüyorum. Siz kaç mg kullanıyorsunuz günde ve kaç kere ?

Öncelikle teşekkür ediyorum şimdi dökülme tipini bilmediğim için tam olarak kaç Mg kullanman gerektiğini bilememem. Fakat agrasif dökülme yani saçta genel bir seyrelme var ise 30ml elseve içine 1 çay kaşığı katıp dolapta muhafaza ederek kullanabilirsin. sabah aksam kullanıyorum ben.. Bir an önce başlamanı tavsiye ederim dene ve sonuçları kendin gör. En doğru tedavi zamanla sonuca ulaşıyor.. başarılar dilerim...

SaçımınDoktoru Üyesi
    30 ml elseve için 1 çay kaşığı çok değil mi hocam ? 1 çay kaşığı 5gr falan alır tahminim. 30ml/1.5ml 20 kullanım için 5 gram aylık olarak bakarsak ekonomik açıdan bir insanı zorlar sanırım. 1 gram 60-75 lira demişti levent abi. Günlük 50 mg kullanımı öneriliyor forumda genel kullanımda böyle. Size çok şaşırdım şuan

Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 ml elseve için 1 çay kaşığı çok değil mi hocam ? 1 çay kaşığı 5gr falan alır tahminim. 30ml/1.5ml 20 kullanım için 5 gram aylık olarak bakarsak ekonomik açıdan bir insanı zorlar sanırım. 1 gram 60-75 lira demişti levent abi. Günlük 50 mg kullanımı öneriliyor forumda genel kullanımda böyle. Size çok şaşırdım şuan
    1 çay kaşığı silme un = 1 gr.
    1 çay kaşığı silme toz şeker 1 gr.
    1 çay kaşığı silme tuz = 1.5 gr.
    http://lezzetkimyasi.blogspot.com.tr...-olculeri.html

Sayfa 1/2 12 SonSon