Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: saç beyazlık giderici ve önleyici tedavim

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu kullandıklarının hepsi saçın beyazlaşmasını durduran maddeler seçimin gayet mantıklı duruyor,inş.işe yaradığını da görürüz,bunu içtenlikle temenni ediyorum.
    Çok teşekkür ederim, Inş Allah görürüz. Son zamanlarda beyazlaşma baya arttı bende. Stres beni öldürüyor:/ Sana'da çok geçmiş olsun, umarım sizde hayalinizdeki saçlara en kıza zamanda sahip olursunuz, ilk yıllarındaki güzel saçların gibi.

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş yağ muhabbeti hep yalan inanma yağlara zamanla saç derisinide tıkıyor

Yeni Üye
    Beyaz saclar mi kahverengiye dondu juan anlasilmadi bide kullandigin haplar ne marka

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Dökülmesi durduk beyazlama kaldı
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dökülmesi durduk beyazlama kaldı
    Ne yapalım? Genetik saç dökülmesi bizi yaşlandırdı...

Ben Solgar Chlorella 3. kutuya dün başladım. Günde Sabah 2 Akşam 1 şeklinde 3 kapsül alıyorum günde. Ayrıca 10mg Biotin alıyorum. Yinede beyazlarda hızlı artış var. Ancak bir şey fark ettim. Son zamanda griye dönen beyazlar daha net görünmeye başladı, ben bunun saçlarımda biraz pigment artışı olduğu için, beyazlar daha net görünmeye başladığını düşünüyorum ama yinede emin değilim.

Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yapalım? Genetik saç dökülmesi bizi yaşlandırdı...

Ben Solgar Chlorella 3. kutuya dün başladım. Günde Sabah 2 Akşam 1 şeklinde 3 kapsül alıyorum günde. Ayrıca 10mg Biotin alıyorum. Yinede beyazlarda hızlı artış var. Ancak bir şey fark ettim. Son zamanda griye dönen beyazlar daha net görünmeye başladı, ben bunun saçlarımda biraz pigment artışı olduğu için, beyazlar daha net görünmeye başladığını düşünüyorum ama yinede emin değilim.
    Chlorella içerdiği aminoasit mineral ve vitamin içeriği ile saç dökülmesi tedavisinin başarısını artıracaktır yeni çıkan saçlar siyah ve beyazda çıkabilir zira saç dökülse de yeni çıktığında yaşı ve üretim yetenekleri halihazırda ki saçlarınızla benzer olacaktır yani geçen zaman içerisinde beyazlayacaktıysa, yıllar sonra çıksa da beyaz olarak çıkacaktır şu da var ki tedavide total saç sayısı arttığından beyaz sayısı da artacaktır ancak her şeye rağmen chlorella saçı kesin eski rengine döndürür denilemez sadece kişisel tecrübemi paylaştım işe yaramayadabilir herkesin genetik potansiyeli aynı ve sorunun agresif seyri derecesi farklıdır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye Yalova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar hocam. Ne oldu tedavi işe yaradı mı? Eskiden beyazlayan saçlar hakkında özelden sohpet etmiştik.. Durumun nasıl? işe yarar bir şey buldunuz mu?
    Güncel tedavim:

Min-Dut Sabah/akşam
    Miracle Losyon Sabah/Akşam
    Dermaroller 1mm

Solgar Chlorella 3 tablet
    Medobiocomplex-E 2 tablet
    Zigavus Ultra Forte 2 tablet
    Yağ bakımı sürekli

Sayfa 2/2 İlkİlk 12