Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: PARASI HİİİÇ Önemli Değil...Hangi Şampuan?Prominoxil nasıl?Bioxcin olmadı.

Vichy Dercos Enerji veren şampuan diyor.İçeriği ve kullanıcı yorumları iyi gibi.

200ml fiyatı 40 liraymış.

Yada Bioxcin forte ile devam edeyim ama önlerden çok kopma oldu şu sıralar. Az evvel kahkül gibi aşağı indirip neredeyse 40 teli hafif kestim.

Kopmayı önleyen birşey önerirmisiniz.
    Konu Miracle tarafından (04.07.2016 Saat 18:23 ) değiştirilmiştir.

Vichy enerjiyi kullanıyorum şu an, yumuşak bir şampuan ama dökülmeye etkisi olmadı bende.

SaçımınDoktoru Üyesi
    vichy ürünleri saç cikarmaz ama saçi kurtarir. saçli deri konusunda iyi ürünleri var. günlük saç yikayanlar icin yag dengeleyici sampuani tavsiye ederim. yaglanmayi ve kasintiyi kesiyor
    Konu atilla123 tarafından (09.04.2016 Saat 16:42 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla

Vichy de aynı diyorsanız ben bioxcin forte ile devam edeyim o zaman. Ya aslında memnundum ama önlerde çok kopma oldu.Minoxil %5 den oluyor dediler ama bu kopmaları ne yapacağım bilemiyorum.

Keratin diyorlar siz ne diyorsunuz?

Banned
    Alıntı Saçları kurtaralım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vichy de aynı diyorsanız ben bioxcin forte ile devam edeyim o zaman. Ya aslında memnundum ama önlerde çok kopma oldu.Minoxil %5 den oluyor dediler ama bu kopmaları ne yapacağım bilemiyorum.

Keratin diyorlar siz ne diyorsunuz?
    Kerastase'nin şampuanlarına bakabilirsin.

para derdin yoksa revita kullan. sampuanların babasıdır

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    revita şiddetle tavsiye ediyorum denemlsn 1-2 aydr kullnıyorum dökülme azaldı yanlız pahalı brz 96 tlye almştım

Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    revita şiddetle tavsiye ediyorum denemlsn 1-2 aydr kullnıyorum dökülme azaldı yanlız pahalı brz 96 tlye almştım
    hocam revita bana hiç yaramadı dökülmeyi artırdı ,içeriğinin mükemmel olması cezbetmişti. Ayrıca köpürmüyor,hacimde vermiyor , fiyatı cep yakıyor.

alpecin caffeine shampoo kullanmayı düşünüyorum ama Türkiye'de yok orjinal bulma sıkıntısı var, ekşi sözlükte olumlu yorumlar var şampuanla ilgili.
    Konu hayal00 tarafından (05.07.2016 Saat 03:51 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    şampuanlar bi bk yaramaz.lorealin temsilcisi kız,kız arkadaşıma bepanten evigen bemiks kullan bütün kozmetik şampuanlardan iyi demişti.

Şampuan konusunun bu kadar kafaya takılmasına şaşıyorum doğrusu. Kafada bir iki, taş çatlasın üç dakika bekleyen bir hijyen sağlama aracından ne gibi bir fayda beklenebilir...

Seçin birini kullanın, ben el yapımı sabun kullanıyorum. Isırganlı ve naneli dönüşümlü olarak.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon