29 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Akne Sivilce ve Yağlanmaya Son : Miracle Losyon(Aldactone diane35)

Hybrid View

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jinekomasti den korunmak için günde setler halinde 100 veya üzeri sınav çekerseniz büyük oranda korunursunuz.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jinekomasti den korunmak için günde setler halinde 100 veya üzeri sınav çekerseniz büyük oranda korunursunuz.
    Teşekkürler tavsiye için. Peki sizde de oluyor mu göğüs ucunda dokununca sızlama? Bu normal mi, endişelenmeye gerek yok mu?

Alıntı dr.virus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler tavsiye için. Peki sizde de oluyor mu göğüs ucunda dokununca sızlama? Bu normal mi, endişelenmeye gerek yok mu?
    Tam olarak neler kullanıyorsunuz esas ve destek tedavinin hepsini soruyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam olarak neler kullanıyorsunuz esas ve destek tedavinin hepsini soruyorum.
    1 adet Garnier sivilce karşıtı losyona bir kutu aldactone, yarım kutu diane 35, 1 ampul dekort.
    Sadece bu losyonu gece toplamda 6-7 sıkım olacak şekilde saçıma ve yüzüme uyguluyorum.
    Bir de şampuan olarak dermoday kullanıyorum. Başkada bir uygulamam yok.

1 adet Garnier sivilce karşıtı losyona bir kutu aldactone, yarım kutu diane 35, 1 ampul dekort.
    Sadece bu losyonu gece toplamda 6-7 sıkım olacak şekilde saçıma ve yüzüme uyguluyorum.
    Bir de şampuan olarak dermoday kullanıyorum. Başkada bir uygulamam yok.
    uygulama alanınız çok geniş yüze uygulamayı kesin gerekirse krem yapıp uygulayın ilk etapta bu önlemle olumlu dönüş yapacağınızı düşünüyorum bu şekilde bile bir haftada geçeceğini düşünsemde siz böyle yapın geri dönüşünüzü yaparsınız ister özelden isterseniz buraya.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende göğüs ucuna dokununca sızlama olmuyor.fakat zamanında duzenli proscar kullanmistim. Ondan dolayi hafif bir yaglanma oldu.tedbiren bende şınav ve mekik cekiyorum.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende göğüs ucuna dokununca sızlama olmuyor.fakat zamanında duzenli proscar kullanmistim. Ondan dolayi hafif bir yaglanma oldu.tedbiren bende şınav ve mekik cekiyorum.
    Şınav gerçekten çok iyi koruyucu bir egzersiz.