Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Aliexpress ve derma roller

Aliexpress ve derma roller

Merhaba arkadaşlar,
    Aliexpress üzerinden dermaroller satışı durduruldu mu? Dermaroller yada derma roller olarak aratıyorum yüz için kullanılan farklı ürünler geliyor. Acaba aliexpress yada alibaba.com üzerinden aldığınız herhangi bir satıcı varsa linki paylaşır mısınız?

İyi çalışmalar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    ebaydan alisveris yapiyor musun bilmiyorum ama ebaydan bakabilirsin ben oradan aldim.

Hazır konu açılmışken başka bir başlık açmak istemedim dermarollerla ilgili olarak paylaşmak/sormak istediğim bir konu var.

Dermaroller Uzun Vadede Zarar verir mi ?

Örneğin kalem tuttuğumuz parmak uzun süre kalem kullanımında nasırlaşıyor benzer şekilde düşünürsek dermaroller'ı da düzenli olarak uygulamak acaba saç derisinin zamanla dermaroller'ı tehlike olarak algılayıp kendini kalınlaştırması, nasırlaştırması üst deriyi öldürmesiyle sonuçlanır mı?
    Lise yıllarına dönmek...

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı kullanıcı ismi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hazır konu açılmışken başka bir başlık açmak istemedim dermarollerla ilgili olarak paylaşmak/sormak istediğim bir konu var.

Dermaroller Uzun Vadede Zarar verir mi ?

Örneğin kalem tuttuğumuz parmak uzun süre kalem kullanımında nasırlaşıyor benzer şekilde düşünürsek dermaroller'ı da düzenli olarak uygulamak acaba saç derisinin zamanla dermaroller'ı tehlike olarak algılayıp kendini kalınlaştırması, nasırlaştırması üst deriyi öldürmesiyle sonuçlanır mı?
    Hergun kullanırsan tabiki zararı olur, ilk etapta hafta da 2-3 daha sonra hafta da bir veya 2 hafta da bire dusurulmesi öneriliyor.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şu dermaroller'ı her gün kullanma adetini kim ilk ortaya attıysa sabaha kadar ıslak odunla dövmek lazım. Dermaroller'ın makul kullanma sıklığı haftada 1'dir. Belki haftada 2 yapabilirsiniz diyorum o da belki. Bundan fazla kullanacağınız her miktar size zarar olarak geri dönecektir.

Banned
    dedikleri gibi kullandim kremleri sürdüm sonuç koskoca bir sıfır antalyadan isteyen varsa dezenfekte spreykiyle birlikte hediye edebilirim inanmayın arkadaslar koskocabir yalan....

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı juan07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dedikleri gibi kullandim kremleri sürdüm sonuç koskoca bir sıfır antalyadan isteyen varsa dezenfekte spreykiyle birlikte hediye edebilirim inanmayın arkadaslar koskocabir yalan....
    Yalan olan nedir tam anlayamadım ? Dermaroller mi etki etmedi kremler mi ? açıkçası ikisini de kullanıp etki alamadıysan bile bu doğaldır burda insanlar leblebi gibi ilaç yutup kafaya sürmediği şey kalmıyor ama kiminde etki ediyor kiminde etmiyor.

SaçımınDoktoru Üyesi jackal__1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam mantıken dermaroller minik tahrislerle hücre yenilenmesini sağladığı için faydası olmamasi imkansiz diye düşünüyorum.En kötü ihtimal olarak 0.5 mm bile kan akışını hizlandirir yani
    TEDAVİM
    *Cellagance Losyon (Ekim 2016)
    *Saf minoksidil (Günde 1 defa) (Ağustos 2016)
    *Dermarollar 540 iğne 0.75 mm(Düzensiz)
    *Biotin 5 mg (Günde 1 ) (Agustos 2016 haftada 2)
    * Konazol şampuan (haftada 2)
    * Ketoral krem (sakaklar) (Hemen hemen her gün)

BIRAKTIKLARIM
    --Bioxinin Forte Sprey (%5 Minoksidil)(2 dk masaj) Baslangıc (Temmuz 2015)
    --(%3 Procapil) Sabah-Akşam (2 Dk masaj) Baslangic (Mayıs 2016) (Eylül 2016)

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı juan07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar zaten yardımcı tedaviler, esas tedaviler miracle, cell, min-dut falan yani.

İşe yaramıyor dediğin nanenin bir araştırması, fotolara baksan yeter ing. şart değil; http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3746236/
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Sayfa 1/3 123 SonSon