Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ense ve Yanlarda Dökülme

Ense ve Yanlarda Dökülme

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır ense ve kulak üstlerinden dökülmem var kan tahlillerinde hiç bir problem gözükmüyor özellikle finasa başladığım şu 2. Ayda dökülmem baya arttı ne yapmalıyım teşekkürler.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benimde oralarda malesef cok dokulmem var ve asiri can sıkıcı ben epey stres yapiyorum bu sac konusunda acikcasi oralardan dokulmesini strese de bagliyorum hatta bugun antidresan aldim ona baslayacam yarin itibariyle zaten psikolojik olarak sorunlarim oldum olasi vardi birde bu sac sorunu eklenince epey yiptandim bakalim nasil seyredecek durum

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    yuzkere yazdım bunu dupa konusunda kur uygulayacaksınız dupa yada regrograte turu dokulmedır tum donor alanı parcalar atar sebebı tam bılınmemektedır androgenetıgın en vahşı turlerıdır....
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Yeni Üye
    kür derken aynı sorun bendede var hatta bende direk sorun o anne tarafıda baba tarafıda fırca gibi olmasına rağmen kulak ardı ve ensemde muazzam bi açılma var tahliller bendede normal sadece selenyuma bi takviye gerekiyor d vitamini çinko a vitamini ferritin hatta hormonlar bile

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yuzkere yazdım bunu dupa konusunda kur uygulayacaksınız dupa yada regrograte turu dokulmedır tum donor alanı parcalar atar sebebı tam bılınmemektedır androgenetıgın en vahşı turlerıdır....

Hocam bilmedigimden soruyorum kur derken tam olarak kastettiginiz nedir nedir bu kurun icerigi ne kadar sureyle yapmali

Yer
    izmir turkey
    dht ve dıger etkılerı baskılayan tedavı callagance ,krem karısımı ,oleoperın berberıne
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dht ve dıger etkılerı baskılayan tedavı callagance ,krem karısımı ,oleoperın berberıne
    Berberineyi nereden aldiniz hocam

Yer
    izmir turkey
    berberini özel yaptırıyorsun bitki si var ....
    Konu tosun.t tarafından (31.03.2016 Saat 17:48 ) değiştirilmiştir.
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benimde sol tarafımın kulak üstü bölgelerinde dökülme mevcuttu miraclenin tavsiyesiyle 1 haftadır celli o bölgeyede uyguluyorum %80 dökülme azaldı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde sol tarafımın kulak üstü bölgelerinde dökülme mevcuttu miraclenin tavsiyesiyle 1 haftadır celli o bölgeyede uyguluyorum %80 dökülme azaldı
    Kulak üstleri enselerin başlangıç yerleri Herkesde Diğer alanlara göre zayıftır. Saçlar sakalların bağlantı noktalarıda aynı şekilde. Babalarımızda atalarımızda enselerde dökülme diye birşey görmedim bence yeni yaşam tarzları beslenme bugün ordaki saçlarıda etkiliyor. Sorun kesinlikle bu uyku düzensizlikleri vs. Dedem 80 yaşında saçlarının %70 ini koruyor yaşam tarzı ve beslenmesi inanılmaz düzenli Bence bizim bunlara çok önem vermemiz gerek. Ordaki saçların dökülmez eğer vucütda düzensizlik yoksa telaş etme onlar için
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Sayfa 1/2 12 SonSon