Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İNCELEN VE AÇILMAYA BAŞLAYAN SAÇLARIM (resimli )

Yeni Üye

İNCELEN VE AÇILMAYA BAŞLAYAN SAÇLARIM (resimli )

[B]Merhabalar. Herkes gibi bende dökülme sorunu yaşıyorum ve okuduklarım kadarıyla herkesin bildiği birbirinden fazla. Erkek tipi dökülmem mevcut sülalemin çoğu kel. 2 tane resim attım 2 ayda bir resim yükleyip sizlerden gelişim var mı yok mu diye yorumlarınızı almak istiyorum. Bu genetik dökülmeyi Bende bu sorunu geciktirmek için uğraşıyorum. Miracle losyonu kullanıyorum 2 gündür . Saçlarımı hergün yıkayan biriyim ama losyonun ikinci gününde yıkamayıp losyonu sürdüğümde 40-50 tel döküldü. Yıkayınca saçlarım az dökülüyor genelde ( 20-30 arası ) . Saçlarımın kalınlaşması için ne önerirsiniz ? Cellagane losyonu da coğu kişi kullanıyor onu da tedavime eklemek istiyorum içeriğini bulamadım forumda bakmadığım yer kalmadı . Onu da uygulamak istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum ve İnşallah Rabbim şifa verir hepimize.[B]
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi image.jpeg‎   image.jpeg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet şakaklardan gitmiş bizim ailede de öyle önce şakak sonra vertex sonra komple amca tarafim kuzenlerim felan hepsi normal dayılar da aynı şekilde bi tek babam numune sanırım dedem 85 yaşında hala saç var mesela

Yeni Üye
    Varken kullanmak en iyisi desene saçlarım aşırı ince güçlenip kalınlaşsa biraz umutlanırım

Alıntı kamacb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [B]Merhabalar. Herkes gibi bende dökülme sorunu yaşıyorum ve okuduklarım kadarıyla herkesin bildiği birbirinden fazla. Erkek tipi dökülmem mevcut sülalemin çoğu kel. 2 tane resim attım 2 ayda bir resim yükleyip sizlerden gelişim var mı yok mu diye yorumlarınızı almak istiyorum. Bu genetik dökülmeyi Bende bu sorunu geciktirmek için uğraşıyorum. Miracle losyonu kullanıyorum 2 gündür . Saçlarımı hergün yıkayan biriyim ama losyonun ikinci gününde yıkamayıp losyonu sürdüğümde 40-50 tel döküldü. Yıkayınca saçlarım az dökülüyor genelde ( 20-30 arası ) . Saçlarımın kalınlaşması için ne önerirsiniz ? Cellagane losyonu da coğu kişi kullanıyor onu da tedavime eklemek istiyorum içeriğini bulamadım forumda bakmadığım yer kalmadı . Onu da uygulamak istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum ve İnşallah Rabbim şifa verir hepimize.[B]
    Saçlarının kalınlaşması için günlük 10 mg biotin kullan kardeş. Miracle losyon da kalınlaşmada etkilidir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Saçlarımın durumu seninki ile aynı.

Burada Miracle losyon yapılışı anlatan bir video var

Geçmiş olsun. Önünde uzun ve sabır gerektirecek bir yolun var. En az bir sene tedavi hiç aksatmadan kullanmanız gerekecek, eğer sonuç istiyorsanız.

Kim demişti eski forumda; Minoxidil'in kullanım süresi iki senedir diye? Gerçekten çok haklıymış! Çünkü en az bir sene kullanıldığında görünür etkisi oluyor (Önlerde).

Yeni Üye
    Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçlarının kalınlaşması için günlük 10 mg biotin kullan kardeş. Miracle losyon da kalınlaşmada etkilidir.
    10 mg fazla değil mi? Sonrasında sıkıntı olur mu?

Hayır sıkıntı olmaz, fazlasını vücut idrar yoluyla atıyor.
    Konu saçmasaç tarafından (25.03.2016 Saat 18:02 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Biotin yerine xpecia kullanıyorum içinde 2500 mg biotin var. Ama düzenli değil . Artık düzenli kullanacam onu.

Miracle losyon bilmiyorum yaramadı galiba dökülmeler aynı 20-30 tane hergün fix gidiyor görmediklerim hariç. Saçlarımı değişik bir makasla kesti bitane berber cok inceltti yoksa daha iyiydi traş olduktan sonra saçlar incelince böyle kafama takar oldum

Alıntı altona1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 mg fazla değil mi? Sonrasında sıkıntı olur mu?

Hayır sıkıntı olmaz, fazlasını vücut idrar yoluyla atıyor.
    Vücut fazla olan dozaji idrar yoluyla atıyor hocam, problem olmaz.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Alıntı kamacb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biotin yerine xpecia kullanıyorum içinde 2500 mg biotin var. Ama düzenli değil . Artık düzenli kullanacam onu.

Miracle losyon bilmiyorum yaramadı galiba dökülmeler aynı 20-30 tane hergün fix gidiyor görmediklerim hariç. Saçlarımı değişik bir makasla kesti bitane berber cok inceltti yoksa daha iyiydi traş olduktan sonra saçlar incelince böyle kafama takar oldum
    20 30 hiç birşey değil ki 100e kadar normal önemli olan dökülmesi değil yerine çıkıp çıkmaması/kaliteli çıkması kafana takma onu

Yeni Üye
    Bugün ısırgan yağı aldım şampuana kattım biraz kalınlaşsın diye collagane losyon cıkınca onu da alıp miracle xpecia ve haftada 2 defa saf zeytinyağı ve tatlı badem yağını sürcem düzenli. 60 yaşında bir aile dostumuz var adam keldi 1 senedir düZenli zeytinyağı ve badem yağı sürdüğü için artık kel kategorosinde gösterilmeyecek kadae saçı var. O yaş da cıkıyorsa bizler çıkaramıyorsak yazıklar olsun

Sayfa 1/2 12 SonSon