Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Bir yerden başlamak!

Yeni Üye
    Harika sonuç. İnşallah saç çıkışı artarak devam eder.

3 fotoda hemen hemen aynı ışıkta flashlı çok çok agresifti rakamda yanlışlık yok eski pc de var fotoğraflar bi ara yüklerim seti 2. ayındayım zaten öncede miracle ile bir şekilde kafadaki dht yi bastırıyorduk miracle ve seti arasındaki fark miracle kullanırken sabah ereksiyonu olmazdı yada seyrekti şimdi yolunda mesela yağlanma olayı hiçe yakın dökülme duşta en fazla 5 10 gün içinde elimi kafama attığımda avucumda saç olmuyor mesela minoxla pek alakası yok gibi en fazla 20 kez kullandım 4 ay içinde seyrek çok seyrek yani ama sakallara kullanıyorum normal minoxtan daha taze ppg olmaması sivilce sorunu çıkarmıyor

Maşallah hacı öncelikle ... Saçlı deride çıkan sivilceler den sonra sivilce çıkmış bölgede tekrar saç çıktı mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    kafadaki dermatit için vichynin şampuanını kullandım demişsiniz yeşil olanınımı kullandınız haftada kaç defa hala kullanıyormusunuz?

Dermatit her yerden vurur yani sivilce çıkan yerden saç çıkmaması mümkün değil.

Ankarali kardesim tebrik ederim sonuc icin duzenli uygulama yapabildin mi sabah seti aksam cella mi kullandin sadece? seti de ben duzen tutturamadim 3 gunde 1 hazirlayabildin mi biraz bilgi verebilir misin

Sayfa 2/2 İlkİlk 12