Sayfa 5/13 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
128 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Calcification, detumescence therapy ve saç dökülmesi

Yeni Üye
    . bunu hergün düzenli yaparsak belli bir zaman sonra deri katmanında saçlar için olumlu ve kalıcı değişiklikler olabilir mi?
    . yanlarda ve arkalarda dökülme yok ise, sadece üst tarafa yapsak olur mu?
    . yağ mı, krem mi, neyle masaj yaparsak daha iyi olur?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı gandalf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    . bunu hergün düzenli yaparsak belli bir zaman sonra deri katmanında saçlar için olumlu ve kalıcı değişiklikler olabilir mi?
    . yanlarda ve arkalarda dökülme yok ise, sadece üst tarafa yapsak olur mu?
    . yağ mı, krem mi, neyle masaj yaparsak daha iyi olur?
    1-evet
    2-hayır scalp bir bütündür, genel bir masaj daha faydalı olur
    3-masajdan önce hafif bir yağ sürülüp deriye esneklik kazandırmakta fayda vardır, bir şey olmasa da olur

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Linkteki dayı sıcak suyla duşun saç beyazmalasını önlediğini iddia etmiş ayrıca kireç ilacıyla çıkan saçlar sadece saçkıran için geçerli.

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SacimYok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Linkteki dayı sıcak suyla duşun saç beyazmalasını önlediğini iddia etmiş ayrıca kireç ilacıyla çıkan saçlar sadece saçkıran için geçerli.
    Saçkıran da bir immün sıkıntısı sonucunda oluşuyor, benim teorime bakarsan yine aynı prensiple ilerlediğini görebilirsin.

Yeni Üye
    Alıntı SacimYok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru olabilir. ben uzun uzun senelerdir çoğunlukla hergün 1 kere banyo yaparım ve saçımı hep sıcak suyla yıkıyorum
    yaş 30a yaklaşıyor ve evet beyazlar var lakin çok az gerçekten. eğer bu iddia doğruysa belkide ondan böyle oldu. ama saçım yağlı

Yeni Üye
    Gazete vatan linki patlamis usta. Ayrica dogru masaj teknigi dedigin yontem hangi videodaki ?

Derini eğip bükerek yapın basketbol topunu tek elle tuttuğunuz gibi tutarak deriyi bükmeye çalışın bunu mikro olarak yapabildiğiniz heryere yapın yani el hareketi çimdik şekline kadar değişebilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar bu japon adamın videosunda öncesi sonrası resimler masajla mı olmuş.yani genetik dökülmede masajla saçlar gerimi kazanılmış?

Miracle hocam şimdi saçı sıcak suyla mi soğuk suyla mi yıkayalarım. Ben üşüyen yere daha fazla kan gider diye soğuğa suyla yıkıyorum. Bunlar önemli şeyler mi?

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu japon adamın videosunda öncesi sonrası resimler masajla mı olmuş.yani genetik dökülmede masajla saçlar gerimi kazanılmış?
    Evet. Adamın kendi ailesinde herkes kel zaten.

Sayfa 5/13 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler