Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç dökülmesi psikolojimi alt üst etti.Yardımlarınızı bekliyorum.

Saç dökülmesi psikolojimi alt üst etti.Yardımlarınızı bekliyorum.

Başlıkta belirttiğim gibi saç dökülmesi psikolojimi mahvetti.20 yaşındayım bundan 2 ay öncesine kadar dökülmeyle ilgili bir problemim yoktu lakin saçlarımı kısa kestirdiğim zaman gerçekler gün yüzüne çıkmış oldu.Öncelikle büyük bir şok yaşadım çünkü gün içerisinde saçlarımın döküldüğüne pek şahit olmuyor,duş sırasında dökülen 20-30 teli ise önemsemiyordum.Bu mesele aklımı sürekli kurcalıyor bundan başka bir şey düşünmüyorum desem yeridir.

Siz tecrübeli abilerimden öneriler bekliyorum.Lütfen bu kardeşinize yardım edin.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20160314_173231.jpg‎   20160314_173251.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle losyon . yuksek dozlu . minoxil foam . proscar isini gorur simdilik . yasin genc iyi sonuc alirsin . proscari kullanmadan once dusun tabi yasin genc ama 18 ya ustu icin kullanilabilir . ben su an kokten cozdum androcour atiyorum keyfime bakiyorum ama kesinlikle tavsiye etmrm bende daha bi yan etki felan yok iki ay dolsun tahlilde yaptircam .
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyon . yuksek dozlu . minoxil foam . proscar isini gorur simdilik . yasin genc iyi sonuc alirsin . proscari kullanmadan once dusun tabi yasin genc ama 18 ya ustu icin kullanilabilir . ben su an kokten cozdum androcour atiyorum keyfime bakiyorum ama kesinlikle tavsiye etmrm bende daha bi yan etki felan yok iki ay dolsun tahlilde yaptircam .
    Bu kadar fazla tedaviyeyle başlaması ne derece doğru olur hocam, hem minoks hem miracle yetmedi bide proscar demişsiniz bence miracle ile kremleri kullanmayla başla saçlarının durumu iyi

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Saçların ve yaşın kurtarılamaya musait sadece miracle losyon ile başla derim. Yanında destek olarak biotin alabilirsiniz. Nane çayı yeşil çayla destekle orala hiç girme. Beslenmen nasıl bilmiyorum ama onuda gözden geçir.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Moralini bozma doğru bir tedaviyle kurtarırsın saçlarını miracle losyonla başlamanı öneririm. Daha sonra teavinin durumuna göre şekillendirirsin yeniden. Kolay gelsin kardeşim.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu saçlar kurtarılır.telaş etme.forumdaki başarı hikâyeleri bölümünü baya bir oku senin anahtarın o bölümde
    Konu uzman tarafından (17.03.2016 Saat 00:11 ) değiştirilmiştir.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar fazla tedaviyeyle başlaması ne derece doğru olur hocam, hem minoks hem miracle yetmedi bide proscar demişsiniz bence miracle ile kremleri kullanmayla başla saçlarının durumu iyi
    Hocam arkadasin yasi genc bnde o yaslarda sadece minox kullandim uc sene boyunca keske miracle felan kullanssaydim. Ayrica onerdiklerimin hepsini ben kullandim o yuzden oneriyorum . miracle proscqr minox bunlar agir tedavi felan degil . ha belki bunyeden bunyeye degisir ama bu ilacalar bende cok fazla bi yan etki yapmadi. Erken onlem alirsa daha iyi olur kanaatindeyim .
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam arkadasin yasi genc bnde o yaslarda sadece minox kullandim uc sene boyunca keske miracle felan kullanssaydim. Ayrica onerdiklerimin hepsini ben kullandim o yuzden oneriyorum . miracle proscqr minox bunlar agir tedavi felan degil . ha belki bunyeden bunyeye degisir ama bu ilacalar bende cok fazla bi yan etki yapmadi. Erken onlem alirsa daha iyi olur kanaatindeyim .
    Ağırlığından değilde sırayla gitmesi daha iyi bütün silahları bir anda kullanmak doğru değil o yüzden dedim miracle losyon ve birkaç kremle güzel sonuçlar alanlar var

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam yani simdiki aklim olsa butun silahlari zamaninda kullanirdim . essek kafam . sac cikarmak zor is korumak kolay .
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Androcour'u her gün mü içiyorsun
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Sayfa 1/2 12 SonSon