Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
68 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Hedef: Ömür boyu saçları korumak

SaçımınDoktoru Üyesi
    miracle hocam bu cell losyonunu nasıl alabiliriz, şakaklarda baya etkiliymiş

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ''Küçümseme'' ithamım size yönelik değildi kardeş, yanlış alındınız Allah sizden de razı olsun.
    Hocam hedefimin hakkındaki görüşlerinizi söylermisiniz, Bunu doğru tedavilerle başarabilirmiyim sizce
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam hedefimin hakkındaki görüşlerinizi söylermisiniz, Bunu doğru tedavilerle başarabilirmiyim sizce
    Hepimizin amacı bu zaten. Şahsi kanaatim cell ve yanında güçlü bir antiandrojen ile -inşaAllah- ömür boyu saçları koruyabileceğimiz yönünde. Tabi bu durum kişiden kişiye değişiklik gösteriyor, herkeste aynı etkiyi beklemek, aynı tedavi şekillerinin işe yarayacağını iddia etmek doğru olmaz. Hatta bizler için bile bu durum değişkenlik gösterebilir, etkenleri değiştirme gerekliliği doğabilir. Birde bizim yaptığımızın sadece sebeplere sarılmaktan ibaret olduğunu ve asıl şifa verenin Allah Teala olduğunu hatırdan çıkarmamak gerek.
    Konu saçmasaç tarafından (21.03.2016 Saat 23:43 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hepimizin amacı bu zaten. Şahsi kanaatim cell ve yanında güçlü bir antiandrojen ile -inşaAllah- ömür boyu saçları koruyabileceğimiz yönünde. Tabi bu durum kişiden kişiye değişiklik gösteriyor, herkeste aynı etkiyi beklemek, aynı tedavi şekillerinin işe yarayacağını iddia etmek doğru olmaz. Birde bizim yaptığımızın sadece sebeplere sarılmaktan ibaret olduğunu ve asıl şifa verenin Allah Teala olduğunu hatırdan çıkarmamak gerek.
    Heh işte kilit nokta Öncelikle her şeyin Allah'ın ol demesiyle olması bunu hatırlatmanız çok iyi oldu banada, birde Yanına Ru kullanıyorum Bu iki etkenin dozlarını ilerleyen yıllarda değiştirmek kaydıyla bakalım umudum çok yüksek ama mutluyum Allaha şükrediyorum hergün. Teşekkürler motivasyon oldu konuşmanız..
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Heh işte kilit nokta Öncelikle her şeyin Allah'ın ol demesiyle olması bunu hatırlatmanız çok iyi oldu banada, birde Yanına Ru kullanıyorum Bu iki etkenin dozlarını ilerleyen yıllarda değiştirmek kaydıyla bakalım umudum çok yüksek ama mutluyum Allaha şükrediyorum hergün. Teşekkürler motivasyon oldu konuşmanız..
    Eyvallah hocam sizi motive edebildiğime sevindim, en büyük silahımız duamız birbirimize dua edelim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Eyvallah hocam sizi motive edebildiğime sevindim, en büyük silahımız duamız birbirimize dua edelim
    İnşAllah hocam virde şakaklarda çok güzel sonuç almışsınız onlarda normal saça dönüşmüş eski saç çizginize kavuşdunuz mu hocam ?
    33 mg Ru 58841 - Sabah

İnşAllah hocam virde şakaklarda çok güzel sonuç almışsınız onlarda normal saça dönüşmüş eski saç çizginize kavuşdunuz mu hocam ?
    Henüz tamamıyla kavuştum diyemem hocam, fakat görünen o ki eskiye çok yakın bir hal alacak gibi gelişme devam ediyor yani. Fakat şu hali bile benim için imkansız gibiydi cell'e ve miracle üstada çok şeyler borçluyum.
    Konu saçmasaç tarafından (22.03.2016 Saat 08:58 ) değiştirilmiştir.

Bende 2,5 aydır Cell kullanıyorum etkisini görüyorum henüz tam istediğim hale gelmediyse de sabırlıyım öyle hemen olmaz bu işler. Benim merak ettiğim bu Ru nedir? tam olarak ilaç mı? hammadde mi? nasıl kullanıyorsunuz, losyon mu yapılıyor? Forumun her yerinde Ru okuyorum ama bir çözemedim nedir nasıl kullanılır etkisi nedir...
    TEDAVİLER---------------KULLANIM

Miracle Losyon------------Her Gece
    Biotin 5mg-----------------Her gün 1 tablet
    Derma Stamp-------------Kafama estikçe
    Hint Yağı-------------------Her Gece

Alıntı Hisoka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 2,5 aydır Cell kullanıyorum etkisini görüyorum henüz tam istediğim hale gelmediyse de sabırlıyım öyle hemen olmaz bu işler. Benim merak ettiğim bu Ru nedir? tam olarak ilaç mı? hammadde mi? nasıl kullanıyorsunuz, losyon mu yapılıyor? Forumun her yerinde Ru okuyorum ama bir çözemedim nedir nasıl kullanılır etkisi nedir...
    Çok güçlü bir antiandrojen. Hammadde olarak toz halinde yurt dışından satın alınıyor. Aşağıdaki adresten detaylıca inceleyebilirsiniz;

http://www.sacimindoktoru.com/50-ru5...kkinda-hersey/
    Konu saçmasaç tarafından (22.03.2016 Saat 12:47 ) değiştirilmiştir.

Cellagance losyona biz ne zaman ulaşabileceğiz ?

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon