Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
68 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Hedef: Ömür boyu saçları korumak

SaçımınDoktoru Üyesi polikarpos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saçları ömür boyu korumanın en kesin yolu finasteride + androcur+spiro ama jinekomasti için kenara para koymaya bakın 20 yaşınızdaki saçlarınızı ölene kadar korumaması imkansız tabi vitamin eksikliğinden kaynaklanan dökülmeler hariç onlar dökülse bile yeniden geri gelecektir.Bu yukarıda saydığım ilaçların geri dönüşü muhteşem kalınlaşma yoğunluk artışı dökülmenin azalması ve mütevazı seviyede saç çıkışıdır saç çıkışı kullanılan doza göre değişir.Aşağıya link ekleyeceğim Brad Pitt 20'li yaşlarından beri saçları hep aynı şuan 52 yaşında olması lazım 18 yaşındaki gençlerden daha kaliteli saçları var resimde bir magazin mensubu denizdeyken resmini çekmiş jinekomastiyi farkedeceksinizdir kendisi büyük ihtimal dönem dönem jinekomasti ameliyatı oluyor.
    https://www.instagram.com/p/BAiAD4yk...official&hl=tr

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı polikarpos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saçları ömür boyu korumanın en kesin yolu finasteride + androcur+spiro ama jinekomasti için kenara para koymaya bakın 20 yaşınızdaki saçlarınızı ölene kadar korumaması imkansız tabi vitamin eksikliğinden kaynaklanan dökülmeler hariç onlar dökülse bile yeniden geri gelecektir.Bu yukarıda saydığım ilaçların geri dönüşü muhteşem kalınlaşma yoğunluk artışı dökülmenin azalması ve mütevazı seviyede saç çıkışıdır saç çıkışı kullanılan doza göre değişir.Aşağıya link ekleyeceğim Brad Pitt 20'li yaşlarından beri saçları hep aynı şuan 52 yaşında olması lazım 18 yaşındaki gençlerden daha kaliteli saçları var resimde bir magazin mensubu denizdeyken resmini çekmiş jinekomastiyi farkedeceksinizdir kendisi büyük ihtimal dönem dönem jinekomasti ameliyatı oluyor.
    https://www.instagram.com/p/BAiAD4yk...official&hl=tr
    Cellegance losyonun 5 günde bana yaptığı etki şu yukarıda saydıklarınızın hepsini içine alıyor ve geçiyor bile. Bence miracle üstad bu işi çözdü saçlarımda %40 a yakın bir kalınlaşma var saç tellerimde inanılmaz bir güçlenme ve direnç var 5 günde tüylerde kalınlaşma ve uzamada başladı. Bradd pitt isterse ben kargo parasını ödeyip gönderebilirim 1 şişe

cell losyonu nasıl alabiliyoruz acaba bende merak ettim açıkçası topikalleri hep hafife almışımdır parası karşılığı bende kullanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sitede cellegance losyon ile ilgili yerleri okursanız önemini anlarsınız hocam

yok okudum zaten tam hatırlamıyorum ama miracle beyden denemek için rica ediyorduk sanırım telif haklarını almayı düşünüyodu kendisi yurtdışına çıkacaktı nasıl alabilirim bilmiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kendisine özelden yazarsınız, inşAllah bürokrasiyide yenerse piyasaya çıkar belki temennim bu yönde
    Konu interlove tarafından (19.03.2016 Saat 04:29 ) değiştirilmiştir.

Cellegance losyonu ve ru yu nerden temin ettiniz. miraclenin formulu olduğunu biliyorum ama sürekli de miracleden mi postalattınız.
    resmi olarak satışa sunulsa da artık bizler de alsak.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cellegance losyonun 5 günde bana yaptığı etki şu yukarıda saydıklarınızın hepsini içine alıyor ve geçiyor bile. Bence miracle üstad bu işi çözdü saçlarımda %40 a yakın bir kalınlaşma var saç tellerimde inanılmaz bir güçlenme ve direnç var 5 günde tüylerde kalınlaşma ve uzamada başladı. Bradd pitt isterse ben kargo parasını ödeyip gönderebilirim 1 şişe
    Kusura bakma ama, resmen saçmalamışsın. 5 günde bir şey olmaz! Hele % 40 oranında kalınlaşma? 5 günde hiç bir şey fark edemezsin! Ben 5 senedir tedavi uyguluyorum.

Nerede resimlerin? Bir kaç tane resim yükler misin?
    Konu Yalova22 tarafından (21.03.2016 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    neymis bu cellengance be. millet bosuna çAre ariyo ozaman

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar cellange losyonun içeriği nedir acaba? Bu kadar kesin bel baglamak icin önce içeriğini öğrenmek gerek? Miracle losyon gibi neden açıklanmiyor acaba?

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon