Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
23 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kafeinli Ucuz Tonik Buldum

siz nerden temin ediyosunuz alpecin i acaba?

Yeni Üye
    Hortlatmış gibi oldum da ilgili ürünü aldım. 3 haftadır kullanıyorum. Benim kutuda günde 2 kez şeklinde ibare var. İçeriği çok temiz değil ama herhangi bir reaksiyon yapmadı bende. Minoxili deri döküntüsü sebebiyle bırakmıştım.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işe yaradı mı henüz bir iyileşme fark ettiniz mi?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işe yaradı mı henüz bir iyileşme fark ettiniz mi?
    Hocam 3 haftada birşey söylemek mümkün değil, kafayı kazıdım öyle kullandım. Belki psikolojik ama daha hızlı ve daha koyu saç çıkışı sağladığını düşünüyorum.

benim saç durumu şu şekilde https://www.sacimindoktoru.com/showt...ll=1#post79919, 6 aydır hergün 2 xpecia tablet atıyorum. 1 yılı aşkın süredir minoxil sürmedim kafama. Saçımda bir geriye gitme olmadı ama ön çizgimdeki yoğunluğun hafif azaldığını fark ettim. Şimdi bu kafein toniğini deniyorum. Bir beklentim yok ama hiç yoktan bir faydası olur diye düşünüyorum.

Saf minoksidil için ilgili konuya mesaj yazdım. Temin etme şansım olursa saf minox solüsyonu hazırlayıp kullanmak istiyorum.

isana tonikum coffein içeriği
    https://i.hizliresim.com/CM1jLM.jpg

Alıntı charlesc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam 3 haftada birşey söylemek mümkün değil, kafayı kazıdım öyle kullandım. Belki psikolojik ama daha hızlı ve daha koyu saç çıkışı sağladığını düşünüyorum.

benim saç durumu şu şekilde https://www.sacimindoktoru.com/showt...ll=1#post79919, 6 aydır hergün 2 xpecia tablet atıyorum. 1 yılı aşkın süredir minoxil sürmedim kafama. Saçımda bir geriye gitme olmadı ama ön çizgimdeki yoğunluğun hafif azaldığını fark ettim. Şimdi bu kafein toniğini deniyorum. Bir beklentim yok ama hiç yoktan bir faydası olur diye düşünüyorum.

Saf minoksidil için ilgili konuya mesaj yazdım. Temin etme şansım olursa saf minox solüsyonu hazırlayıp kullanmak istiyorum.

isana tonikum coffein içeriği
    https://i.hizliresim.com/CM1jLM.jpg
    Son durum nedir hocam?Az da olsa gelişme gösteriyorsa ben de alacağım bu losyondan..Fiyatı çok uygun..

Yeni Üye
    Hocam bu toniğin içindeki alkol vs. Ürünler aldactone u yeterli miktarda çözer mi ?

flyoutun sorduğu soruyu bende merak ediyorum.bu ürün benim elimde var şuan ve elimde toz seti var acaba ürünün içeriğindeki alkolun çözüp çözemeyeceğini nasil anlariz bir bilen yardimci olsa

Saf etkenler çeşidine göre %70 ve üzeri alkol oranı ister içerikteki alkol oranını öğrenin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

iyi çözermi aldactonu

Yeni Üye Yalova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu Miracle losyon için uygun mu bilen var mı?

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon