Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sitemize Moderatör alınacaktır!

Sitemize Moderatör alınacaktır!

Sitemiz yakında market(kesin değil) de dahil olmak üzere büyük bir portal siteye dönüşecektir. Büyüyen takipçi sayısı ilede aktif ve bilgili moderatör ihtiyacı ortaya çıkmakta bu nedenle moderatör olmak isteyen arkadaşlar cep telefonu dahil adres ve tam isimleri ile birlikte özelden başvurusunu yapabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Allah utandırmasın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Market derken ne gibi ürünler satılacak acaba ? Foam minox gibi şeyler mi ? Yoksa RU gibi mi hocam ?

Herkesin bölük pörçük sitelerden aldığı dermaroller emu vb yağlar biotin elseve azelaik asit vb gibi ürünler olacak yani biraz bize özel olacak uzun uzadıya bir kozmetik marketin altından kalkamam özel hayatım nedeni ile zaten bunun angaryasınıda i ben yapmayacağım bakalım dediğim gibi kesin değil. Aslında amacım güvenle ucuza her yerde olmayan ürünlere erişim sağlamak
    Konu Miracle tarafından (05.03.2016 Saat 16:34 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    modların pek hosuma gıtmıyor hepsı artıs
    konularım çok geç onaylanıyor dertleri neyse söylesinler benimle açtığım konu onaylanmıyor 2 gün sonra modlardan biri aynı konuyu açıyor benim araştırmalarımı çalmasınlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    modların pek hosuma gıtmıyor hepsı artıs
    konularım çok geç onaylanıyor dertleri neyse söylesinler benimle açtığım konu onaylanmıyor 2 gün sonra modlardan biri aynı konuyu açıyor benim araştırmalarımı çalmasınlar
    Abi senin araştırmaların paralel olarak saç dökülmesi 2020de bitecek diye bir blogla aynı gidiyor, Ama onlarda umut var seni okudukça herşey imkansız gibi düşünüyorum

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi senin araştırmaların paralel olarak saç dökülmesi 2020de bitecek diye bir blogla aynı gidiyor, Ama onlarda umut var seni okudukça herşey imkansız gibi düşünüyorum
    atma çocum o sıte cıkalı kaç yıl olmus ona bak ben kaç çıkalı kaç yıl olmus ona bak ha o sıte gercekten guzeldır dıerıde ama ben genelde dermatolojı bırımlerıne bakarım tafsıyem sana da budur ama sıteler hep umut dagatır ben umutcu deılım neyse odur hala folukul yapılamadı oto klonlama yetersız kok hucreden de folıkul ueretıldı ama ınsanda denenmedı bunun dısında losyonlardan medet umacaksanız mıracle onu hallettı cel en ıyısı hakkımda yanlıs haber yayınlamayın mahkemeye verırım surundururum
    ayrıca soyleyım ıtalyan doktor brutzo nun haberını o ıkı sıteyede ben yolladım admınlerıne sora bılırsın kaynak kımmıs bu kapak yeterlıdır umarım
    Konu tosun.t tarafından (05.03.2016 Saat 17:00 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin bölük pörçük sitelerden aldığı dermaroller emu vb yağlar biotin elseve azelaik asit vb gibi ürünler olacak yani biraz bize özel olacak uzun uzadıya bir kozmetik marketin altından kalkamam özel hayatım nedeni ile zaten bunun angaryasınıda i ben yapmayacağım bakalım dediğim gibi kesin değil. Aslında amacım güvenle ucuza her yerde olmayan ürünlere erişim sağlamak
    Çok güzel hocam. Benimde aklıma şöyle bir şey geldi şimdi. Bilmem siz nasıl düşünürsünüz. Mesela bir konu başlığı açsak. Diyelim ki, adı TAKAS PLATFORMU olsun, ve site sakinleri kullanmadıkları veya verim alamadıkları tablet-ilaç-bitkisel destek vs, her türlü (tabii yasal şeyler) malzemeyi, çöpe atmaktansa değiş tokuş etsin. Hem paylaşımcılık teşvik edilmiş olur, hem de insanlar ellerindeki etken maddeler ziyan olmaz. Siz ne dersiniz, sizce uygun mu?

Saygılar. Herkese iyi geceler.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bitkisellere ben destek veririm bağ bahçemde ısırgan vs çok iyice kuruturum.

Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    atma çocum o sıte cıkalı kaç yıl olmus ona bak ben kaç çıkalı kaç yıl olmus ona bak ha o sıte gercekten guzeldır dıerıde ama ben genelde dermatolojı bırımlerıne bakarım tafsıyem sana da budur ama sıteler hep umut dagatır ben umutcu deılım neyse odur hala folukul yapılamadı oto klonlama yetersız kok hucreden de folıkul ueretıldı ama ınsanda denenmedı bunun dısında losyonlardan medet umacaksanız mıracle onu hallettı cel en ıyısı hakkımda yanlıs haber yayınlamayın mahkemeye verırım surundururum
    ayrıca soyleyım ıtalyan doktor brutzo nun haberını o ıkı sıteyede ben yolladım admınlerıne sora bılırsın kaynak kımmıs bu kapak yeterlıdır umarım
    Çok güzel düşünmüşsün bir ara aklıma gelmişti ama harekete geçmemiştim 2. el bölümü vardır bir çok sitede ama seninde demen bunun gerekliliği konusunu dahada pekiştirdi.

Sayfa 1/2 12 SonSon