Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon
82 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Yasim 21 sakaklara tedawi uyguluyorum hafta hafta foto atacagim !!

20. Gun

20 gun oldu genelde gunde 1 kes tedawi uygulayabiliyorum gelisme warmiki
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMAG0784.jpg‎   IMAG0792.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    20 gün erken biraz gelişmeleri görmek için
    -15 Günde 1 PRP
    -Runis Saç Bakım Losyonu Hergün
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün
    -Ketoral Şampuan 3 günd bir
    -Zeytinyağlı Defne Sabunu

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osmann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar tedawinin ilk gunleri dokulme cok aza inmisti 0 a yakindi ve ufak tuyler cikmisti tuyler hala duruor ama 18 gun oldu tedawimde 3 4 gundur dokulme artti aceba neden gunde 1 kez uygulayabiliyorum ondan mi aceba?
    0'a kadar indiyse tedavi işe yarıyor demektir. Dökülenleri dert etme, zamanla daha güçlüleri çıkacaktır.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0'a kadar indiyse tedavi işe yarıyor demektir. Dökülenleri dert etme, zamanla daha güçlüleri çıkacaktır.
    Eyw saolun hocam geri baslayinca dokulme insan telaslaniyor . Gunde 50 tel falan dokulmem war ama sac cikio gibi ufak ufak tuyler doldu bakalim hayirlisi

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Sanırım dökülme tipi ikimizin aynı. Tedaviyi sakın bırakma Benim şakaklar'da 21 yaşında döküldü. Resimlerin o günleri hatırlattı bana. Saçlarını seviyorsan sakın tedaviyi aksatma . Geçmiş olsun.

Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım dökülme tipi ikimizin aynı. Tedaviyi sakın bırakma Benim şakaklar'da 21 yaşında döküldü. Resimlerin o günleri hatırlattı bana. Saçlarını seviyorsan sakın tedaviyi aksatma . Geçmiş olsun.
    Hocam peki siz geri sac cikisi saglayabildiniz mi?? Aksatmamaya calisiorum ama bazi ginler gunde tek sefer uygulayabiliyorum

27 gun oldu

Tedavimde 27 gun oldu bazi gunler sabah aksam bazi gunler sadece aksam uygulayabiliyorum. Tedawim dermaroller, minox, keto, acnlyse azelderm krem, miracle losyon ketarol sampuan haftada 2 kez. Oral androcour 50 mg proscar1/4. Biotin 10 mg . Kabak cekirdegi ve kuru uzum gunluk. Bu tuyler sac olucakmi sizce ??
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMAG0818.jpg‎   IMAG0816.jpg‎  
    Konu osmann tarafından (01.04.2016 Saat 14:41 ) değiştirilmiştir. Sebep: Fotobeksik

Yer
    Istanbul/Yalova
    Hocam peki siz geri sac cikisi saglayabildiniz mi?? Aksatmamaya calisiorum ama bazi ginler gunde tek sefer uygulayabiliyorum
    Evet.

Eğer günde iki kere ve 8, 10 ay düzenli kullanırsan şakakların dolar. Daha bir sene önce orası bu kadar kötü değildi?..

Hızlı sonuç için aynı bizim uyguladığı gibi tedavi uygula. Min-Dut, Miracle, Saw palmetto, Biotin . Complex tedaviler hızlı sonuç veriyor. Bulabiliyorsan Kirkland Minoxidil satın al, hem fiyatı daha uyguna gelir sana.

Birde, spreyleri saçlarına sürerken "Ya Şafii" Allahın adını anarak sür.

Geçmiş olsun.

Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet.

Eğer günde iki kere ve 8, 10 ay düzenli kullanırsan şakakların dolar. Daha bir sene önce orası bu kadar kötü değildi?..

Hızlı sonuç için aynı bizim uyguladığı gibi tedavi uygula. Min-Dut, Miracle, Saw palmetto, Biotin . Complex tedaviler hızlı sonuç veriyor. Bulabiliyorsan Kirkland Minoxidil satın al, hem fiyatı daha uyguna gelir sana.

Birde, spreyleri saçlarına sürerken "Ya Şafii" Allahın adını anarak sür.

Geçmiş olsun.
    Eyw hocam guzel yorumlariniz icin uygulamaya calisacagim allah hepimize şifa wersin. Soylediklerinizden sadece saw palmetto yok bende onu nereden temin edebiliriM?

Yer
    Istanbul/Yalova
    Eyw hocam guzel yorumlariniz icin uygulamaya calisacagim allah hepimize şifa wersin. Soylediklerinizden sadece saw palmetto yok bende onu nereden temin edebiliriM?
    Ben içinde saw palmetto, biotin ve folik asit olduğu için Medobicomplex kullanıyorum. Aynı ürünü botanik ecza'da bulabilirsin yada sade Saw palmetto.

Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon