Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
82 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Yasim 21 sakaklara tedawi uyguluyorum hafta hafta foto atacagim !!

Alıntı West Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuçlar çok iyi gidiyor seninle şuanki benim durumum resmen aynı benimde yaşımda 21. Tedavim Proscar + Min-dut + Miracle. Tedavin çok agresi olmuş saç kazanacaz derken vücuda zarar verme kardeşim aman dikkat tahlil yaptır bence bi.
    3 4 ay vücüda yuklencez artık bi yola çıktık kardeşim inşallah çıkarrız saçımızı . sanada allah acil şifa versin inş kurtarrız. şakak en kötü dökülme şeklı bence.

Eski one tarafin komple fotosuna baktim bulamadim hocam aslinda wardi ama. Bu foto bugunki hali eskisi yok ama malesef
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMAG0870.jpg‎   IMAG0869.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam maşallah baya bir tüy çıkışıı olmuş inşallah ilerde saç formunada ulaşır fakat , bencede andcour u tedavinden çıkar saç çıkarcaz diye başka yerlerde sıkıntı çıkmasın

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne kadar da benimkine benzeyen bir tedavi aynı benimki gibi çıkıyor 3 ayda maks sonucu alırsın

SaçımınDoktoru Üyesi
    dostum basarili gidiyo tedavin o sakaklar kapanir boyle giderse. Isin kotu yani varolusumuzdan bile vazgeciyoruz. Agir yan etkilere ragmen .O psikolojini anliyabiliyorum. Yan etkilere ragmen o psikolojiden cikmak icin en agir ilaclari bile kullandiriyor. Ilaci birak diyen biri degilim kendi kararin kendi hayatin tabiki. Korumayi basaririsin umarim. Sakak dokulmesi yuz tipine gitmiyorsa berbat bir dokulme. Sabah uyandigimizda ilk dokulen saclarimiza bakiyoruz ve disari ciktigimizda surekli saci gur insanlara bakiyoruz b*k gibi hissettiriyo buda . Kendine olan guvenin sifirlaniyor tamamen. Umarim yakinda gercek tedaviler cikar ve bu sacmaliktan kurtuluruz surekli kafaya birseyler surmekten agir yan etkileri olan ilaclari kullanmaktan
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar da benimkine benzeyen bir tedavi aynı benimki gibi çıkıyor 3 ayda maks sonucu alırsın
    Ins senin sonucu yakalarimm tek hedef o

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum basarili gidiyo tedavin o sakaklar kapanir boyle giderse. Isin kotu yani varolusumuzdan bile vazgeciyoruz. Agir yan etkilere ragmen .O psikolojini anliyabiliyorum. Yan etkilere ragmen o psikolojiden cikmak icin en agir ilaclari bile kullandiriyor. Ilaci birak diyen biri degilim kendi kararin kendi hayatin tabiki. Korumayi basaririsin umarim. Sakak dokulmesi yuz tipine gitmiyorsa berbat bir dokulme. Sabah uyandigimizda ilk dokulen saclarimiza bakiyoruz ve disari ciktigimizda surekli saci gur insanlara bakiyoruz b*k gibi hissettiriyo buda . Kendine olan guvenin sifirlaniyor tamamen. Umarim yakinda gercek tedaviler cikar ve bu sacmaliktan kurtuluruz surekli kafaya birseyler surmekten agir yan etkileri olan ilaclari kullanmaktan
    Cok guzel anlatmissin durumu malesed ozguwen 0 oluyor tuyler bile insani biraz kendine getirmeye yetio

Yeni Üye
    bu konu icin uyelık actım da bi sey sorucam dokulme durdu mu yoksa sakaklar hem acılmaya devam edıyo hem tuylenıyo mu

Hocam dokulme tam durdu diyemem ama azaldi atiyorum onceden 100 tel dokuluyorsa artik 30 tel falan dokuluyor

Yeni Üye
    bende de erkek tipi dokulme var 2 senedir minoxil kullandım gecen sene 2 3 ay da zor geldi sürekli kullanmak simdi vivese senso duo diye bi seye basladım 1.5 2 ayda sac gurlesti ama sakaklar acılmaya devam edıyo. napsam diye dusunuyom kara kara

Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon