Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
65 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Günlük (sık) kullanım için şampuan-sabun tavsiyeleri

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 hafta sebamed kullandım afedersiniz ağzına mıçtı 2ye katladı dökülmeyi sonra head and shoulders'a dönüş yaptım normale döndü aynı şekilde konazolda beni mahvetmişti çok merak ediyorum böyle bir durum olabilir mi ? sebamed ve konazol saç yada deriye ne yapıyorda bende dökülmeyi körüklüyor ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam dermodayden memnun musunuz önerir misiniz ?
    Ben memnundum ancak deneme amaçlı sebamed kullanıyorum şu an.

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 hafta sebamed kullandım afedersiniz ağzına mıçtı 2ye katladı dökülmeyi sonra head and shoulders'a dönüş yaptım normale döndü aynı şekilde konazolda beni mahvetmişti çok merak ediyorum böyle bir durum olabilir mi ? sebamed ve konazol saç yada deriye ne yapıyorda bende dökülmeyi körüklüyor ?
    Sebamed'i sevdim ben yahu, ha kıpkırmızı yapıyor her tarafı ama cidden çok iyi temizliyor.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben memnundum ancak deneme amaçlı sebamed kullanıyorum şu an.

Sebamed'i sevdim ben yahu, ha kıpkırmızı yapıyor her tarafı ama cidden çok iyi temizliyor.
    dostum sebamed kullanırken saçımın arkasına elimi atıyorum 6 7 tel geliyordu ciddi bu konazol ve sebamed niye bende ters çalışıyor çoooook merak ediyorum hatta diyorum acaba min-dut kullanmaklada hata mı ediyorum diyede düşünüyorum bazen tabi bu bana özgü bir durum
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    dalin bebe şampuanı.

Banned
    bende Sebamed her gün kullanım şampuanı aldım bakalım saç dökecekmı.

Alıntı Requiem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu açıkcası bende çok iyi bılmıyorum hocam.. saç köklerini tahrip ediyor sanırım bir şekilde. Çünkü kullananların çoğunda saç dökülme seviyesi biraz artıyor.. Ama seboreiği ciltten söküp atıyor. Ben vichy , selsun blue , head and shoulders kullandım. 3 markada da selenyüm sülfür var ve dökülme normale göre daha şiddetli seyretti.
    head shoulders intensive degil mi dediginiz sampuan dogru tespit ben de 2 ay kullandim saci deterjan gibi temizliyor ve bildigin kokten kopuyordu dökülüyordu saclarim.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yıllarca herturlu şampuan kullandım tresanın alayını kullandım dökülmem durmadı elidor pantene clear vs bıttım sabunu zeytinyaglı sabun vs hicbiri dökülmemi durdurmadı ancak schuma şampuan 100 telim dokuluyosa 90 tele düşürdü dokulmemi bu faydamıdır görecelidir hemen acaba neden dedim saclarım parlıyordu vs meger icinde biotin vs varmıs suan schuma kullanıyorum saclarım sıfır numara bişey diyemeyecegim nasıl iyimi vs ancak sawpoo şampuana gececem icinde biotin saw palmetto ve kimsenin dikakt etmediigi methiyonin var (beyazlama önleyci deniyor) ben son 10 senede schuma kullandım şimdi sawpoo gecmeyi dusunuyorum

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haaaaaaaaaaa unutmadan dinci takımına bişey soyleyecegim şampuanların icinde jelatin vardır jelatin domuz yagından yapılır dinci takımının mezheb hadis dinine göre domuz haramdır o bakımdan dinci kardeslerime diyorumki şampuan kullanmayın haramdır )) hadi bakalım hem YAHUDİ HRİSTİYAN icat ettigi twtterde facebook gezip hem dinci olunmazzzzzzzzz hem şampuan domuz jelatin kullanıp hem dinci olunmazzzzz ben dinci kardeslerime diyorumki YA GÖRÜNDÜGÜNÜZ GİBİ OLUN YADA OLDUGUNUZ GİBİ GÖRÜNÜN !! (jelatinli şampuan kullanmayın) hadi bakalım görelim imanınızı ......
    Konu bendeniz tarafından (16.03.2015 Saat 16:11 ) değiştirilmiştir.

logoma ve Aubrey. Ben logono Isırgan şampuanını kullanmıştım. Çok yumuşak ve gözleri yakmayan şampuandı. Her iki marka da organik sertifikalı ve alman menşeyi
    Konu samuray73 tarafından (27.03.2015 Saat 21:36 ) değiştirilmiştir.

Ducray anaphase şampuan sls içeriyor.
    Konu samuray73 tarafından (27.03.2015 Saat 21:36 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon