10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: herkese merhaba bir kaç sorum olacak miracle ve finas

herkese merhaba bir kaç sorum olacak miracle ve finas

1. miracle losyon u saçımızı yıkayıp kuruttuktan sonramı kullanacağız yoksa saçlar ıslakken falanmı 2.süzmeyi nasıl yapıyoruz yani elseve kutusunun icine attıktan sonra ilacları ordan başka bir kabamı aktaracağız nerde cozecegiz 3.finas ile ilgili saçlar dht degilde testoya duyarlıysa finas sıkıntımı yapar saçın dht mi testoyamı duyarlı oldugunu nasıl anlayacagız tahlil falanmı gerekiyor cevaplarınız icin simdiden tesekkürler.

birkaç hocama mesaj attım ancak hızlı cevap alırım düşüncesi ile burayada yazıyorum.

Alıntı chrispaul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. miracle losyon u saçımızı yıkayıp kuruttuktan sonramı kullanacağız yoksa saçlar ıslakken falanmı 2.süzmeyi nasıl yapıyoruz yani elseve kutusunun icine attıktan sonra ilacları ordan başka bir kabamı aktaracağız nerde cozecegiz 3.finas ile ilgili saçlar dht degilde testoya duyarlıysa finas sıkıntımı yapar saçın dht mi testoyamı duyarlı oldugunu nasıl anlayacagız tahlil falanmı gerekiyor cevaplarınız icin simdiden tesekkürler.

birkaç hocama mesaj attım ancak hızlı cevap alırım düşüncesi ile burayada yazıyorum.
    Miracle losyonu saçlarını kuruttuktan sonra uygula ya da hafif nemliyken de uygulayabilirsin fakat ilacı akıtacak derecede ıslakken uygulama. Süzme işlemini başka bir kaba boşaltarak da yapabilirsin fakat ilaçların çözünmesi için elseve şişesi gibi ağzı kapalı bir şişe kullanmalısın. Saçlar genel olarak hem DHT'ye hem de Testosterona duyarlıdır. Daha çok Testosteron duyarlılığı olan kişilerin finasterid ile birlikte diğer andtiandrojenleri de kullanması gerekiyor. Çünkü finasterid kullanımı sonucu düşen DHT oranı ile ters orantılı olarak Testosteron oranının artması kuvvetle ihtimaldir. Son sorunun da cevabı bu şekilde ortaya çıkıyor. Finasterid yada Dutasterid kullananlarda dökülmenin şiddetle artması durumunda saçlarının Testosterona duyarlı olduğu ve bu sebepten ötürü döküldüğü söylenebilir.
    Konu saçmasaç tarafından (02.03.2016 Saat 12:21 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyonu saçlarını kuruttuktan sonra uygula ya da hafif nemliyken de uygulayabilirsin fakat ilacı akıtacak derecede ıslakken uygulama. Süzme işlemini başka bir kaba boşaltarak da yapabilirsin fakat ilaçların çözünmesi için elseve şişesi gibi ağzı kapalı bir şişe kullanmalısın. Saçlar genel olarak hem DHT'ye hem de Testosterona duyarlıdır. Daha çok Testosteron duyarlılığı olan kişilerin finasterid ile birlikte diğer andtiandrojenleri de kullanması gerekiyor. Çünkü finasterid kullanımı sonucu düşen DHT oranı ile ters orantılı olarak Testosteron oranının artması kuvvetle ihtimaldir. Son sorunun da cevabı bu şekilde ortaya çıkıyor. Finasterid yada Dutasterid kullananlarda dökülmenin şiddetle artması durumunda saçlarının Testosterona duyarlı olduğu ve bu sebepten ötürü döküldüğü söylenebilir.

hocam cevaplar için çok saol peki finas kullanıp testo da artış olursa bu durumda nasıl dengeleyebilirim birde finas + miracle losyon beraber kullanırsam sonuçlarda daha verimli olurmu

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam cevaplar için çok saol peki finas kullanıp testo da artış olursa bu durumda nasıl dengeleyebilirim birde finas + miracle losyon beraber kullanırsam sonuçlarda daha verimli olurmu
    Nane çayı iç testoyu düşürür

Muzdarip hocamın dediği gibi nane çayı içebilirsin. Yada miracle losyon kullanarak sadece topikal olarak testoyu düşürme yoluna da gidebilirsin. Elbetteki miracle losyonla birlikte kullanman çok daha verimli olacaktır.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Testo reseptorlere cabuk ulasamiyor. Ama ulasirsada duman.ediyor saclari dht gibi drgil . dht incelyip öldürüyor kökleri . ama testo kalin incr.kucuk ufak farketmez alip goturuyor . ama testonun dokttugu sac yeniden cikiyorr . dhtnin doktugunu cikartmak zor
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben nane cayi iki ay kullandim testo dusuruyor fakat ilaclar kadar degil az bi oranda dusuruyor
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

Beyler bu kremleri ve miracleyi flan gece 10 11 de sursem yatsam sabah 5 de geri sursem oglen 12 ye kadar flan kalsa yeterli olurmu

Alıntı osmann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler bu kremleri ve miracleyi flan gece 10 11 de sursem yatsam sabah 5 de geri sursem oglen 12 ye kadar flan kalsa yeterli olurmu
    Sadece bu tedavi yeterli olur mu demek istedin ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece bu tedavi yeterli olur mu demek istedin ?
    Yok ustad ilaclarin kafada kalma süreleri yeterki olurmu demek istedim