Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
52 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Finasterid Jinekomasti de Çözüm (tamoxifen, novaldex)

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eastanbull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlaç kullanılmasada geçiyor jinekomasti ... Hocam merak ettiğim bi konu var oluşan meme dokusunu aldırsak tekrarlama olasılığı var mı jinekonun
    ?
    Ameliyat kesin çözüm bir daha tekrarlama ihtimali yok, meme bezleri alındığı için herhangi bir büyüme olmuyor haliyle.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı Eastanbull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlaç kullanılmasada geçiyor jinekomasti ... Hocam merak ettiğim bi konu var oluşan meme dokusunu aldırsak tekrarlama olasılığı var mı jinekonun
    ?
    saç dökülmesinde tamoxifen tedavisi üzerine bir araştırma var mı? bazı dokularda agonist bazı dokularda antagonist olarak çalışır.

bu durumda kullanmak güvenli mi? kullanannlar neye dayanarak kullanıyor bilemiyorum ancak riskli buluyorum.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün itibariyle novaldex kullanımına başladım.1 ay kullanmayı düşünüyorum, jinekomasti yavaş yavaş geçiyor ama biraz hızlandırıyım dedim
    invincible sen de jinekomasti mi var ??
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı tamburali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saç dökülmesinde tamoxifen tedavisi üzerine bir araştırma var mı? bazı dokularda agonist bazı dokularda antagonist olarak çalışır.

bu durumda kullanmak güvenli mi? kullanannlar neye dayanarak kullanıyor bilemiyorum ancak riskli buluyorum.
    Saç dökülmesi için değil jinekomasti için kullanılıyor östrojen antagonisti.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç dökülmesi için değil jinekomasti için kullanılıyor östrojen antagonisti.
    finasterid etkisindeki jinekomasti demek istemiştim. çünkü tamoxifen normalde idiyopatik jinekomastide kullanılıyor. finasterid etkisinde ne olur bilemiyorum

Alıntı tamburali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    finasterid etkisindeki jinekomasti demek istemiştim. çünkü tamoxifen normalde idiyopatik jinekomastide kullanılıyor. finasterid etkisinde ne olur bilemiyorum
    Finasterid nedeniyle meme dokusu artan oransal östrojen nedeniyle tetikleniyor bu nedenle etkili olması bekleniyor invincible kullandığını ve etkili olduğunu belirtiyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler bendede asiri degil ama cok az cocukluktan kalma jinekomesti var kucukken tombuldum birde ergenlikte asiri spor yapip sisirmistim simdi bayagi cirkin duruyor ben bolgesel yaglanmadan kaynakli diye dusunuyorum varmi bir formul.

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    invincible sen de jinekomasti mi var ??
    Çok belli değil ama var.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok belli değil ama var.

Dostum tamoxifene devam ediyomusun gectimi jinekomastin ?
    Spiro (aldactone) sabah 100 mg aksam 100 mg ( 17 mart 2014)
    diane35 gunde 1 tane ( 17 mart 2014 )
    androcur 50 mg ( 25 haziran 2014 baslangic - 25 aralik 2014 bıraktım )

Alıntı salvatore20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum tamoxifene devam ediyomusun gectimi jinekomastin ?
    Yok sadece 1 ay kullandım. Fin ve dut bırakınca geçmeye başlamıştı zaten şu an yok. Etkisi oldu mu dersen pek olmadı gibi.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon