Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Çaresiz miyiz ? Yoksa Çaresizlik Sendromu mu ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hızlıca yazdım ama kendilerince eksik gören arkadaşlar eklemeyi ihmal etmesin bir de iyi sonuç alıp burada 2 moral verici kelam etmeyen ya da arkadaşlara yardımcı olmayanlara da hakkımı helal etmeyeceğim.
    Miracle Bey saç dökülmeniz günlük kaç tel?saçlarınızı nasıl koruduğunuzu söylermisiniz acaba?minoksil kullanmadanmı saçları çoğalttınız?bayanım ve çok umutsuzum yardım istiyorum

Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle Bey saç dökülmeniz günlük kaç tel?saçlarınızı nasıl koruduğunuzu söylermisiniz acaba?minoksil kullanmadanmı saçları çoğalttınız?bayanım ve çok umutsuzum yardım istiyorum
    Minoxidil aylar oldu hiç kullanmıyorum gerçi hayatım boyunca hiç sürekli kullanmadım sadece bazen ivme yaratsın diye sürdüğüm oldu dökülmeye hiç odaklanmadım ama dökülmem çok az haliyle zayıf bölgelerde ufak tüyler gidiyor zaman zaman siz konunuzu açın yaşınızı neler kullandığınızı mümkünse durumunuza ait bir iki resmi paylaşın yardımcı oluruz seve seve.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxidil aylar oldu hiç kullanmıyorum gerçi hayatım boyunca hiç sürekli kullanmadım sadece bazen ivme yaratsın diye sürdüğüm oldu dökülmeye hiç odaklanmadım ama dökülmem çok az haliyle zayıf bölgelerde ufak tüyler gidiyor zaman zaman siz konunuzu açın yaşınızı neler kullandığınızı mümkünse durumunuza ait bir iki resmi paylaşın yardımcı oluruz seve seve.
    Miracle konum vardı benim.bakarmısın son sayfaya fotolarımı yükledim yardımını bekliyorum

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı antikkopma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özür dileyerek kendime adıma birşeyler söylemek istiyorum. Sitede gerçekten güzel ve sonuç verici bir sürü tedavi var fakat öğrenci insanım 19 yaşındayım. biraz baktım tedavilere saçlarımda nw2den hallice. ama kendimi bildim bileli şakaklarım açıktı çok saçım yoktu yani yanlarda farkettiğim biraz daha gerilemesi idi. şimdi öğrenci olarak burdaki tedavilere para yetiştirmek, okul yurt sosyal hayat arasında devamlı uğraşmak sizinde bildiğiniz gibi zor. çünkü 25gün sürdürdüğüm minoxil tedavimde bile paranoyak oldum saç çıkmışmı neler oluyor ne olmuş diye. şimdi miracle hocamın ilk haline bakıyorum saçları çok kötü değil. ilermemiş mi evet gözle görülür şekilde ilerlemiş. Okulum bittiğinde buraya tekrar ve daha düzenli uğrayacağım. O güne kadar tabiki bu site büyür gelişir daha güzel tedaviler bulur eminim.
    Bu çok yanlış bir yaklaşım, evet losyonları uygulamak zor fakat okulu bitirince bu kez işe başlayacaksın, o olmadı başka bir şey. Yani elbet bir şeyler yapacaksın ve bu da seni engelleyecek.

*-*-*-*-

Ben özellikle hiçbir şey yapmayıp sadece gördüğünü uygulayıp sonuç alanlara hakkımı helal etmiyorum. Burada ki tedavileri bulmak zaten başlı başına bir olay, yağ karışımları, losyonlar, çözünmeler, alternatif tedaviler...vs. yani bunlar denenerek, gözlemlenerek yapılan şeyler ve ciddi anlamda emek, zaman, para gerektiriyor.

Son zamanlarda bakıyorum da kimse ilk fotolardan sonrasını atmıyor.

Adam geliyor siteye 5 tane foto atıyor, durumum bu diyor, yardım edin allah rızası için diyor, yalvarıyor. O kadar başarı hikayesi, o kadar konu, o kadar teori olmasına rağmen adam 2 konu açıpta okumuyor. Kalkıp bu adama tedavi tavsiyesi veriyoruz, şunları şunları yap diyoruz. O adam bir daha siteye uğramıyor.

Yani şimdi bu adam beleşçi bir adamdır, bu adam parazittir. Bir bok yapmıyordur bu adam ve bu adama gram hakkım varsa helal etmiyorum.

Yahu şu site olmasa dandik minoxla fine kalmıştınız. Ne kremlerden ne dermarollerden ne miracle'dan ne androjenlerden haberiniz vardı. Ya insan hiç mi emeği gözetmez hiç mmi bu kadar değerli bir sitenin, forumun varlığına birazda benim katkım olsun demez.

Sanki çok şey istiyoruz....

Altı üstü uyguladığın tedavi hakkında gözlem, fotoğraf ve teşekkür bekliyoruz.

Özellikle son zamanlarda bu tipler çok gelmeye başladı. Ben hatırlıyorum sitenin ilk açıldığı zamanları, herkeste inanılmaz bir motivasyon vardı, herkes bir şeyler peşindeydi, her gün yepyeni konular, bilinmedik detaylar öne çıkıyordu. İnsan anatomisinin en altlarına iniyorduk. Sadece bu yüzden inanılmaz bir tıp bilgisine sahip oldum, işi gücü bırakıp saatlerce bunları araştırdığım günleri bilirim.

Ama son zamanlarda kendime, siteye, üyelere bakıyorum da ne motivasyon kaldı, ne yenilik...

Ben en son ne zaman araştırma yaptığımı hatırlamıyorum bile ama bunları sebebi bizi bu şekilde gerileten demin de bahsettiğim insan tipleri. O kadar zaman ayırıyorsun, konusunu inceliyorsun, yorum yapıyorsun, mesajını cevaplıyorsun ama adam yok oluyor.

Ne yapayım? elinin körünü yap, ulan tembellik yapma da oku biraz, dünyada olup biten her şey var bu sitede, çok mu zor a.q iki konu okumak, iki başarı hikayesini görmek.

Adam geliyor mesaj atıyor diyor ki bu losyonları nasıl yapacağız? gel de küfretme şimdi bu dingile. Bir şeyler öğrenmek isteyene, uygulamak isteyene zamanımız vaktimiz feda olsun ama tembellik yapan adamlar mümkün mertebe benden uzak dursunlar.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle hocam.cok dogru bi yazi olmus . arkadaslar hemen sonuc almak istiyor ama nasil bir anda kel olmuyosak bir andada sac cikmaz ben 4 seneyi gecgindir tedavi uygularim . ve su an saclarim dort sene oncesinden bile iyi durumda . tedavimin uc senesi bos gecmis bunu anladim cunku neyi nezaman nerede nasil kullancagimi bilmiyordum . tek bi tedaviden sonuc almak istedim oda.minoxtu tabi surekli geri gitti . ama su an vucudumu tanidim sacimin dokulecegini hissediyorum . ve hemen onlem aliyorum. Finansteri kullandim 1 sene kesintisiz . faydasi oldu ama 1 sene sonunda omru hayatimda gormedigim bi dokulme yasadim testo artisini bagli . eger testo artisinda ilaci kesseydim belki uc ay kel dolanmiycaktim ve saclarim su ankinden kat kat iyi olcakti noldu tecrube oldu tabiki . su an finas halen aliyorum ama her gun degil saclarimin cansizlastigini hissetgm an sekize boldugum bi paracayi atiyorum ve hic bi farkiyok saclarim dokulmuyor . hergun finans almamam gerektigini ogrendim . miracle losyonu tartismaya bile gerek yok kullandgnz surece geriye gitmezssinis . sac isi bence tecrube neyi nexaman yapcaginizi iyi bilceksini gunde 1 mg dutas almakla sac cikmaz veya 1 ay androcour kullanmaklada . kendinze uygun kombinasyonu bulup uzun sureli deva ettigibiz zaman hic bir zaman kel kalmucaksiniz ...
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ayrica su an hic bi yan etki gormuyorum hatta halen testo artisi var hissediyorum ...fakat sacimi dokmeye yetmiyor yada morqcle.losyon bunu engelliyor oni cozemedim
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Keltos bey sizin yas kac fotolariniz var mi paylastiginiz acaba

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yasim 25 konu actim resim ekliycem dort ay Öncesi ve sonrasi arasinda acayip bi fark var bu aralar dahada gurlesti ne etki ediyo anliyamadim . miracle losyon buyuk ihhtimal . nane cayida olabilir nane yaki dutas losyonda olabilir veya helsi birden etki etti . dort senelik tedavimde boyle cikis gormedim hic .
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi
    İsteesen ozelden gonderebilrim sana ozelden nonu mesaj at
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Keltos minoxa dutas atiyormsn

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon