2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Erkek tipi dökülme hikayem. Sorularıma yanıt verebilir misiniz?

Erkek tipi dökülme hikayem. Sorularıma yanıt verebilir misiniz?

Nette saç için bir çok araştırma yaparken tesadüfen miracle losyon diye bişey gördüm ve aklımda sorular var.
    Ben 9 yaşındayken saçlarım bir anda tepe bölgem seyreldi normal de zaten sarışın olduğum için zaten gür değildi ama seyreklik 9 yaşımda başladı annem telaşlanıp hemen tıp fakültesine götürdü bir sürü inceleme yapıldı sonuç genetik diyip gönderdiler. Şu an yaşım 20 ve bir bayan olarak utanıyorum tepem açık kamuda çalışıyorum gelen geçen hasta mısın diye soruyor psikolojim çok bozuldu. Artık bandana takıyorum ama eve gidince oturup ağlıyorum. Nazar diyenmi ararsınız yoksa kemoterapimi alıyosun diye soranmı dersiniz hepsi var.
    Gel gelelim asıl sorulara. Ben bundan yaklasık bir buçuk sene önce min %5lik kullandım sonra herşey iyi gitti saçım seyreklik gitti derken kaşıntı ve baş agrısı artı başka yerlerde tüylenme yaptı(affınıza sığınıyorum) bende bıraktm bu saç yeter dedim derken bi ay sonra bir arkadaşım bana kel dedi o an gittim baktım aynaya hakikaten tepe bölgem seyrelmiş. Sonra yine doktorlar derken en son çare bitkilerle biseyler yaptım pek etkili olmadı. Daha sonra miracle losyonu gördüm şimdi ben bu losyonu min kullanmadan yapıp kullanabilir miyim? O ilacı görmek istemiyorum. Bana önerileriniz neler? Nasıl hazırlayım losyonu? Min olmadan olmaz mı
    Kafanızı şişirdim kusura bakmayın.

sex
    sikiş
    türkçe ifşa
    türk ifşa
    habbo hotel
    full film izle

Yeni Üye
    ne alaka son yazılar ahashdadsahsadhdasdwa
    -Haftada 2 ketoral şampuan , 2 günde bir sawpoo şampuan
    -Günde 2 kere şakaklara ve vertexe nizoral
    -Günde iki kere min-dut