Sayfa 3/3 İlkİlk 123
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: Bioxcin Quantum ?

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tuna34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam 2 sorum olacak sen daha çok kullanmışın belli
    şimdi kuaföre gitsek saçları kestirsek yanımızda bioxcini götürcek halimiz yok, adam kendi şampuanını sürcek. hemen öyle 1 sürüşle falan olumsuz bişey olmaz heralde dimi artık oha yani öyle bişi olursa
    bide benim saçlar çok kısa şuan test edemiyorum, saç uzun olunca saça wax sürüp şekillendirmek için memnun musun bioxcinden yani saçı yumuşak yapmıyo mu wax sürmeye ideal mi?
    Hayır öyle bir iki defa market şampuanı kullanınca etkisini kaybetmez sanırım çok fazla takıntı etmemek lazım bu tip şeyleri benim saçım düz olduğu için yumuşaklık konusunda menmunum kesinlikle sertleşme yapmıyo ama saça o kadar bakım yaptıktan sonra gidip kimyasal dolu wax sürmek saçma geliyo bana tabi sen bilirsin
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı

Alıntı Eyyup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır öyle bir iki defa market şampuanı kullanınca etkisini kaybetmez sanırım çok fazla takıntı etmemek lazım bu tip şeyleri benim saçım düz olduğu için yumuşaklık konusunda menmunum kesinlikle sertleşme yapmıyo ama saça o kadar bakım yaptıktan sonra gidip kimyasal dolu wax sürmek saçma geliyo bana tabi sen bilirsin
    öylede hocam saçı hiç taramıcaz mı, jöle daha zararlı bildiğim kadarıyla bu yüzden waxtan başka seçenek yok sanırım. bide bu benim bildiğim bi marka var o wax içinde E vitaminli yazıyor
    tabi daha baya var wax olayına şuan saçlar kısacık bakım falan yapıyorum kendimce

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ketoral-azelderm krem karışımı benim saçıma çok iyi gelmişti şekillendirmek için, her saç tipi için uygun mudur bilemem ama hem saç şekillendirici bonus olarak da tedavi, deneyebilirsiniz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Banned
    Alıntı Tuna34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öylede hocam saçı hiç taramıcaz mı, jöle daha zararlı bildiğim kadarıyla bu yüzden waxtan başka seçenek yok sanırım. bide bu benim bildiğim bi marka var o wax içinde E vitaminli yazıyor
    tabi daha baya var wax olayına şuan saçlar kısacık bakım falan yapıyorum kendimce
    kardeş o hikayelerin alayı boş.yılların kafasına bir ton jöle süren tanıdıklarım var.bir gram dökülme yok.senin sacın sorunluysa havadaki rüzgardan bile dökülüyor.sürcegin şeyi sür şekilsiz gezme ortada

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ketoral-azelderm krem karışımı benim saçıma çok iyi gelmişti şekillendirmek için, her saç tipi için uygun mudur bilemem ama hem saç şekillendirici bonus olarak da tedavi, deneyebilirsiniz.
    hocam ne kremleri diye baktım bunlar, yani tamam deriye faydası varmış da saça ne faydası var anlamadım ben

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ketoral; dht baskılayıcı,anti adnrojen,anti fungal, azelderm; hücre yenileyici,sivilce ve akne tedavi edici, akneyi tedavi eden etkenler aynı zamanda saç dökülmesinde de faydalı,bu arada cilt derken saçlı deriyi deri olarak kabul etmiyor musunuz?
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ketoral; dht baskılayıcı,anti adnrojen,anti fungal, azelderm; hücre yenileyici,sivilce ve akne tedavi edici, akneyi tedavi eden etkenler aynı zamanda saç dökülmesinde de faydalı,bu arada cilt derken saçlı deriyi deri olarak kabul etmiyor musunuz?
    yok o anlamda değilde zaten fazla bilgim yok, kremlerin faydalarına falan baktım bu ürünleri kullananlar başka amaçlarla kullanıyordur diye düşündüm
    yani aynı şey gibi bu kadın doğum haplarını saç için de kullananlar varya, bu kremlerde öyle heralde asıl amacı başka bir tedavi ama ek olarak asıl amacı dışında kullanılıyo heralde başka faydalarıda olduğu için

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O zaman kullandığımız yağlar, sabunlar, şampuanlar hiç işe yaramıyor mu ?

Alıntı Eyyup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu bioxcinin siyah sarımsaklı şampuanı yaklaşık 1 aydır kullanıyorum sanki hafiften seyrelme mi oldu bilmiyorum psikolojikte olabilir çünkü evlenmeden saçımın dökülmesinden çok korkuyorum
    artık bioxcine başladım yani bu marka bile fayda etmesse zaten başka hangi marka fayda etcek ki? işte amacım saçlarımı korumasını istiyorum

dediğim gibi bioxcine başladım daha öncede yazıştık şimdi başka markaya geçip risk de almak istemiyorum dökülme konusundan dolayı
    konuya gelirsek bu sarımsaklı yerine acaba genesis veya forte mi alsam ne dersin? hem 3al2 öde kampanyasıda var. Ekmek su gibi satılıyo heralde çünkü bütün eczanelerin camında bu bioxcinin ürünleri duruyor
    forte bu genesise göre daha yoğun bakım yapıyor galiba, yoğun dökülmelere karşı diyor. e şimdi bende yoğun dökülme yok bu ürünü alsam sence nolur? yani bu yoğun bakım varken genesisi tercih edersem neden tercih etmeliyim bunu?

amacım saçlarımı koruması işte, memnun kalsam ömrüm boyu kullanmak istiyorum
    saçıma ayriyetten ara sıra vitamin ampülleri uyguluyorum bazı yağlar ile

Sayfa 3/3 İlkİlk 123