Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
29 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bioxcin Quantum ?

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    ulen siz adam olmazsın sizin yüzünüzden kellige care bulunmuyor yapmayın artık günahtır yav ne bıoksın ne mıoksın yalan kardeşim yalan ılla ayetmi gerekli yav
    BIOCOMPLEX B11
    • Vitaminler (A, B1, B2, B5, B9 ) : Saçların güçlenmesine yardımcı olur.
    • Mineraller ( Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum ) : Saç köklerini besler.
    • Flavonoidler ( Kemferol, Apigenin, Mirisetin ) : Saç tellerini hasarlardan korur.
    • Doymamıs Yag Asitleri ( Omega-6, Omega-9 ) : Saç dökülmesine karsı etkilidir.
    *Formülasyonda yer alan katkı maddelerinin saç demetleri üzerindeki enstrümental analiz testi sonucudur.
    (29.10.2015 tarihindeUnipharma Cosmetic Research & Development tarafından yapılan dayanak test sonuçları için bkz. )
    NAH İNER BUNLAR SAMPUANLA FOLÜKÜLE

ALIN OKUYUN Bİ ZAHMET

http://www.dermatorium.net/kategoril...id=192&katid=5
    Konu tosun.t tarafından (20.06.2016 Saat 03:12 ) değiştirilmiştir.
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi
    tosun hoca yanlis anlamada biz bile burada yaptigimiz losyonlari kafa derimizin emmebilecegi hale getiirebbiliyorsak sampuan ureticileri neden beceremesin bunu. ustelik bir cok insan var ki sampuanlardan az veya cok fayda gordugunu soyleyen

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Alıntı zavkvavk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tosun hoca yanlis anlamada biz bile burada yaptigimiz losyonlari kafa derimizin emmebilecegi hale getiirebbiliyorsak sampuan ureticileri neden beceremesin bunu. ustelik bir cok insan var ki sampuanlardan az veya cok fayda gordugunu soyleyen
    bak ben nedıyom folükül diyorum derıye ıner o ayrı karıstırma aç derıyı ıncele katmanlara bak kalınlıklara bak barıyerlere bak buraya yaz beklıyorum yok ole vur kaç çalış ...
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Tosun hocam haklı beyler şampuanlara bel bağlama huyundan vazgeçmeliyiz :-)
    Saf Spirolacton + Dermapen

Banned
    şampuanlardan hayır beklemeyin köklere ve reseptöre kadar inemezler. Hepsi para tuzağı

Beyler bu quantum'un bir sürü ürünü var. Ben siyah sarımsaklı olanı aldım ama ilginç kutunun içinden çıkan kağıtta bu siyah sarımsaklı bioxcin quantum şampuan (başta kadın tipi saç dökülmesi olmak üzere) tüm saçlara yazıyor.
    Yani bu, bu kadın şampuanı demek olmuyor dimi çünkü kutunun üzerinde öyle birşey yazmıyor? Bioxcinin forte ürününü falan da alabilirdim ama bu yeni çıkan ürünü almak istedim, ne diyorsunuz bu sorum hakkında?

Bide bioxcin için bir sitede yazı okudum şöyle yazıyor, kullanırken gayet güzel saçı koruyor ve dökülmeyi engelliyor falan diyor
    Lakin kötü tarafı ise bunu uzun süre kullanırsanız birdaha bırakmamanız lazım diyor, uzun süre bırakıp sonra başka şampuana geçilirse çok kötü olur yazmış(isteyen özelden yazsın pm atarım linki)

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 aydır bioxcin genesis kullanıyorum ilk kullandığım zamanlar yaklaşık 13-15 gün kadar dökülmem gerçekten çok azaltmıştı psikoljik bir durum olduğunu düşünmüyorum kesinlikle faydası oldu daha sonra aynı sonuçu alamadım ama kaliteli bir şampuan olduğunu düşünüyorum hala kullanıyorum ve saçımdaki kepek içinde iyi geldi şuan dökülmeme bir faydası yok ama saç derime iyi geldiğini düşüyürum ayrıca saç tellerimi kalınlaştırdığınıda fark ettim. genesis şampuanın fiyatı 20 tl ve dökülmeye karşı kullanılan şampuanlara bakıldığında en uygun fiyatlardandır heralde.
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı

Alıntı Eyyup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 aydır bioxcin genesis kullanıyorum ilk kullandığım zamanlar yaklaşık 13-15 gün kadar dökülmem gerçekten çok azaltmıştı psikoljik bir durum olduğunu düşünmüyorum kesinlikle faydası oldu daha sonra aynı sonuçu alamadım ama kaliteli bir şampuan olduğunu düşünüyorum hala kullanıyorum ve saçımdaki kepek içinde iyi geldi şuan dökülmeme bir faydası yok ama saç derime iyi geldiğini düşüyürum ayrıca saç tellerimi kalınlaştırdığınıda fark ettim. genesis şampuanın fiyatı 20 tl ve dökülmeye karşı kullanılan şampuanlara bakıldığında en uygun fiyatlardandır heralde.
    bioxcinin yeni çıkan sarımsaklısı daha pahalı acaba şampuanların arasında nasıl bir fark var sonuçta hepsi dökülmeyi engelleyici diyor
    başka bir soru acaba başka şampuana geçemiceksek bu bioxcine başladık diye, bioxcinin kendi ürünleri arasındada farklı şeyler de mi kullanılmayacak acaba?

bide serumları ne kadar gerekli? şampuanın yanında almaya gerek var mı bioxcinin serumlarını

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tuna34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bioxcinin yeni çıkan sarımsaklısı daha pahalı acaba şampuanların arasında nasıl bir fark var sonuçta hepsi dökülmeyi engelleyici diyor
    başka bir soru acaba başka şampuana geçemiceksek bu bioxcine başladık diye, bioxcinin kendi ürünleri arasındada farklı şeyler de mi kullanılmayacak acaba?

bide serumları ne kadar gerekli? şampuanın yanında almaya gerek var mı bioxcinin serumlarını
    Nasıl bir fark vardır bilmiyorum ama ürün değişikliğinde saç dökülmesinde artış olmaz diye düşüyorum kendi ürünleri içerisinde.Ama başka market şampuanlar geçildiği zaman evet dökülme fazla oluyo özellikle yıkama sırasında fark ediliyo anlamsız böyle olması.
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı

Alıntı Eyyup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl bir fark vardır bilmiyorum ama ürün değişikliğinde saç dökülmesinde artış olmaz diye düşüyorum kendi ürünleri içerisinde.Ama başka market şampuanlar geçildiği zaman evet dökülme fazla oluyo özellikle yıkama sırasında fark ediliyo anlamsız böyle olması.
    hocam 2 sorum olacak sen daha çok kullanmışın belli
    şimdi kuaföre gitsek saçları kestirsek yanımızda bioxcini götürcek halimiz yok, adam kendi şampuanını sürcek. hemen öyle 1 sürüşle falan olumsuz bişey olmaz heralde dimi artık oha yani öyle bişi olursa
    bide benim saçlar çok kısa şuan test edemiyorum, saç uzun olunca saça wax sürüp şekillendirmek için memnun musun bioxcinden yani saçı yumuşak yapmıyo mu wax sürmeye ideal mi?

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon