Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
80 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Deneyimli tecrübe edinmiş arkadaşlar lütfen bana yardimci olurmusunuz

Alıntı herseyibosver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 gün oldu min+dut baslayalı ,baslamadan önce banyoda şampuan kullanırken ellerime bakıyordum 15-20 tel muhakkak geliyordu şu an bir tane bile bulamıyorum anında kesti dökülmeyi şükür.bakalım ileride ne olucak
    Sevindirici bir gelişme tabi sabır ve istikrar çok önemli. Min+dut'a ek olarak en azından günde bir kez Miracle losyon kullanmanı tavsiye ederim kardeş. Dutasterid DHT inhibe ediyor etmesine de bununla birlikte Testosteron oranı yükselip dökülme yapabiliyor. Miracle bunu engelleyecektir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar dün miracle losyona başladım.sadece dün iki kez kullandım.gün aşırı kullanmayı düşünüyorum.bugün felaket yağlanma var saçımda neden olabilir bana yaramadı mı acaba?

Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün miracle losyona başladım.sadece dün iki kez kullandım.gün aşırı kullanmayı düşünüyorum.bugün felaket yağlanma var saçımda neden olabilir bana yaramadı mı acaba?
    Kullanmaya devam edin, hormonal değişikliklerden kaynaklanıyor olabilir.

ÜRÜNLER-LOSYONLAR TEDAVİ SIKLIĞI VE MİKTARI
    Cellagance Losyon
    Sabah-Akşam 1,5 ml
    Miracle losyon
    Sabah-Akşam 15-20 fıs
    Çiğ Kabak Çekirdeği
    7/7 Bir Avuç
    Dermaroller
    2/7 veya 1/7
    Konazol Şampuan 2/7
    Placenta Şampuan 3/7 veya 4/7

Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevindirici bir gelişme tabi sabır ve istikrar çok önemli. Min+dut'a ek olarak en azından günde bir kez Miracle losyon kullanmanı tavsiye ederim kardeş. Dutasterid DHT inhibe ediyor etmesine de bununla birlikte Testosteron oranı yükselip dökülme yapabiliyor. Miracle bunu engelleyecektir.
    Miracle testesteronun yukselmesini mi onleyecek vucuttaki isleyisi tam olarak nedir,yan etki gormekten korkuyorum testislerde agri yasayanlar olmus okumustum forumlarda bilgilendirirsen cok sevinirim ilgin icin tesekkur ederim saglikli yasamlar

Yeni Üye
    arkadaşlar benim önler seyrek,nizoral şampuan kullanıyorum tam doping etkisi yapıyor 1,5 aydır kullanıyorum gelişmeler olumlu kendime güvenim arttı resmen,nizoral dışında oral olarak 1/4 proscar ve biotin hapı kullanıyorum ama en etkilisi kesinlikle nizoral şampuan!!!eğer saçınız yağlıysa ve kepek probleminiz varsa kullanmanızı tavsiye ederim 3 günde bir kullanılması gerekiyor

martta askere gidecem askerden sonra tedaviyi yoğunlaştıracam miracle losyon,min+dut,azelderm ve acnelyse de denicem
    sonuçlar belirginleşince resimleri paylaşırım
    Konu mrzl tarafından (24.02.2016 Saat 11:02 ) değiştirilmiştir.

Miracle testesteronun yukselmesini mi onleyecek vucuttaki isleyisi tam olarak nedir,yan etki gormekten korkuyorum testislerde agri yasayanlar olmus okumustum forumlarda bilgilendirirsen cok sevinirim ilgin icin tesekkur ederim saglikli yasamlar
    Yan etki ihtimali çok zayıf kardeş. Saç köklerindeki Testosteronu inhibe eder. lokal olarak uygulandığından vücut sistemine karışması çok.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 gün oldu min+dut baslayalı ,baslamadan önce banyoda şampuan kullanırken ellerime bakıyordum 15-20 tel muhakkak geliyordu şu an bir tane bile bulamıyorum anında kesti dökülmeyi şükür.bakalım ileride ne olucak
    İlerleyen günlerde dökülmen olacaktır biraz onu dert etme, zamanla çok daha iyi olur.

İlk min-dut kullandığımda bende de direk kesmişti dökülmeyi.

Ha bu arada dermaroller kullan şakaklar için.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

50 gundur min dut kullaniyorum, bende de direk yaglanma ve dokulmeyi kesmisti. 10 - 15 gundur dokulmem mevcut. bekliyoruz gozlemliyoruz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ya dökülmelere takılmayın günlük dökülme analizide yapmayın çünkü her an saçınız dökülebilir yani yatarken yürürken yoldayken bu yüzden sağlıklı bir analiz yapamıyabilirsiniz. en önemliside her zaman saçların %10 kadarı yani dökülme dönemine girer. normal bir insanın saçlarının sayısı 100.000 dersek ortalama 10.000 saç teli dökülme dönemindedir yani günde 100-120 arası bir dökülme normaldir ancak bu uyguladığın losyonlardan falan değişiklik gösterebilir bunlara çok takılmayın arkdaşlar saçlarınızdaki dökülme normal seviyelere inmesi yeterli sıfır dökülme hayal ötesi olur. her insan için geçerlidir bu.
    Konu interlove tarafından (24.02.2016 Saat 20:17 ) değiştirilmiştir.
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlerleyen günlerde dökülmen olacaktır biraz onu dert etme, zamanla çok daha iyi olur.

İlk min-dut kullandığımda bende de direk kesmişti dökülmeyi.

Ha bu arada dermaroller kullan şakaklar için.
    Şakaklar icin dermarollerden ne önerebilirsin bana ??

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon