Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Umutsuzluğa düşüyorum yardım edin

şakaklardaki saçlarım sanki eski saçlarımın minyatürleşmesi gibi geliyor bana çıkmıyor da dht yüzünden minyatürleşiyor gibi.
    2 yıldan fazla minoxil ve proscarı kullandığımdan dolayı biraz hayal kırıklığım yoksa miracle losyonu ve min-dut ikilisini 4. kez kullanıyorum zaten son umudum onlar bide nizoral eklemeyi düşünüyorum.

proscar konusunda hiç bir problemim olmadı gece rüyalanmalar da devam etti meme ucu veya meme büyümesi falan yaşamadım spor yapıyorum belki etkisi vardır bilemem. işe yarıyor mu ondan bile emin değilim

dermaroller edinecek bi yer bulamadım dışarıda satılmıyor. kredi kartı falan kullanmadığım için websitelerinden alamıyorum.
    Konu forneus tarafından (09.02.2016 Saat 15:41 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı forneus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şakaklardaki saçlarım sanki eski saçlarımın minyatürleşmesi gibi geliyor bana çıkmıyor da dht yüzünden minyatürleşiyor gibi.
    2 yıldan fazla minoxil ve proscarı kullandığımdan dolayı biraz hayal kırıklığım yoksa miracle losyonu ve min-dut ikilisini 4. kez kullanıyorum zaten son umudum onlar bide nizoral eklemeyi düşünüyorum.

proscar konusunda hiç bir problemim olmadı gece rüyalanmalar da devam etti meme ucu veya meme büyümesi falan yaşamadım spor yapıyorum belki etkisi vardır bilemem. işe yarıyor mu ondan bile emin değilim

dermaroller edinecek bi yer bulamadım dışarıda satılmıyor. kredi kartı falan kullanmadığım için websitelerinden alamıyorum.
    Dermoroller Botanikecza'dan alabilirsin kredi kartsız, kapıda nakit ödeme seçeneği ile.

Bu kadar takma kafana ya dünyanın sonu değil, evet saç muhabbeti çok yoruyor, bir sürü tedavi yöntemi var bende aldım bir sürü şey minox tu saw palmettoydu dermaroller di, inan aylar geçti daha hiçbirini kullanamadım doğru düzgün vakit ayırmak çok zor inşallah bir gün düzenli başlarım
    Benden tavsiye saçlarını devamlı 3-4 numara tut, fazla kiloların varsa kurtul ve birazda vücut yap inan o zaman saç bu kadar gözüne batmaz

Sayfa 2/2 İlkİlk 12