Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Umutsuzluğa düşüyorum yardım edin

Umutsuzluğa düşüyorum yardım edin

Herkese selamlar daha önceden konu açmıştım fakat bugun aynaya baktım baya üzüntü duydum halimden ve tekrar konu açma gereksinimi duydum belki biçare başka fikirler gelir diye

tedavimi yazayım
    yaklaşık 2 yıldır proscar 1/4 kullanıyordum son 1 aydır kullanmıyorum ne libido ne başka bişey hiç bişey hissetmedim dökülmeme etkisi olduğunu bile sanmıyorum.
    3. miracle losyonumu hazırladım ilkinin dozu biraz düşük olmuştu şuan 100ml elseve 1 diane 2 aldactone 1 zyrtec oral damla
    3. minox-avodart 10
    2. kez de ketoral krem nohut büyüklüğünde 4 tane falan yere sürüyorum
    elimden geldiğince sabah akşam kullanmaya çalışıyorum

yıldım artık şu saç muhabbetinden. mezoterapi prp falan kesin çözümse onlara yöneleyim.

yardımlarınızı bekliyorum. Allahım herkesin şifasını versin.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20160206_000640.jpg‎   20160206_000644.jpg‎   20160206_000727.jpg‎   20160206_000809.jpg‎   20160206_000836.jpg‎  

yok mu cevap verecek

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı forneus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok mu cevap verecek
    benzer bir problememiz var bende konu yazdım fakat yayınlanmadı. Çok büyük umutsuzluk +depresyonddayım şuan.
    Konu antikkopma tarafından (08.02.2016 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    herksin durumu aynı kafanıza takmayın. kafayı 4,5 numara kestir miracle losyondan başla kullnamaya.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herksin durumu aynı kafanıza takmayın. kafayı 4,5 numara kestir miracle losyondan başla kullnamaya.
    kanka bana saçlarım uzun lazım. kısa kestireceksem zaten saç lazım değil. kafamda gizlemem gereken hafif bir iz leke gibi bişi varda o yüzden. o yüzden bu saç dökülmesi benim için daha önemli. o yüzden her ne kadar iyi olsada burdaki losyonlar scale 2 yim maximum (ki konum onaylansın veya bidaha açıcam oradda paylaşıcam bunları) daha kötüleştirmesinden korkuyorum. minoxil kullanıyorum ben mesela sadece yanlara ufak tüylere sürüyorum. korkuyorum sağlam saçıma birşey olucak diye.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Benim şu anki saçlarımın hali seninkinden daha kötü . Resimlerine baktım, bence sen saçlarını geri kazanmaya başlamışsın şakaklarda bile Gelişme var. Bu tedaviyi seveceksin, çünkü 6 ay'da baya iyi olacak saçların, yani dökülen saçların kayda değer bir şekil alacak. Bende'de öyle oldu. Istersen sana moral olsun diye tedavi resimlerimi burada paylaşırım. Bu kullandığın tedaviyi en az 6 ay devam etmelisin. Benim tavsiyem bu tedaviyi düzenli sürdürmen.

Proscar cinsel anlamda yan etki mi yapti kardesim?yaptiysa bu sorun ne zamam basladi?birakinca duzeldi mi?

SaçımınDoktoru Üyesi Adana85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul
    hocam bence sen aynen devam et bu tedaviye tedavin iyi. tek gozume carpan dermaroller/dermastamp kullanmiyorsun sanirsam onuda ekle tedavine. onun disinda eksik yok. uzun sureli kullanimda bunlarda etki etmiyorsa ne mezoterapi ne prp git sac ektir yapacak birsey yok. benzer bir umutsuzlugu bende yasiyorum 5 aydir yogun bir tedavi uyguluyorum ama gozle gorulur gelisme yok denecek kadar az. bir 5 ay daha devam edecem hala boyle ise artik tipis tipis sac ekimi
    1- Miracle losyon - ogleden sonra ve aksam
    2- Min-dut (1 kutu minoxil icine 15 tane avodart) - sabah aksam
    3- Karisik bitki suyu - sadece aksam
    4- Karisik bitkisel yaglar - haftada 2 kere
    5- Azalderm ketoral acnelse - haftada birkac kere
    6- Topikal A/C/B/E vitamin karisimi - haftada 1 kere
    7- 0.5 mm dermaroller - gun asiri
    8- 1 mm dermaroller - haftada 1 kere
    9- Xpecia/GNC HSN Formula - sadece sabah birer tane

Tedavilerde istikrar çok önemli hocam. 1-2 ayda saç fışkırmasını beklemek doğru olmaz. Biraz sabredin en az 6 ay kullanın mutlaka fayda edecektir. Mezoterapi yada prp işe yaramaz boşuna para harcamış olursunuz.
    Saf Spirolacton + Dermapen

yılmak yok tedaviye devam. sen bi de benim kafayı görsen haline şükrederdin

Sayfa 1/2 12 SonSon