Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Durduramadiğim saç dökülmesi

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dökülme tipin benimkine benziyor baya.
    Ben ne uygulasam uygulayım eski halime dönemiyorum Bi de sen dene bakalım
    Finasteride ten cok korkma derim
    26 yaş için de iyi bence bu saçlar ben 21 im ve bu halde hatta daha kötüler yani benimki kadar agresif bi dökülmen olmamış

Yeni Üye
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dökülme tipin benimkine benziyor baya.
    Ben ne uygulasam uygulayım eski halime dönemiyorum Bi de sen dene bakalım
    Finasteride ten cok korkma derim
    26 yaş için de iyi bence bu saçlar ben 21 im ve bu halde hatta daha kötüler yani benimki kadar agresif bi dökülmen olmamış
    Aslında agresif dökülme yaşadım, ama dediğim gibi çok fazla saçım vardi. Benim amacım şu an dökülmeyi durdurmak ve olan saçlarımı güçlendirmek. Sen ne tedavileri uyguladın ? İnşallah toparlıcaz

Yeni Üye
    Alıntı Ender60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem dökülme tipin hemde tedavin bana çok benziyor .
    Bende günde 1 kere miracle losyon
    5mg biotin kullanıyorum ve ek olarak yakı+ ısırgan otu topikal olarak uyguluyorum çok şükür dökülmem durdu 20 gündür kullanmama rağmen hatta saç çizgimin 1 cm altından alnımdan saçma şekilde saçlar çıktı
    Ne güzel yahu. Ben daha durduramadım bir türlü. Acaba yakı+ısırgan mı fayda etti bu kadar ?

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    zade vıtal kabak cekırdegı kapsul gunde 2 kere artı losyon ve kremler ....

Yeni Üye
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zade vıtal kabak cekırdegı kapsul gunde 2 kere artı losyon ve kremler ....
    Kremler derken hocam forumda yeni olduğum için öğrenmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Merhaba arkadaşlar hikayemin başında belirttiğim gibi 2 aydır düzenli o larak sabah-akşam miracle losyon (ilk tarif ve çok düzenli), akşamları sadece minoxil (biraz aksamış olabilir), ve günlük 5mg biotin (çok düzenli) haftada ketoral şampuan kullandım. Saç dökülmem azaldı ama hala çok denecek miktarda dökülüyor. Sizce başka ne yapmalıyım lütfen önerilerinizi bekliyorum ? Ayrıca benim saçlarım uzamıyor, (özellikle şakaklar ve ön çizgi bölgesi)sizce neden olabilir? Değerli yorumlarınızı bekliyorum

Alıntı abk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar hikayemin başında belirttiğim gibi 2 aydır düzenli o larak sabah-akşam miracle losyon (ilk tarif ve çok düzenli), akşamları sadece minoxil (biraz aksamış olabilir), ve günlük 5mg biotin (çok düzenli) haftada ketoral şampuan kullandım. Saç dökülmem azaldı ama hala çok denecek miktarda dökülüyor. Sizce başka ne yapmalıyım lütfen önerilerinizi bekliyorum ? Ayrıca benim saçlarım uzamıyor, (özellikle şakaklar ve ön çizgi bölgesi)sizce neden olabilir? Değerli yorumlarınızı bekliyorum
    Minoxun içerisine 10 adet avadort (dutasterid etkeni içerir) kapsül ekle.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Yeni Üye
    Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxun içerisine 10 adet avadort (dutasterid etkeni içerir) kapsül ekle.
    Şu an sanırım başka birvşey kalmıyor. Bu arada miracledaki oranları arttırsam faydasını görür müyüm ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Abi biz kafamıza sıkalım harbiden ya. Fırça gibi saçınız var hala sanki kelmiş gibi konuşuyorsunuz triplere giriyorsunuz arkadaşlar yapmayın Ben 21-22 yaşındayım senin 4/1 saçım var. Flaş patlamasa normal ışıkta senin hiç açıklığın yok sokaktaki insanlarda zaten sürekli flaş patlatan gözlerle dolaşmıyor Ben flaşlı fotoğraf fantazisinide anlamıyorum forumda. Sokaktan birini çevirin sırma saçlı flaş patlatın onun bile vertex bölgesinde bir miktar açıklık gözükür.
    Konu ozan35 tarafından (02.03.2016 Saat 21:20 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi biz kafamıza sıkalım harbiden ya. Fırça gibi saçınız var hala sanki kelmiş gibi konuşuyorsunuz triplere giriyorsunuz arkadaşlar yapmayın Ben 21-22 yaşındayım senin 4/1 saçım var. Flaş patlamasa normal ışıkta senin hiç açıklığın yok sokaktaki insanlarda zaten sürekli flaş patlatan gözlerle dolaşmıyor Ben flaşlı fotoğraf fantazisinide anlamıyorum forumda. Sokaktan birini çevirin sırma saçlı flaş patlatın onun bile vertex bölgesinde bir miktar açıklık gözükür.
    Ozan kardeşim öncelikle geçmiş olsun inşallah çözümünü bulup kurtulursun. Senin benden daha az saçın olabilir ama bu benim saçımın dökülmediği anlamına gelmiyor. Hatta başkalarının durumu benden daha kötü diye ben hiç sorunum yokmuş gibi davranamam. Herkes iş son noktasına geldiğinde önlem almaya çalışıyor ben ise daha öncesinde farkettiğim için şimdi önlem almaya çalışıyorum. Şimdi buna trip de fırça de ne dersen de ama senin de her duş aldığında 200-300 tel dökülmesine rağmen duştan sonra kafanı havlu ile kurularken 30-40 tane daha saçın geliyorsa ve kuruttuktan sonra hala elini saçına attığında yine geliyorsa sende ortalığı yık ve çözüm bulmak için uğraş. Umarım anlatabilmişimdir

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon