Sayfa 3/28 İlkİlk 1234513 ... SonSon
277 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Saç Dökülmesi 2 Aylik Tedavi Öncesi ve Sonrası Resimlerim

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tedavide ikinci ayim ve su son 1 haftadir sok dokulme var 1 cm yi gecmiyen saclar dokuluyor minoxille bagintili diye dusunuyorum sizinde yorumunuzu alayim

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fhm001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedavide ikinci ayim ve su son 1 haftadir sok dokulme var 1 cm yi gecmiyen saclar dokuluyor minoxille bagintili diye dusunuyorum sizinde yorumunuzu alayim
    Aynen katılıyorum,minoxille alakalı bir durum,benim de tedavimde minoxil var losyonun yanında, özellikle ön bölgede açılma meydana geldi oysa tepe bölgem yavaş yavaş kapanmaya başladı anlamadım,özellikle ketoral kremi tedavime ekleyince önlerde açılma meydana geldiğini gözlemledim.

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum,minoxille alakalı bir durum,benim de tedavimde minoxil var losyonun yanında, özellikle ön bölgede açılma meydana geldi oysa tepe bölgem yavaş yavaş kapanmaya başladı anlamadım,özellikle ketoral kremi tedavime ekleyince önlerde açılma meydana geldiğini gözlemledim.
    Bu aralar donguye girdi diye dusunuyorum ince telliler gidip kalin telliler cikacak diye umit ediyorum.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ketorali ekledikten sonra önlerde açılma olduguna emin misin kazakcemil?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Ketoral kremde hic sıkınti yasamadim diyebilirim bence azelderm orani cok onemli arkdslar iyi oranla iyi sonuclar aliriz kafamiza giren kimyasallar arasinda en dogallari kremler zaten.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ketorali ekledikten sonra önlerde açılma olduguna emin misin kazakcemil?
    Bundan eminim de i.a minoxildeki etkiyi yaptığını varsayarak ( yani önce saçı döktüğünü sonra yeniden daha güçlü şekilde çıkarttığını kabul ederek)kullanmaya devam edeceğim,bugünden itibaren azelderm de ekleyeceğim tedavime.

Gerçekten başarılı bir tedavi görüyoruz. Gelişmeleri de merakla takip edeceğim. Sizce elseve arginin mi yoksa garnier mi daha iyi geldi? Ben elseve arginin stoklamıştım gerçi ama bittiğinde garniere geçebilirim.

Bence tedavinizin bu denli iyi olmasının bir sebebi de kısa kestirmeniz olmuş saçları. Ben kısayken losyonları fazla fazla yedirirken şimdi uzayınca saçlardan dolayı aynı miktarda daha az kısma yayabiliyorum. Yakında kısaltacağım bende.

Alıntı 1dost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten başarılı bir tedavi görüyoruz. Gelişmeleri de merakla takip edeceğim. Sizce elseve arginin mi yoksa garnier mi daha iyi geldi? Ben elseve arginin stoklamıştım gerçi ama bittiğinde garniere geçebilirim.

Bence tedavinizin bu denli iyi olmasının bir sebebi de kısa kestirmeniz olmuş saçları. Ben kısayken losyonları fazla fazla yedirirken şimdi uzayınca saçlardan dolayı aynı miktarda daha az kısma yayabiliyorum. Yakında kısaltacağım bende.
    Oncelikle tesekkur ediyorum darisi hepimizin basina soyle soyleyim ilk ay elseve le basladim ikinci ay garniere terfi ettim garnier sok etkisi yaratti diyebilirim elsevein ustune cunku iceriginde cinko var benim kullandigimin sacimi kazittirdim dermarollerle resmen agrittim sac koklerini bayagi bir kizariyordu bizim amacimiz derideki sac koklerine girmek o yuzden kisa hatta kazittirmak bu tedavide combo etki ediyor tedavinde basarilar her ayin 28 i foto paylasma gunu

Beyler tedavime combo extra etkili tedaviyle devam ediyorum suan gunluk kullandiklarim 5mg biotin b1 b6 b12 hapi yesilcay (dogal aktar mali) her gun bir avuc kabak cekirdegi hergun sulu siyah antep uzumu keto + azelderm + prednol krem bugun yeni yaptim losyonun oranlari ( 2 aldactone 2 diane35 2 allerset damla 1 dekort ampul 200 ml garnier cinkolu minox + dutas losyon 2 gunde bir dermaroller sac derisi kizarana kadar kullaniyorum antakya el yapimi defne sabunu ozel akrabamdan getirtirdim sampuandan once sabunla temizlyrm ustune dermoday anti hair loss sampuan i kullaniyorum haftada iki nizoral suan tedavim bu sekilde her gun disiplinli bicimde ve en onemlisi inanin yaptiginiz ise basarilar arkadaslarim.

Beyler 28 ini bekliyemedim azminize azim katmak adina yaklasik bir ay arayla cekilmis bir fotografimi paylasiyorum biri 30 temmuz digeri ise bugun 03 eylul tarihli fotograf herkese tedavisinde basarilar.
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  PicsArt_1409744106313.jpg
Görüntüleme: 389
Büyüklüğü:  158.5 KB (Kilobyte)
ID:	408
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi PicsArt_1409743539694.jpg‎  

Sayfa 3/28 İlkİlk 1234513 ... SonSon