Sayfa 1/4 123 ... SonSon
33 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saçımı kestirmeden 1530 greft saç ektirdim.

Saçımı kestirmeden 1530 greft saç ektirdim.

Öncelikle yaklaşık 20 gün önce kalem teknigiyle şac ektirdim.Bu ekim öncesi nerdeyse bu doktor hakkında hiçbir türkce kaynak bulamamıştım oyüzden yazmak istiyorum gelışmelerle birlikte sizlere.sorunum şakalarda ve birazda ortalarda seyreklikti ve neredeyse saçlarım omuzlarımı aşar derecede uzundu .Bu uzunluktan vaz geçmek istemiyordum.Ve iyileşme süresi daha kısa oldugundan kalem teknigini tercih ettim benimki sıkılatırma noktasında bir ekimdi.Öncelikle Türk hastalar için ekim ücreti greft başına 1 euro yabancı hastalar için ise 2 euro.Sizi bir hastanenin odasında agırlıyorlar olukça konforlu duş televizyon her tarafta hemşireler var ,refakatçiniz varsa onun içinde bu seçenekler geçerli.Randevu almak için kaporo yatırıyorsunuz 500 tl yada 500 euro ,hastaneye girdigimden itibaren hiç para mevzusu olmadı açıkası ekim bitti gitmeme beş saat kala oda benim bu konuyu açmamla parayı o günkü euro kur hesabından tl olarak yatırdım.Toplamda 5 Bine maal oldu .Ekimi normalde ön hattı kendisi yapıyor tekli greftlerle(dogal olacagını düşündügü için ön hatta tekli greftleri tercih ediyormuş)Benim ekimimde randevu almadan önce ekimin tamamını doktorun yapmasında ısrar ettigimi asistanına belirtmiştim.Birebir beyle yaptıgımız görüşmedede böyle olmasını istedigimi söledim ama kendisi bütün heryerde ekimi önce doktorun başlayıp sonra hemşirelerin devam ettigi gibi bir acıklama getirdi.Ön hattı ben hazırlarım dedi arkaları hemşireler diker dedi.Neyse dedim çok sorun etmedim moralim bozuldu yine de ancak Ekim sırasında nasıl olduysa bütün ekimi kendi yaptı bende şaşkınlık içinde kaldım.o sırada başka odada başka bir hastada ekim yapılıyordu,Deneyimli bir hemşiresi tarafından.bu kısmı anlamadım ne yalan söylüyeyim... Ben özel istekleri olan bir hastaydım ve özel bir durumum vardı bu konuda hiç sıkıntı cıkarmadı .Dedigim gibi para konusu hiç acılmadı o konuda cok yardımcı oldular.
    Konu Miracle tarafından (26.06.2016 Saat 11:37 ) değiştirilmiştir.

foto eklemeniz mümkün mü acaba gelişmeleri fotolardan izlemek forum adına faydalı olur bilgilendirme için de ayrıca teşekkürler

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Evidenceback Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .
    Peki senin amacın ne bu ilaçları kullanmakla.erkek misiniz. Yani amaç saç dökülmesi engellenmesi mi yoksa cinsiyetle mi alakalı.zaten saç ektirdiniz.
    Konu uzman tarafından (25.01.2016 Saat 15:43 ) değiştirilmiştir.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Hakan doganaya yaptırdıgım ekimle ilgili resimler en kısa zamanda yükleyecegim hakkında almak istediginiz biligi olursa bilgim dahilinde cevaplarım.bana 99 sampuanını ve bebe losyonunu kullandırdı.saclarımı yıka sekli tampon yaparak oldu besıncı yıkamadan sonra cok az da olsa cokkısa saclar geldi tampona belkide ekilenlerden tutmayanlardı bilmiyorum.ama sonrasında şükürki dökülme olmadı inşallahta olmaz gerçi bir sey söylemek için cok erken ..Bu arada biten 99 sampuanı yerine dermoday şampuanı aldım umarım sebamed almamakla hata yapmış olmam.
    Konu Evidenceback tarafından (25.01.2016 Saat 15:22 ) değiştirilmiştir.

Ekim yaptıralı yaklaşık 22 gün oldu nazar degmez inşallah şok dökülme everesi yaşamadım belki ilerde olaçaktır inşallah olmaz ve şuan ekim yerinde gittikçe solan ufak bir kızarıklık ve yaklaşık bir ile iki cm arasında uzamış saçlarım var.Kalem tekniginde dedikleri gibi iyileşme süresi olukça kısa yüzüm gözüm kesinlikle şişmedi saclarım uzun oldugundan kimse saç ektirdigimi bilmiyor.Umarım sıkılaştırma iyi olur eger istedigim oranda bir sıklık olmazsa saç gölgelmeyide denesem mi diyorum amam bunlar için erken sanırım dahah 22 günçük olmuş bakalım ne olaçak ..

bunlar öncesi resimlerim.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_2363.jpg‎
Görüntüleme: 2284
Büyüklüğü:  53.4 KB (Kilobyte)
ID:	2868   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_2365.jpg‎
Görüntüleme: 2178
Büyüklüğü:  48.8 KB (Kilobyte)
ID:	2869   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_2366.jpg‎
Görüntüleme: 2151
Büyüklüğü:  82.4 KB (Kilobyte)
ID:	2870  

bunlarda 20 günlükken olan resimlerim karar vermesi güç farkındayım.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_2944.jpg‎
Görüntüleme: 2160
Büyüklüğü:  316.5 KB (Kilobyte)
ID:	2871   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_2945.jpg‎
Görüntüleme: 2171
Büyüklüğü:  340.3 KB (Kilobyte)
ID:	2872   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_2946.jpg‎
Görüntüleme: 2058
Büyüklüğü:  348.6 KB (Kilobyte)
ID:	2873  

Alıntı Evidenceback Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunlarda 20 günlükken olan resimlerim karar vermesi güç farkındayım.
    Saçınızı kesmeden ekim yapıldı ve günlük yaşantınıza sorun olmadan devam ettiniz sanırım bu güzel. İlerleyen günlerde resimlerinizi eklemeye devam ediniz bu teknikle başarı ölçüsünü görmüş oluruz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Günlük hayatımda hiç kimse anlamadı inanın sadece şakaklara ve gördügünüz üzere birazda orta kesime ekim yapıldı şakaklar olumlu gibi ama orta kesime yapılan ekimden cok memun olmayacagım gibi gerci şimdilik söylemesi erken ..altı ay sonrada yine orta kesimde saç derim bu denli gözükürse gölgelendirme teknigini deneme gibi bir fikrim var forumda bu konuda bilgisi olanlardan yardım istşyorum geçen bu konuda fikir danışacagım bir konu başlıgı actım ancak bir türlükonu olarak online olmadı .adminlerce incelenecek yazısı çıktı sadece.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçlara tedavi neden uygulamiyorsunuz bence ucar gider ki zaten saciniz iyi durumda.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon