Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saçımı kestirmeden 1530 greft saç ektirdim.

tedavi uyguluyorum ancak bu kadar oluyor hergun biotin ve proscar kullanıyorum amam istedigim oranda degil benimki sıkılaştırma derdi. bakalım bir süre geçsin ne olacak kısmet.

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende kendilerine dun Mail attim . Geri gitmeye devam edersem 2. Ekime bht arti biraz sactan ekim yaptirmayi dusunuyorum. 2000-3000 arasi ekse bht ile fiyat bayagi bir artacak o zaman . Cevap alip 6-7 ay uzerine dusunecegim. Var olanlari koruma konusunda ne dedi VE kan VE hormon testi vs istemeden mi ekim yapti ? Ekimden ote var olanlari korumak cok onemli . Ben tum sikintiyi ordan yasadim VE donore micropigmentation yaptirdim . Bende sizin gibi biraz daha ektirip birde uste scalp micropigmentation yaptircam ancak total de ekimle beraber 13000-15000 tl yi bulacak.

İnş istediginiz gibi olur cidden buyuk paralar harcamak zorunda kalmışssınız .evet benden kan tahlili istemedi sadece Eliza Testlerini istedi.Türk hastalara vucuttan transferde fiyat nedir bilmiyorum.Doner alana ne kadara micropigmentation yaptırdınız renk degişimi bir kaç ay sonra oldumu,netür boyalarla yaptılar.acıkcası koruma adına bir sey söylemedi zaten kullanıyro oldugum proscarı önerdi ben zaten gitmeden bir sene evvel kullanıyordum proscarı.

Alıntı Evidenceback Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnş istediginiz gibi olur cidden buyuk paralar harcamak zorunda kalmışssınız .evet benden kan tahlili istemedi sadece Eliza Testlerini istedi.Türk hastalara vucuttan transferde fiyat nedir bilmiyorum.Doner alana ne kadara micropigmentation yaptırdınız renk degişimi bir kaç ay sonra oldumu,netür boyalarla yaptılar.acıkcası koruma adına bir sey söylemedi zaten kullanıyro oldugum proscarı önerdi ben zaten gitmeden bir sene evvel kullanıyordum proscarı.
    3500 graft ekildi 1 sene once tabi saymadim oturum 5000 tl tuttu. Fue yontem I cok ani bir kararacak arastirmalara bile yapmadan ektirdim . Sac istedigim siklikta olmayinca gittim donor Alana micropigmentation yaptirdim renk hemen oturdu ayni gun disari cikdim kimse ekim yapildigini anlayamiyor golgelemeden sonra. Cok dikkatli bakman lazim. Boya turunu tam bilemiycem. Donor Alana yapilan islem 2500 tl tuttu golgeleme. Tum kafanin her yerine donor Alan dahil olsa 6000tl tutardi . Burdan reklam olmasin yaptirdigim kisinin adini yazmiyirum, ancak iyi arastrmak lazim . Sneijder de aynisi var ekim arti golgeleme ancak oda vertexi kaybetmeye basladi . Maclarda dikkatli onu izliyorum. Sacini kisa kestiriyor VE on. Taraf arkaya gore daha koyu duruyor. Belki arasira tekrarltiyor islemi.

Sizde hakan doganaya mı ekim yaptırdınız eger öyleyse 3500 greft için uygun bir bedel ödemişssiniz ben 1530 greft için aynı mikatarı ödedim.bende sadece ön bölüme gölgelendirme düşünyorum uzun saçta tüm kafa düşünmüyorum zaten uzun saçta belli olabilecegini düşünmüyorum kime gölgelendirme yaptırdıgınızı yazarmısnıznı özelden bende bir araştırma yapayım.ayrıca yaptırdıgınızdan bu yana bir senedir gölgeleme yapılan doner alanda renk degişimi yaşadınızmı yada solma..açıkçası sac gölgelendirme için 2500 yüksek bir mevla 5000 e sac ektirmisken.

Sizde hakan doganaya mı ekim yaptırdınız eger öyleyse 3500 greft için uygun bir bedel ödemişssiniz ben 1530 greft için aynı mikatarı ödedim.bende sadece ön bölüme gölgelendirme düşünyorum uzun saçta tüm kafa düşünmüyorum zaten uzun saçta belli olabilecegini düşünmüyorum kime gölgelendirme yaptırdıgınızı yazarmısnıznı özelden bende bir araştırma yapayım.ayrıca yaptırdıgınızdan bu yana bir senedir gölgeleme yapılan doner alanda renk degişimi yaşadınızmı yada solma..açıkçası sac gölgelendirme için 2500 yüksek bir mevla 5000 e sac ektirmisken.
    Yok Hocam ilk ekimi Istanbul da yaptirdim . 2. Ekimi Hakan doganay dusunuyorum . Body hair VE biraz sactan arti bide pigmetation yaptirsam 15000 leri bulacak ondan yazdim. Vucuttan sakaldan ekerse fiyat artiyour mu bilginiz var mi ?

açıkçası sitesinde vucuttan ekimde 2.5 euro yazıyor amam bu tamamen yabancılar için kendiniz arayıp soracaksanız bir iletişim numarası verebilirim arayıp soarabilirsinzi ben aylarca greft başına 2 euro diye sitesinde okudugumdan uzak durdum pahalı gelmişti 2 euro bana .. türkler için başka bir fiyatlandırma var .siz gölgelendirmeyi kime yaptırdınız oda bayagı pahalı olmuş.özeldende yazabilirsiniz şimdilik bu arayış içindeyim.

açıkçası sitesinde vucuttan ekimde 2.5 euro yazıyor amam bu tamamen yabancılar için kendiniz arayıp soracaksanız bir iletişim numarası verebilirim arayıp soarabilirsinzi ben aylarca greft başına 2 euro diye sitesinde okudugumdan uzak durdum pahalı gelmişti 2 euro bana .. türkler için başka bir fiyatlandırma var .siz gölgelendirmeyi kime yaptırdınız oda bayagı pahalı olmuş.özeldende yazabilirsiniz şimdilik bu arayış içindeyim.
    Kendilerine foto attim sakalin ,donoru de istediler . Onu da attim bekliyorum cevabi. Golgoleme 6-8 yilda tekrarlanmasi lazim renkte solma olacagindan , ozele mesaj attim. Iyice arastir in karari oyle verin.

tşk ederim ..mail atmışsınız inşallah uygun bir fiyat söylerler bende verdiginiz insana bir bakacagım..bu işi ilk yapanlardan o kişi onun ustune bir suru kişi cıktı belki fiyatı dusmustur 2500 gölgeleme için bayagı pahalı nerdeyse ortalama ekim fiyatı .

tşk ederim ..mail atmışsınız inşallah uygun bir fiyat söylerler bende verdiginiz insana bir bakacagım..bu işi ilk yapanlardan o kişi onun ustune bir suru kişi cıktı belki fiyatı dusmustur 2500 gölgeleme için bayagı pahalı nerdeyse ortalama ekim fiyatı .
    Oyle Hocam ilk olup bide sonuclardan sanirim yapanlar mutlu ise fiyat faZla olabilir. ancak yurtdisi fiyatlarda 4500 paund 6000 dolar arasi. Ozellikle alopecia hastalari coktu gelen let arasinda 100 kisinin falan pc den islemine baktim . Sizde sizin gibi sac sikliginda olup yaptiranlarin orneklerini isteyin.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon