Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789
86 sonuçtan 81 ile 86 arası

Konu: Minox kullanımına ara vermeyle alakalı bir tecrübe

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şuan bahsettiğiniz şekilde uyguluyorum hocam, gayet memnunum. Minox'u düzenli uyguladığım dönemlere oranla daha fazla verim aldığımı düşünüyorum. Cellagance minox'a alternatif olabilecek güçte bir losyon, yerine iyi bir takviye olacaktır.
    Yani 4-5 ay kullanıp aramı veriyorsunuz hocam Ara veriyorsanız ne kadar ara veriyorsunuz ? Yada minoksidili düzenli kullanıp sonradan Dozunumu azalttınız ?
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani 4-5 ay kullanıp aramı veriyorsunuz hocam Ara veriyorsanız ne kadar ara veriyorsunuz ? Yada minoksidili düzenli kullanıp sonradan Dozunumu azalttınız ?
    Hayır hocam, minox tedavimde daima mevcut oldu fakat düzenli kullanmıyorum. Bazen her gün, bazen 2-3 günde bir uyguluyorum.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle ara şart daha önce hiç ara vermeden 2yıl kullandım 7.aydan sonra hep geri gitti şimdi 3 senedir düzenli ara vererek kullanıyorum geriye gitmiyor
    Nasıl ara veriyorsunuz? Aynı şekilde yapıcam?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ben min-dut losyununa yan etkilerden dolayı ara vermek zorunda kaldım.Şimddilik Cellagance losyonun yanında sadece minoxil kullanıyorum.Malesef avodart atamadım içine.
    Dökülme ne durumda? Cellagance losyondan memnun musunuz? Nasıl kullanıyorsunuz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Hisoka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben imzada görünen tedavileri uyguluyorum. Cell 'de 3. ay oldu 1 hafta ara veriyorum ona şimdi. Miracle çok çok işime yarıyor istemesem de 4. ay 1 hafta ara vereceğim, min-dut yine 3. ayı dolduğunda 1 hafta ara vermeyi planlıyorum. Bu şekilde en azından sıralı aralar ile birinin arasında diğeri görevine devam ederek etkilenmemi min düşürürüm diye düşünüyorum ne dersiniz? Takım çalışması
    Cell'i neden bıraktınız hocam?

Yeni Üye rezes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler minoxta bende de döngü olup tekrardan saç çıkışı oldu. Bunu ben şuna bağlıyorum. Tahminimce Nisan ve Eylül aylarında ki mevsimsel dökülmede herkes başlamaya karar veriyor şok dökülme de o zamanlarda oluyor çünkü bende şok dökülme yaşadım baktım Nisan ayında başlamışım sonra Kasım'da başladım şok dökülme yasamadım bu benim görüşüm

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789