3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Saç Dökülmesi Tedavim Nasıl Olmalı ?

Saç Dökülmesi Tedavim Nasıl Olmalı ?

Alıntı Anarchy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akadaşlar merhaba, zaman zaman foruma yazıyorum sanırım tedavilerden en az etkiyi alanlardan biriyim. 7 yıl finasteride konazol minox ve dönem dönem de 5 mg biotin kullandım fakat yalnızca süreci yavaşlatabildim.Artık çok ciddi beklentiler içinde değilim yaşım 34. 4 aydır Miracle losyon+minox+kremler+konazol+2 günde 1 mg finasteride kullanıyorum ama bu da çok etki etmedi (ilk 1 ay süperdi ama minox ilavesi ile eskisinden beter oldu). Son olarak şu tedaviye başladım, acaba yanlış birşey mi yapıyorum sormak istedim:

-Her sabah konazol şampuan
    -Her sabah miracle losyon (100 ml ye 2x aldactone 1 diane)
    -Her sabah medobiocomplex-e
    -Her öğlen zyrtec losyon (20 ml damla+50 ml elseve karışık) sonrasında keto+alelderm krem
    -Her akşam dutas+minox
    -2 günde 1 , 1 mg finasteride

Tedaviye dün başlamış bulunmaktayım, resim çekerim, yorumlarınız benim için önemli. Saygılar.
    Arkadaşlar bunları da bugün çektim (biri ışık altında diğeri normal gün ışığı altında). Miracle sence bu ilaçları kullanınca az miktarda olsa da düzelme yaşar mıyım? Büyük beklenti içinde değilim. Tekrar edeyim miracle losyonla ilk 2 ay süperdi minox ilavesi ile bu hale geldi ve halen düzelme yok.O resimleri de bi ara koymaya çalışırım (İşerin yolunda gittiği resimleri)

Eklenti 358Eklenti 359

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Diğer fotolarda olursa daha iyi yorum yaparım bu konuda.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Düşüncem tedavine devam et obsesif olma biblerce saç var ve hepsini kontrol edemeyiz kimi revize olduyor kimi doğal döngüsünde kimi uzun dinlenmede. Tedaviye aksatmadan devaö et 6 ay sonra ilk halinle karşılaştır göreceksin ki her şey daha iyi...