Sayfa 1/5 123 ... SonSon
50 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 15.01.2016 Saç ekimim

15.01.2016 Saç ekimim

Merhaba arkadaşlar, kendi saç tedavi sürecimden kısaca bahsetmek istiyorum. 30 yaşımdayım ve yaklaşık 7-8 yıldır saç problemiyle uğraşmaktayım. Son bir yıldır tedaviye yönelik bir kaç ürün kullanmaktaydım. Bunlar; Minoxil Forte(8-9 ay) Azalderm ve tretin krem(yaklaşık 4-5 ay) dermoroller( 7-8 ay boyunca 3 veya 4 günde bir) biotin(3 ay) proscar(1 ay) ve konazol şampuan(7-8 ay 3 günde bir).Bu kullandığım ürünlerin faydasını gerçekten de gördüm.(Zaten fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere.) Size tedavi öncesi fotoları atmıyorum. Tedavi sonrası en verimli dönemi ve şimdiki halimi atacağım.Zaten tedavi öncesi de şimdi ki halime benzerdi.
    Tedavimin 6. ayından sonra genel olarak herkesin yaşadığı şok dökülmeyi yaşadım ve sonrasında 2-3 ay daha tedaviye devam edip şok dökülmeyi atlatmaya uğraştım ama pek randıman alamadım,dolayısıyla bu moralsizlikle üç aydır bütün tedavileri bırakıp ekim olayını ciddi ciddi düşünmeye başladım.Haliyle saçlar da eski haline döndü.

Bütün bu yaşadıklarımdan sonra ekim yaptırmaya karar verdim. Yaklaşık 4 yıldır yurt içi ve yurt dışı çeşitli forumları takip etmekteydim. Ekim yapılacak ekip seçimi cidden sıkıntılı bir süreçti çok şükür ben o süreci atlattım . 15.01.2016 tarihinde ekim gününü kararlaştırdık. Hakkımda hayırlısı olur inşAllah.Saç ekiminde en iyi ekibe de yaptırsanız sonuç hakkında kesin bir yargıya varamıyorsunuz.Takdiri ilahi.
    Fotoğrafları düzenli aralıklarla yurt içi ve yurt dışı forumlarda paylaşmayı düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlar takipte kalsın.
    [size=14pt]Tedavimin en verimli Döneminde(Yaklaşık 8-9 ay önce):[/size]

[size=14pt]Operasyon öncesi halim(07.01.2016)[/size]

[size=14pt]Operasyon günü(15.01.2016)[/size]

[size=14pt]Yaklaşık 5000 greft kök(15.01.2016)[/size]

[size=14pt]Kanal açımı sonrası(15.01.2016)[/size]

[size=14pt]Operasyonun kökler ekildikten sonraki son hali(15.01.2016 saat:22.35)[/size]
    Konu Miracle tarafından (20.06.2016 Saat 23:49 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı heavenorinferno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, kendi saç tedavi sürecimden kısaca bahsetmek istiyorum. 30 yaşımdayım ve yaklaşık 7-8 yıldır saç problemiyle uğraşmaktayım. Son bir yıldır tedaviye yönelik bir kaç ürün kullanmaktaydım. Bunlar; Minoxil Forte(8-9 ay) Azalderm ve tretin krem(yaklaşık 4-5 ay) dermoroller( 7-8 ay boyunca 3 veya 4 günde bir) biotin(3 ay) proscar(1 ay) ve konazol şampuan(7-8 ay 3 günde bir).Bu kullandığım ürünlerin faydasını gerçekten de gördüm.(Zaten fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere.) Size tedavi öncesi fotoları atmıyorum. Tedavi sonrası en verimli dönemi ve şimdiki halimi atacağım.Zaten tedavi öncesi de şimdi ki halime benzerdi.
    Tedavimin 6. ayından sonra genel olarak herkesin yaşadığı şok dökülmeyi yaşadım ve sonrasında 2-3 ay daha tedaviye devam edip şok dökülmeyi atlatmaya uğraştım ama pek randıman alamadım,dolayısıyla bu moralsizlikle üç aydır bütün tedavileri bırakıp ekim olayını ciddi ciddi düşünmeye başladım.Haliyle saçlar da eski haline döndü.

Bütün bu yaşadıklarımdan sonra ekim yaptırmaya karar verdim. Yaklaşık 4 yıldır yurt içi ve yurt dışı çeşitli forumları takip etmekteydim. Ekim yapılacak ekip yana kullandımn samimiyeti ve içtenliğine güvendim. 15.01.2016 tarihinde ekim gününü kararlaştırdık. Hakkımda hayırlısı olur inşAllah.Saç ekiminde en iyi ekibe de yaptırsanız sonuç hakkında kesin bir yargıya varamıyorsunuz.Takdiri ilahi.
    Fotoğrafları düzenli aralıklarla yurt içi ve yurt dışı forumlarda paylaşmayı düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlar takipte kalsın.
    Tedavimin en verimli Döneminde(Yaklaşık 8-9 ay önce):

Operasyon öncesi halim(07.01.2016)

Operasyon günü(15.01.2016)

Yaklaşık 5000 greft(15.01.2016)

Kanal açımı sonrası(15.01.2016)

Operasyonun kökler ekildikten sonraki son hali(15.01.2016 saat:22.35)
    Geçmiş olsun öncelikle. 5000 grefti bir gün içinde ekmek ne kadar sağlıklıdır bilmiyorum o greftler inşallah ölmemiştir. Bende bu forumu tanımadan önce saç ekimini arastiriyodum banada en mantiklisi erkan Vural gelmişti önceden esenler avicennadaymis sonradan transestte koordinator mu ne olmuş. Valla dilerim herşey gönlünce ve istediğin gibi olur bu dertten kurtulursun. Tekrar geçmiş olsun.
    Konu Miracle tarafından (20.06.2016 Saat 23:50 ) değiştirilmiştir.

tek sorum var..5000 grefti tek seansta mı ekti ?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arkeolog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek sorum var..5000 grefti tek seansta mı ekti ?
    Tek seansta ekmeyen hlc tarzı yerler hocam onlar da tabi 15-20 istiyorlar. Erkan Vural serdar bilmem ne felan hepsi tek seansta ekiyor.

Evet yaklaşık 5000 greft. Sabah 9'da hastaneye gittim. Çıktığımda saat 22:35 ti. 5000 greft olma nedeni de donör bölgenin iyi olması. Normalde düşündüğümüz rakam 4000 civarıydı. Benin için en sevindirici durum ise greftlerin %80 üzeri 3 tel olması.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Gecmıs olsun hocam.İnşallah iyi sonuc alırsın.Mınoxile avodart atarak yaptıgımız invincible losyonda pek dongu olayı olmuyor ama ben yan etkıden dolayı bıraktım.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Güzel temenniniz için çok teşekkür ederim.Yan etki olayı bende de oluştuğu için kısa süreli kullanıp bırakmak zorunda kalmıştım.

Yukarıda paylaştığım video tek seansta 5000 greft ekim yapılmış.Uygulayan kişiyi büyük ihtimalle duymuşsunuzdur. Dr Hasson

Muzdarip güzel temennileriniz için çok teşekkür ederim. Tek seferde bu kadar yoğun greft alımı köklere zarar verebilir demişsiniz. Açıkcası ben araştırmalarımda bu sonuca ulaşamadım. Gördüğünüz bir bilimsel makale var mı bu konuda yoksa kişisel fikriniz mi? Çünkü artık megaseans olayları yaygınlaştı.

Arkadaşlar 3. gün fotoları.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam bence ekilen kisimlar gayet temiz duruyor Allah yuzunuzu guldurur insallah yalniz donore fena girmisler yanlara dogruda baya almislar doktor birsey dedimi acaba donor bolgesinin daha sonra ne hale gelcegini ne siklikta falan olcagini

Sayfa 1/5 123 ... SonSon