Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
27 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saçımın Diğer Rahatsızlığı Kesinlikle Seboreik Dermatit Yardım

Alıntı sorunvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    corbinal tablet ve momecon losyonla kesin geciyor deniliyor.corbinal kullanan oldumu
    Şu an prozinc salicade kullaniyorum aynı değişen bisey yok.corbinal tablet işe yariyorsa kullanayim ne varsa deniyorum sonum iyi değil galiba aklımda funit tablet var 1 sene bile geçirse razıyım

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Seboreik Dermatit konusunda medikal ürünler maalesef problemi kökten çözmüyor,çünkü bu rahatsızlık ciltte nüksetse bile hastalığın sebebi dahilde (bağırsaklar),bu rahatsızlıktan temelli kurtulmak isteyenler beslenme alışkanlıklarını radikal şekilde değiştirmek durumundalar(sıfır şeker,sıfır unlu mamuller),bunu göze alamayanlar için daha geniş vakitte bu rahatsızlığı geçici de olsa rahatlatan çözümleri yazarım,ama peşinen yazabileceğim çözümler Ardıç katranı içeren medikal ürünler sabunu,şampuanı vs,kükürt içeren sabunlar,zencefil yağı,kil maskesi.Yine radikal beslenme değişikliği yapamayacaklar için,benim daha önce konusunu açtığım doğal yoğurda zencefil-zerdeçal karıştırıp tüketmek,kefir tüketmek bir miktar çare olabilir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yahu zigavus falan hikaye o şampuanlar Türk malıysa 100 metre uzak durun git marketten tanınmış marka market şamupuanı al daha iyi saçına uygun kaliteli marka şampuan alacaksın diğer türlü yok dökülmeyi durduruyo yok saç çıkarıyo bilmem ne sakın kanıp almayın he bide şunuda söylim size dökülme karşıtı reklamlı şampuan kesinlikle almayın yalan dolan ne marka olursa olsun dökülmeyi durduruyo diye anasını ağlattılar milletin şampuan saçı ve deriyi temizler başka bir işe yaramaz!

Banned
    bu hastalıga mantar ilacları yazıyorlar.mantar ilacı kesin çözümse kullanırız

Arkadaşlar sebaratit dermatit vardı bende konuyuda ben açmıştım zaten.6 y sebaratit uğraştım.Kafamda büyük büyük kabuklanma kepeklenme vardı kaşlarımda kepeklenme v.s vardı.Yüzümde duş aldıktan sonra çok az var oda sorun değil zaten geçiyor o.

Gelelim ben bu 6 aydır çektiğim çileyi nasıl yendim.Ketoral kullandım işe yaramadı.Sonra blue cap kullandım oda işe yaramadı.Sonra bir ürün daha vardı teo v.s diye ismini unuttum onuda kullandım işe yaramadı.

Head & Shoulders Clinical Strength Şampuan.Arkadaşlar 1 aydır hatta 40 gün kullanıyorum.Saçımda kabuklanmalar tamamen gitti kafamda büyük büyük kepeklenmeler gitti.Saçımda çok kaşıntı vardı şimdi yok.

Sebaratit yakalanan arkadaşlar bu şampuanı denesinler 50-60 lira fiyatı var ama etkili.Blue cap boşuna 100 lira verdim bu ondan daha etkili zaten bayağıda övmüştü bende sebaratit araştırma yapmıştım sonuçta bu çıktı. (:

Head & Shoulders Clinical Strength

Yeni Üye
    Şöyle bir tecrübe var, zeytinyağlı dogal sabun ve her gece iyi zeytinyağı sürüp sabah yıkama ve tabi düzenli beslenme. Minoxil deki ppgnin kabuklanma yaptığına bende katılıyorum benzer kimyevi maddelerden uzak durulmali

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı zuha61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sebaratit dermatit vardı bende konuyuda ben açmıştım zaten.6 y sebaratit uğraştım.Kafamda büyük büyük kabuklanma kepeklenme vardı kaşlarımda kepeklenme v.s vardı.Yüzümde duş aldıktan sonra çok az var oda sorun değil zaten geçiyor o.

Gelelim ben bu 6 aydır çektiğim çileyi nasıl yendim.Ketoral kullandım işe yaramadı.Sonra blue cap kullandım oda işe yaramadı.Sonra bir ürün daha vardı teo v.s diye ismini unuttum onuda kullandım işe yaramadı.

Head & Shoulders Clinical Strength Şampuan.Arkadaşlar 1 aydır hatta 40 gün kullanıyorum.Saçımda kabuklanmalar tamamen gitti kafamda büyük büyük kepeklenmeler gitti.Saçımda çok kaşıntı vardı şimdi yok.

Sebaratit yakalanan arkadaşlar bu şampuanı denesinler 50-60 lira fiyatı var ama etkili.Blue cap boşuna 100 lira verdim bu ondan daha etkili zaten bayağıda övmüştü bende sebaratit araştırma yapmıştım sonuçta bu çıktı. (:

Peki aşiri yaglanma varmiydi kafa derinizde suan nasil yaglanmayi kesti mi?yoksa artis mi var yaglanmada?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı zuha61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Peki aşiri yaglanma varmiydi kafa derinizde suan nasil yaglanmayi kesti mi?yoksa artis mi var yaglanmada?

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sampuani bugun aldim 60 tl ye umarim yaglanmaya da iyi gelir , en son netroguna t gel aldim hic fayda gormedim bide bunu deniycem. Bende ki sikinti 4 aydir asiri yaglanma ve dustan veya saç kesiminden sonra kabuklar ortaya cikiyor kepek gibi.

Aşırı yağlanma bende de var. İllet bir durum duştan 1 saat sonra bile kaşınmaya başlıyorum.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon