Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Comjin krem

Alıntı Adana85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam sizin fikriniz ne bu urun hakkinda? Icinde hem MSM var, hem anti androjen oldugunu bildigimiz/dusundugumuz yaglar var, topikal kullanildiginda derideki kolojen uretimini artirdigi soylenen vitamin e var ve dolasimi artirdigi baya kabul gormus gotu kola var. Fiyatida dusunuldugunde cok iyi bir tedavi olabilir fakat ilginc bir sekilde bu urun kol ve bacaklarda kullanilmak izin hazirlanmis neden anlamadim acikcasi.
    Ürün gerçekten bu içeriğe sahipse ve güvenilir bir marka ise faydası olacaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    hsnsrbst hocam bu ürünü kullanıyorsan sorabilir miyim ürün yaglı mı? Yani kafada saçlara yapış yapış bir görüntü mü ve yoksa hafif bir ürün mü? Bir de ürünü güvenli olarak nereden temin edebiliriz. Şimdiden tesekkürler

Banned
    şuraya bi Rez atalım.kullanan arkadaştan bilgi bekliyoruz

Hocam kremin rengi turuncumsu ama sürünce güzel bi frigsiyonla tamamen emiliyo.yapış yapış da değil hafif bir krem.ben sadece sakaklara suruyorum hiç saçlı bölgelere surmedim o yüzden yapış yapış olur mu bilemem. Bu akşam vertekse de surup bilgi veririm sıze.
    Hocam bu arada rez ne demek
    Kremi tüm eczanelerden temin edebilirsiniz bu arada
    edit:bu dediğimi yanlış anlamazsanız eğer bulamayan arkadaşlara bu kremi satış fiyatı+kargo ücretiyle PTT kargoyla gönderebilirim.zaten fotolarda gördünüz fiyatını falan.amacım yardımcı olmak para kazanmak falan değil dostlarım.
    Konu hsnsrbst tarafından (27.01.2016 Saat 16:41 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hsnsrbst Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam kremin rengi turuncumsu ama sürünce güzel bi frigsiyonla tamamen emiliyo.yapış yapış da değil hafif bir krem.ben sadece sakaklara suruyorum hiç saçlı bölgelere surmedim o yüzden yapış yapış olur mu bilemem. Bu akşam vertekse de surup bilgi veririm sıze.
    Hocam bu arada rez ne demek
    Kremi tüm eczanelerden temin edebilirsiniz bu arada
    Rezervenin kısaltması yani kısacası takipteyiz

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içeriğin hakkını vermişlerse eğer(oranlama olsun,etkenlerin kalitesi olsun), güzel bir krem bence bu.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

benimde bir mesajım bulunsun şuralarda,yeni bir tedavi şekli çıkarmaya çalışıyom hayırlısı bakalım ))

Yeni Üye
    Nofear hocam biraz ip ucu versen biz de heyecanlanıp umutlansak. Ya bari umutlanalım ne derler bilirsiniz umut fakirin ekmeği. Hocam bizimle de paylaşırsınız değil mi

Alıntı SİMURG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nofear hocam biraz ip ucu versen biz de heyecanlanıp umutlansak. Ya bari umutlanalım ne derler bilirsiniz umut fakirin ekmeği. Hocam bizimle de paylaşırsınız değil mi
    yok be hocam,koca profesörler bulamamış ben nasıl bulayım ,forumdaki arkadaşların tedavilerinden uygulayacaz artık olduğu kadar olmadığı keder kader ))

SaçımınDoktoru Üyesi Adana85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul
    Bu comjin krem konusu unutuluyor sanki bunu incelememiz gerektigini dusunuyorum, hem icerik iyi gorunuyor hem fiyat iyi hem temin kolay. uzun sureli kullanimda ise yarayabilir bu.

hsnsrbst, ne zamandan beri kullaniyorsun bunu? bir de kremin icindeki maddelerin yuzdelerini ogrenmen mumkun olurmu acaba? sanirsam eczanede calisiyordun o bilgiye bizden kolay ulasabilirsin muhtemelen.
    1- Miracle losyon - ogleden sonra ve aksam
    2- Min-dut (1 kutu minoxil icine 15 tane avodart) - sabah aksam
    3- Karisik bitki suyu - sadece aksam
    4- Karisik bitkisel yaglar - haftada 2 kere
    5- Azalderm ketoral acnelse - haftada birkac kere
    6- Topikal A/C/B/E vitamin karisimi - haftada 1 kere
    7- 0.5 mm dermaroller - gun asiri
    8- 1 mm dermaroller - haftada 1 kere
    9- Xpecia/GNC HSN Formula - sadece sabah birer tane

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon